Melbet - Bonuses

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë fantastike për të fituar më shumë para kur ata vënë bast, dhe madje mund të përfundojnë me një fitim të papritur. Kur bëhet fjalë për bonuset e MELBet, ka disa për të zgjedhur, duke përfshirë shumë të ofruara rregullisht.

bonus aktual i mirëseardhjes në MELbet përputhet me dollarin fillestar të depozitës së një lojtari për dollar. Kur vendosin një bast, lojtarët duhet të kontrollojnë dy herë kërkesat e basteve për rajonin e tyre.

Bonusi i mirëseardhjes

Pasi lojtarët regjistrohen në MELbet, shpërblimet nuk ndalen. Për më tepër, ato paraqesin një klub VIP dhe promovime të tjera të lidhura me eSports. Ata janë një opsion i mrekullueshëm për individët që duan të luajnë bixhoz në eSports. Përdorni një bonus MELbet eSports në mënyrë që të përfitoni sa më shumë prej tij.

Bonuset e mirëseardhjes janë disa nga bonuset më bujare të basteve eSport dhe oferta e mirëseardhjes e MELbet nuk është ndryshe.

Lojtarët e rinj të MELBet kualifikohen për të marrë 30 € si baste falas pasi të plotësojnë kërkesat specifike. Bastorët duhet të depozitojnë me sukses të paktën 30 € dhe të plotësojnë profilet e tyre për t'u kualifikuar. Ky bonus kreditohet automatikisht në llogarinë e bastit pasi të plotësohen dhe aktivizohen të gjitha detajet e llogarisë me numrin e tij të telefonit.

Ata gjithashtu duhet të vënë bast mbi shumën totale të depozitës për çdo ngjarje me koeficient minimal prej 1.50, që është basti kualifikues për këtë bonus, brenda 30 ditëve pas depozitimit. Zbatohen T&C të tjera.

Bonusi i depozitës së parë

MELbet ofron një 100% Bonus në depozitën e parë në platformë deri në 100 €. Çdo klient ka të drejtë në vetëm një (1) Bonus të Depozitës së Parë, me një depozitë minimale prej 1€.

Shuma e bonusit duhet të vendoset për të paktën pesë (5) herë në baste akumuluese, ku secili bast ka një minimum prej tre (3) ngjarjesh. Të paktën tre (3) nga ngjarjet e përfshira në akumulator duhet të kenë koeficient 1.40 ose më lart. Si zakonisht me bastet akumuluese, shuma konsiderohet e bastuar plotësisht vetëm kur të gjitha bastet që përdorin Bonusin e Depozitës së Parë janë shlyer plotësisht. Zbatohen T&C të tjera.

Bonusi i kalendarit eSports

Seksioni eSports i MELbet është riparuar dhe ka përfshirë një kalendar unik eSports me stimuj për çdo ditë të muajit. Lojtarët mund ta gjejnë atë duke u drejtuar drejtpërdrejt në faqen e promovimit ose duke shfletuar kategorinë eSports.

Nxitja është në thelb një shpagim për të gjitha humbjet e ditës, me një bonus 10% deri në 30% të kthimit të parave për çdo bast midis orës 00:00 dhe 23:59. Shuma minimale e kthimit është 10 €, por vetëm nga bastet me një investim minimal prej 1.50 euro.

Bonuset VIP

Bonuset VIP janë një bazë bastesh në internet eSports. Është një mënyrë që faqet më të mira të basteve eSport të tregojnë mirënjohjen e tyre ndaj lojtarëve besnikë.

Mënyra se si funksionon programi VIP ose Besnik i MELbet është përmes niveleve. Aktualisht janë tetë (8) nivele në programin e tyre, ku të gjithë lojtarët fillojnë në nivelin e bakrit, që është Niveli 1.

Gjuajtësit thjesht duhet të vazhdojnë të luajnë në vendin e basteve për të ngjitur shkallët e tyre VIP. Sa më i lartë niveli, aq më i madh është kthimi i parave dhe aq më të mira janë përfitimet. VIP-at e nivelit të lartë marrin oferta ekskluzive dhe mbështetje VIP. Cashback-u i tyre llogaritet në bazë të secilit prej basteve të tyre, pavarësisht nga fitimi ose humbja.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal KombatNBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan