Rreth Nesh

Jason Tanaka
PublisherJason TanakaPublisher
WriterArdit KrasniqiWriter

Historia jonë

Po sikur t'i gjenim faqet e basteve esport më të lehta dhe më efektive sesa thjesht të shfletojmë në internet?

EsportRanker është pjesë e markës CasinoRank e cila u gjet në vitin 2017. Faqja jonë e internetit hapi portat e saj në 2021 me një mirëseardhje të ngrohtë për të gjithë ata që duan esports ose bast - ose të dyja së bashku.

Motivimi pas krijimit të kësaj faqe interneti ishte ofrimi i një faqe interneti të renditjes së basteve esport online, ku përdoruesit të ndjehen të sigurt dhe të kujdesshëm. Mbi 25 vjet përvojë të kombinuar, ekipi ynë është këtu për ju për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe për ta bërë përvojën tuaj të basteve të këndshme dhe të sigurt.

Misioni yne

Ne vendosëm të renditim faqet e internetit më të mira që ofrojnë baste esport sipas udhëzimeve strikte, në mënyrë që të mos keni nevojë të endeni nëpër internet. Ne po kujdesemi për shqyrtimin e këtyre faqeve në internet, renditjen e tyre dhe ofrimin e tyre për të gjithë përdoruesit tanë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni atë që i përshtatet më shumë nevojave tuaja. Dhe mund ta bëni me vetëbesim.

Disa nga faqet e lojërave të fatit dhe basteve mund të jenë të rrezikshme për t'u luajtur, ato mund të jenë të rreme dhe t'ju bëjnë të pendoheni duke luajtur online. Kjo është ajo që ne nuk duam që ju të përjetoni.

Na kontaktoni

Nëse keni një pyetje ose një sugjerim, mund të na kontaktoni në çdo kohë me email në casinos@casinorank.com, dhe ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.

About the author
Jason Tanaka
Jason Tanaka
About

Jason "PixelPioneer" Tanaka, një vendas me njohuri teknologjike në Seattle, është vizionari pas EsportRanker. Duke ndërthurur një pasion të përjetshëm për lojërat me një njohuri të mprehtë biznesi, Jason e ka transformuar EsportRanker në qendrën përfundimtare për entuziastët e esports në mbarë botën.

Send email
More posts by Jason Tanaka

Our Team

Dave Davis
Dave DavisAreas of Expertise:
BlackjackPoker
About

Thënia e preferuar për lojërat e fatit: "Ju duhet të dini kur t'i mbani ato, të dini kur t'i palosni ato."

Loja e preferuar e kazinosë: Blackjack.

Priya Patel
Priya Patel
About

Me origjinë nga peizazhet piktoreske të Zelandës së Re, Priya Patel është dinamoja e kërkimit që qëndron pas njohurive të thella të OnlineCasinoRank. Qasja e saj e përpiktë ndaj të dhënave dhe tendencave ka revolucionarizuar mënyrën se si lojtarët e perceptojnë dhe navigojnë peizazhin e kazinosë në internet.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Jacob "JackpotJake" Mitchell, një maestro kanadez i peizazhit të kazinove në internet, kuron përmbajtjen me saktësi dhe pasion. Si Botues në OnlineCasinoRank, ai siguron që lexuesit të arrijnë gjithmonë çmimin e parë të informacionit.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
About

Samuel O'Reilly, një vendas austriak, është truri i disa prej udhëzuesve më të hollësishëm të kazinove në internet. Me një dekadë në industrinë e lojrave, ekspertiza e Samuelit është e pakrahasueshme, duke i bërë komentet e tij të preferuara si nga fillestarët ashtu edhe nga profesionistët. Emri i avatarit: CasinoKanguroo

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

I lindur nën diellin australian, Dylan Thomas është mburoja e besueshmërisë për OnlineCasinoRank. I njohur për saktësinë e tij me sy shqiponjë dhe përkushtimin e palëkundur ndaj së vërtetës, Dylan siguron që çdo pjesë e informacionit të qëndrojë para shqyrtimit.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Emily "VegasMuse" Thompson është një entuziast me përvojë i kazinove në internet nga poshtë. Me një sy të mprehtë për detaje dhe një aftësi të natyrshme për të hartuar strategji, ajo e ka kthyer pasionin e saj për botën e kazinove online në një karrierë të suksesshme shkrimi.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Keisha Bailey, perlë e vetë Xhamajkës, është ngritur si autoriteti përfundimtar për bonuset e kazinove në internet. Me një fokus lazer në maksimizimin e fitimeve të lojtarëve, analizat e Keisha janë bërë të domosdoshme për një det lojtarësh.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Tomas Novak
Tomas Novak
About

Tomas Novak, i njohur si "FactFalcon" brenda qarkut Esports, është mburoja e saktësisë në EsportRanker. I bazuar nga një përkushtim i palëkundur ndaj së vërtetës dhe i pajisur me një mentalitet të orientuar drejt detajeve, Tomas ka transformuar procesin e vërtetimit të informacionit në botën e lojërave.

Haruki Nakamura
Haruki Nakamura
About

Haruki Nakamura, i quajtur me dashuri "DataSensei" brenda universit Esports, është magjistari rezident i të dhënave të EsportRanker. Duke bashkuar pa probleme dashurinë e tij për Esports me aftësinë e tij për kërkime, ai ofron njohuri dhe analiza që e çojnë industrinë përpara.

Jason Tanaka
Jason Tanaka
About

Jason "PixelPioneer" Tanaka, një vendas me njohuri teknologjike në Seattle, është vizionari pas EsportRanker. Duke ndërthurur një pasion të përjetshëm për lojërat me një njohuri të mprehtë biznesi, Jason e ka transformuar EsportRanker në qendrën përfundimtare për entuziastët e esports në mbarë botën.

Liam Fletcher
Liam Fletcher
About

Liam "CyberScribe" Fletcher, një Kivi me një dhunti për lojë me ritme të shpejta dhe tregime të artikuluara, është shfaqur si një zë i spikatur në EsportRanker. Duke u zhytur thellë në universin e esports, Liam krijon rishikime gjithëpërfshirëse, njohuri strategjike dhe tregime magjepsëse nga prapa ekraneve.

Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
About

Jun-ho Kim, maestro dinamik i Esports në Korenë e Jugut, qëndron si një fener njohurish në EsportRanker. Duke përzier aftësitë analitike me një dashuri të lindur për lojërat, Jun-ho zbulon tapiceri të ndërlikuar të garave në internet, duke siguruar që lojtarët të qëndrojnë të informuar dhe të frymëzuar.

Zhang Wei
Zhang WeiAreas of Expertise:
About

Zhang Wei, i njohur më mirë në arenën e Esports si "DragonMaster", ka gdhendur një vend si një udhëheqës i mendimit në udhëkryqin e kazinove online dhe Esports. Me një instinkt të pagabueshëm për trendet, e kombinuar me një vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, ai është njëkohësisht një strateg dhe një vizionar në këtë fushë.

Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.