Melbet - Countries

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

MELbet është një nga faqet më të mëdha dhe më të mira të basteve eSports në mbarë botën. Ajo ka mbi 400,000 bastorë aktivë në çdo kohë të caktuar. Prandaj, nuk është tronditëse që MELbet pranon lojtarë nga shumica e kombeve të botës. Lojtarët duhet të ndjekin disa rregulla: Kumarxhiu duhet të jetë së paku 18 vjeç dhe të pajtohet me politikat e kompanisë.

Vendet e pranuara

Megjithatë, edhe nëse MELbet pranon shumicën e vendeve, faqja e saj e internetit (www.melbet.org) mund të censurohet në disa. Ndërsa ka lidhje dhe metoda alternative që mund të përdorni për të shijuar bastet në eSports me këtë faqe bastesh, kontrolloni gjithmonë ligjshmërinë e veprimeve tuaja përpara se ta bëni këtë.

 • Abkhazia
 • Afganistani
 • Shqipëria
 • Algjeria
 • Samoa amerikane
 • Andorra
 • Angola
 • Anguilla
 • Antigua dhe Barbuda
 • Argjentina
 • Armenia
 • Aruba
 • Australia
 • Austria
 • Azerbajxhani
 • Bahamas
 • Bahrein
 • Bangladeshi
 • Barbados
 • Bjellorusia
 • Belgjika
 • Belize
 • Benin
 • Bermuda
 • Butani
 • Bolivia
 • Bosnjë dhe Hercegovinë
 • Botsvana
 • Brazili
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Brunei
 • Bullgaria
 • Burkina Faso
 • Birmania
 • Burundi
 • Kamboxhia
 • Kamerun
 • Kanadaja
 • Kepi Verde
 • Ishujt Kajman
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Çad
 • Kili
 • Kinë
 • Kolumbia
 • Komoret
 • Kongo
 • Congo Brazzaville
 • Kongo Kinshasa
 • Ishujt Kuk
 • Kosta Rika
 • Kroacia
 • Kuba
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Xhibuti
 • Dominika
 • Republika Domenikane
 • Timori Lindor
 • Ekuador
 • Egjipti
 • El Salvador
 • Guinea Ekuatoriale
 • Eritrea
 • Estonia
 • Etiopia
 • Ishujt Faroe
 • Fixhi
 • Finlanda
 • Guajana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Gabon
 • Gambia
 • Gjeorgjia
 • Gjermania
 • Gana
 • Greqia
 • Grenlanda
 • Grenada
 • Guadelupe
 • Guam
 • Guatemala
 • Guernsey
 • Guinea
 • Guinea-Bissau
 • Guajana
 • Haiti
 • Hondurasi
 • Hong Kongu
 • Hungaria
 • Islanda
 • Indi
 • Indonezia
 • Irani
 • Iraku
 • Irlanda
 • Ishulli i Manit
 • Izraeli
 • Italia
 • Bregu i Fildishtë
 • Xhamajka
 • Japonia
 • Xhersi
 • Jordania
 • Kazakistani
 • Kenia
 • Kiribati
 • Kosova
 • Kurdistan
 • Kuvajti
 • Kirgistani
 • Laosi
 • Letonia
 • Libani
 • Lesoto
 • Liberia
 • Lihtenshtajni
 • Lituania
 • Luksemburgu
 • Makao
 • Maqedonia
 • Madagaskari
 • Malavi
 • Malajzia
 • Maldivet
 • Mali
 • Malta
 • Ishujt Mariana
 • Ishujt Marshall
 • Martinika
 • Mauritania
 • Mauritius
 • Meksika
 • Mikronezi
 • Moldavia
 • Monako
 • Mongolia
 • Mali i Zi
 • Montserrat
 • Maroku
 • Mozambik
 • Mianmar
 • Namibia
 • Nauru
 • Nepali
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Kaledonia e Re
 • Zelanda e Re
 • Nikaragua
 • Nigeri
 • Nigeria
 • Niue
 • Ishulli Norfolk
 • Korea e Veriut
 • Irlanada veriore
 • Norvegjia
 • Omani
 • Pakistani
 • Palau
 • Palestinë
 • Panamaja
 • Papua Guinea e Re
 • Paraguaj
 • Peruja
 • Filipinet
 • Polonia
 • Portugalia
 • Porto Riko
 • Katari
 • Ribashkim
 • Rumania
 • Rusia
 • Ruanda
 • Shën Helena
 • Shën Kitts dhe Nevis
 • Shën Luçia
 • Saint Pierre dhe Miquelon
 • Samoa
 • San Marino
 • Arabia Saudite
 • Skoci
 • Senegali
 • Serbisë
 • Seychelles
 • Sierra Leone
 • Singapor
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Ishujt Solomon
 • Somali
 • Afrika e Jugut

Vendet e kufizuara

 • Akrotiri dhe Dhekelia
 • Ishujt Aland
 • Alderney
 • Antarktida
 • Apolide
 • Gjiri Arabik
 • Ishulli i Ngjitjes
 • Australia
 • Australia
 • Banka Bajo Nuevo
 • Ishujt Baker
 • Vendi Bask
 • Bonaire
 • Ishulli Bouvet
 • Territori Britanik Antarktik
 • British Columbia
 • Territori Britanik i Oqeanit Indian
 • Ishujt Kanarie
 • Holanda e Karaibeve
 • Centa & Melila
 • Ishujt Chagos
 • Ishujt Kanal
 • Ishujt e Krishtlindjeve
 • Ishujt Clipperton
 • Ishujt Cocos (Keeling)
 • Curacao
 • Qipron
 • Diego Garcia
 • Ishujt Falkland
 • Franca
 • Metropoliti i Francës
 • Territoret Jugore Franceze
 • Gjeorgjia
 • Geza
 • Gjibraltarit
 • Ishulli Heard dhe Ishujt Mcdonald
 • Ishujt Howland
 • Indi
 • Ishujt Jarvis
 • Reef Kingman
 • Libinë
 • Ishujt Maquire
 • Ishujt Marcus
 • majota
 • Ishujt Midway
 • Ishujt Nanpo
 • Ishulli Navassa
 • Holanda
 • Zonë Neutrale
 • Zelanda e Re
 • Zelanda e Re
 • Antarktiku norvegjez
 • Arktiku norvegjez
 • Atoli i Palmirës
 • Panamaja
 • Zona e Kanalit të Panamasë
 • Ishujt Phoenix
 • Banka Quita Sueno
 • Banka Roncador
 • Rusia
 • Rusia
 • Ishulli Ryukyu
 • Shën Barthelemy
 • Saint Croix
 • Shën Martin
 • Samoa
 • Sark
 • Banka Serranilla
 • Banka Serrana
 • Sint Maarten
 • Afrika e Jugut
 • Afrika e Jugut
 • Svalbard
 • Ishujt Swan, Ishulli Santanilla ose Islas del Cisne
 • Zvicra
 • Tahiti
 • Ishujt e misrit
 • Ishujt e Linjës
 • Tristan da Cunha
 • MB
 • Shtetet e Bashkuara
 • Ishujt e vegjël periferikë të Shteteve të Bashkuara
 • Ishujt e Virgjër të SHBA
 • Qyteti i Vatikanit
 • Veracruz
 • Ishujt Wake
 • indianët Perëndimor
 • indianët Perëndimor
 • Samoa Perëndimore
 • Zaire
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal KombatNBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan