Betwinner

Age Limit
Betwinner
Betwinner is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

About

BetWinner është në pronësi dhe menaxhuar nga Marikit Holdings Limited dhe është themeluar në vitin 2018. Kjo e bën faqen një nga më të rejat në treg. Selia e kompanisë është gjithashtu e vendosur në vendin e Qipros. 

Betwinner është i licencuar në Curacao dhe kompania përdor licenca të tjera për rajone të tjera në mbarë botën. Mbështetja e klientit dhe siguria e sajteve krijon një mënyrë të sigurt dhe efikase për të luajtur shpejt lojën tuaj të preferuar.

/betwinner/about/

Games

Dashamirët e sportit do të mund të gjejnë diçka për të gjitha nevojat e tyre të basteve eSports në Betwinner. Gama e eSports dhe basteve krijon një përvojë të këndshme dhe të thjeshtë bastesh dhe lojërash. Turnetë dhe bastet janë emocionuese dhe lojtarët më të mirë të CS: GO, LoL, StarCraft, FIFA dhe DotA mund të bëjnë miliona.

Withdrawals

Procesi për të bërë një tërheqje është gjithashtu relativisht i lehtë dhe varet nga metoda që mendoni se është më e mira për ju. Thjesht shkoni te shenja $ në krye të ekranit. Klikoni për tërheqje dhe më pas bëni një tërheqje duke klikuar dhe duke kaluar procesin e tërheqjes. Tërheqja minimale është €/$1,50, ose e njëjta shumë në një monedhë të ndryshme. 

Nuk ka kufi maksimal të tërheqjes. Tërheqja e parave është falas dhe mund të zgjasë disa minuta ose disa ditë. Koha e zakonshme e përpunimit është rreth 15 minuta dhe kartat mund të zgjasin deri në 7 ditë. Nuk ka tarifa, por llogaritë verifikohen përpara se të jepen para lojtarëve.

Bonuses

Ka një numër të madh bonusesh dhe depozitash të ofruara nga Betwinner. Këto bonuse dhe promovime të tjera mund të aksesohen në faqe duke shkuar te seksioni 'Promo' dhe duke hedhur një sy në opsionet e bonusit. Bonuset dhe promovimet variojnë nga 100% bonuse të përputhura në depozitën e parë, bonuse të tjera depozitash, ditëlindje dhe promovime javore. 

Betwinner ka një bonus dhe promovim për të gjithë. Megjithatë, është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm për kërkesat e basteve dhe regjistrimit përpara se të vendosni bast në sit. Lojtarët shpesh duhet të bëjnë depozita përpara se të marrin bonusin dhe afatet kohore ose të përdorin bonuse gjithashtu zbatohen. Është e rëndësishme të kontaktoni mbështetjen e klientit për më shumë informacion.

Payments

Ka shumë opsione pagese të disponueshme si në laptopë ashtu edhe në celularë në Betwinner. Lojtarët duhet të klikojnë në disa lidhje faqesh për të bërë një depozitë ose tërheqje brenda pak minutash. Është e lehtë ta bësh këtë sepse mund të përdoren mbi 200 mënyra të ndryshme pagese në varësi të vendit ku banon. 

Versioni celular i platformës gjithashtu mbështet të gjitha metodat e depozitimit dhe tërheqjes. Kjo është e mrekullueshme për lojtarët që duan të luajnë në arrati. Ju lutemi vini re se zbatohen limitet minimale dhe maksimale të depozitave dhe tërheqjeve, si dhe koha e përpunimit. Mbështetja e madhe e klientit në sit i lejon lojtarët të bëjnë pyetje. Këtu janë disa informacione të shkurtra për të filluar.

Account

Marrja e një llogarie Betwinner është e lehtë dhe ka vetëm disa gjëra që ju nevojiten për të filluar. I gjithë procesi është i thjeshtë dhe mund të përfundojë brenda pak minutash. Lexoni më poshtë për të mësuar rreth konfigurimit.

Tips & Tricks

Shijoni bastet akumuluese që ju lejojnë të vendosni një bast në paketat e basteve tuaja të preferuara eSports në një. Kjo është më e vështirë, por rezulton në fitime të mundshme. Megjithatë, bastet akumuluese kërkojnë strategji dhe shumë kërkime. Kërkon njohuri të shkëlqyera të sportit ose lojës për të cilën jeni duke vënë bast dhe ka rrezik minimal. 

Akumulatorët duhet të jenë sa më të vegjël dhe është një ide e mirë të shikoni sigurimin veçanërisht për bastet ku mund të ketë një element rreziku edhe pasi të keni bërë kërkime. Sigurimi do të thotë që ju mund të fitoni edhe nëse një pjesë e një basti humbet, kështu që ia vlen ta përdorni në disa rrethana.

Responsible Gaming

Me pak fjalë, kurrë nuk duhet të vini bast më shumë para se sa keni dhe ka gjithmonë një shans për humbje edhe me kërkimet më të mira. Nëse vini bast mbi kufirin tuaj, kjo mund të shkaktojë probleme në jetën tuaj personale. 

Sa shumë që vini bast mbështetet në gjykimin tuaj dhe humbjet e mundshme nuk duhet të jenë mjaft serioze për të sfiduar jetën tuaj të përditshme. Vendosni një kufi bastesh dhe qëndroni në të pavarësisht se çfarë ndodh.

Support

Kontaktoni mbështetjen e BetWinner përmes shumë opsioneve të thjeshta dhe të shpejta. Ju keni mundësinë të bisedoni drejtpërdrejt me telefon ose të përdorni adresën e emailit të dhënë. Biseda e drejtpërdrejtë është mënyra më e shpejtë për të krijuar kontakt dhe është një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur shpejt. E-mail-i është gjithashtu i shkëlqyeshëm për dokumente dhe informacione më formale. Dikush nga mbështetja gjithashtu do të jetë me ju shumë shpejt kur përdorni opsionin e bisedës live.

Deposits

Thjesht shkoni te ikona $ në krye të faqes dhe zgjidhni nga shumë mënyra pagese, duke përfshirë kuletat elektronike, sistemet e pagesave dhe kriptovalutat. Zgjidhni metodën tuaj të preferuar dhe shtypni 'Depozitë'. Futni informacionin përkatës dhe më pas merrni fondet tuaja brenda pak minutash. Pagesat janë të koduara dhe informacioni i lojtarit ruhet nga afër nga faqja. 

Zgjidhni nga metoda shumë të shpejta nga kuletat elektronike ose kartat klasike të kreditit për të filluar. Ekziston një depozitë minimale prej €/$1 ose e njëjta shumë në monedha të tjera përkatëse. Nuk ka shumë maksimale të depozitës. Është gjithashtu falas për t'u depozituar dhe përpunimi është i menjëhershëm.

Security

Betwinner ka një licencë me Autoritetin e Lojërave të Curacao dhe autoritete të tjera të lojërave në të gjithë globin. Ai gjithashtu përdor softuerin më të fundit të sigurisë dhe enkriptimin. Termat dhe kushtet e Betwinner thonë se çdo informacion ose dokument i ngarkuar gjithashtu nuk ruhet. Disa përjashtime zbatohen për informacionin e bonusit. 

Sajti përdor gjithashtu enkriptimin dhe softuerin më të fundit për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe të pagesës. Betwinner është një faqe relativisht e re, por nuk ka asnjë arsye për t'u shqetësuar shumë për çështjet e privatësisë dhe sigurisë. Licencimi, ligjet dhe siguria në internet duhet të jenë thelbësore për një lojtar kaq të madh në treg, i cili tani shtrihet në të gjithë globin.

FAQ

Gjeni pyetjet më të shpeshta rreth basteve esports në Betwinner këtu.

Total score8.9

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (43)
Angleze
Arabe
Armene
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Farsi
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (70)
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Karlingu
Keno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Multiplayer Poker
Live Oracle Blackjack
Lotaria
MMA
Mini Baccarat
Mortal Kombat
Motorsport
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Volejbolli
World of Tanks
Zagarët
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
E-wallets
Ethereum
FastPay
Flexepin
Jeton
Litecoin
Multibanco
PayKwik
PayTrust88
Perfect Money
QIWI
Quick Pay
SticPay
ePay
ShtetetShtetet (53)
Argjentina
Azerbajxhani
Bahamas
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Finlanda
Gabon
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
India
Indonezia
Japonia
Kameruni
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kongo
Korea Jugore
Kroacia
Lituania
Madagaskari
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Rusia
Senegali
Serbia
Shqipëria
Suazilandi
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Tunizia
Turqia
Uganda
Ukraina
Uzbekistani
Vietnami
Zambia
SoftwareSoftware (13)
Asia Gaming
Authentic Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Ezugi
Fazi Interactive
Gameplay Interactive
LuckyStreak
Portomaso Gaming
Pragmatic Play
SA Gaming
VIVO Gaming
XPro Gaming