Melbet

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Bastet në internet eSports nuk janë më industria e errët si dikur. Nëse një libralidhës dëshiron të dalë nga paketa, ai duhet të shkojë përtej dhe përtej. MELbet është një prodhues bastesh esports me një shtrirje të kufizuar globale, por me disa cilësi dalluese. Ato ofrojnë një gamë të gjerë lojërash dhe tregjesh esports dhe disa stimuj tërheqës bonus për regjistrim.

Por, me kaq shumë opsione, si e dinë bastorët që MELbet esports është më i përshtatshmi për ta? Ky rishikim i MELbet shpjegon gjithçka që ata kanë për të ofruar. Kështu mund të filloni me MELbet, duke përfshirë mënyrën e regjistrimit, shanset, opsionet e pagesave, bonuset dhe sa e gjerë është përzgjedhja e tyre e sporteve.

Games

MELbet është një libralidhës gjithëpërfshirës që ofron baste të rregullta sportive, esports dhe lojëra kazino. Kjo shpesh mund të rezultojë në ofrimin e më pak lojërave esports sesa do të ishin të disponueshme në një libralidhës të dedikuar.

MELbet, nga ana tjetër, ka një nga koleksionet më të gjera të eSports që dikush ka parë ndonjëherë. Ka tetëdhjetë e një sporte të ndryshme elektronike, duke filluar nga lojërat më të famshme si CS:GO, League of Legends dhe Dota 2 deri te disa lojëra të çuditshme dhe të veçanta si Marble Fidget Spinners.

/melbet/games/

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë fantastike për të fituar më shumë para kur ata vënë bast, dhe madje mund të përfundojnë me një fitim të papritur. Kur bëhet fjalë për bonuset e MELBet, ka disa për të zgjedhur, duke përfshirë shumë të ofruara rregullisht.

bonus aktual i mirëseardhjes në MELbet përputhet me dollarin fillestar të depozitës së një lojtari për dollar. Kur vendosin një bast, lojtarët duhet të kontrollojnë dy herë kërkesat e basteve për rajonin e tyre.

Account

Procesi i regjistrimit të MELbet është i drejtpërdrejtë. Edhe ata që vënë bast për herë të parë do të jenë në gjendje të bashkohen brenda pak minutash pas plotësimit të formularit. Ka disa hapa për të ndërmarrë, por mos lejoni që kjo t'ju pushtojë. Në çdo rast, nëse ka probleme me bashkimin, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin e shërbimit të klientit për ndihmë.

Regjistrimi përmes faqes së internetit të desktopit është mjaft i lehtë. Nëse dëshironi të regjistroheni duke përdorur aplikacionin celular, shkarkoni dhe instaloni aplikacionin Melbet në telefonin tuaj dhe më pas ndiqni të njëjtat hapa për të përfunduar procedurën e regjistrimit. Mbani në mend se disa vende të kufizuara mund t'ju pengojnë të hapni një llogari në MELbet.

Countries

MELbet është një nga faqet më të mëdha dhe më të mira të basteve eSports në mbarë botën. Ajo ka mbi 400,000 bastorë aktivë në çdo kohë të caktuar. Prandaj, nuk është tronditëse që MELbet pranon lojtarë nga shumica e kombeve të botës. Lojtarët duhet të ndjekin disa rregulla: Kumarxhiu duhet të jetë së paku 18 vjeç dhe të pajtohet me politikat e kompanisë.

Mobile

Kufizimi themelor i MELbet për një kohë ishte mungesa e një aplikacioni celular, por në gusht 2020, organizata e mbushi atë me një produkt të mirë. Aplikacioni është i disponueshëm për iOS në dyqanin zyrtar dhe Android përmes shkarkimit të drejtpërdrejtë.

Deposits

Punonjësit mund të bëjnë një depozitë në MELbet duke përdorur një shumëllojshmëri metodash. Metodat e disponueshme për shumicën e lojtarëve përcaktohen nga vendndodhja e tyre. Si rezultat, procedurat që janë të disponueshme ose të padisponueshme në një vend të caktuar mund të jenë të disponueshme ose të kufizuara diku tjetër.

Të gjitha depozitat, pavarësisht nga mënyra, janë të menjëhershme dhe shumica e tyre janë pa pagesë. Disa, megjithatë, mund të paguajnë një tarifë modeste. Mund të ketë kufizime të caktuara se cilat metoda lejohen për të marrë një bonus specifik. Si rezultat, përpara se të vendosin një depozitë, bastorët duhet të sigurohen që të kuptojnë të gjitha termat dhe kushtet.

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të shpeshta të bëra nga klientët e MELbet përpara se të vendosni një bast eSports.

Total score9.0

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal KombatNBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan