Melbet - FAQ

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të shpeshta të bëra nga klientët e MELbet përpara se të vendosni një bast eSports.

Si mund të shfrytëzoj bonusin tim MELbet dhe bastet falas?

Ju do të merrni baste falas për t'u regjistruar në MELbet dhe për të marrë pjesë në promovimet e tyre të shumta. Sportet MELbet ndjekin të njëjtën procedurë si sportet e tjera. Për të shlyer bastin tuaj falas nga oferta e regjistrimit, thjesht plotësoni procedurën e regjistrimit në MELbet, bëni një depozitë, vendosni një bast me shanse të MELbet më të mëdha se 1.4 dhe më pas klikoni 'përdorni bilancin e bonusit' në bastin tuaj të ardhshëm.

A është i detyrueshëm verifikimi KYC në MELbet?

Po, ju duhet të përfundoni procesin e verifikimit KYC, nëse dëshironi të depozitoni, tërhiqni, të kërkoni oferta bonus, apo edhe të luani në Melbet. Nuk ka rrugëdalje. Për sa kohë që ju keni përfunduar procesin e verifikimit të KYC, Melbet e di që jeni të përkushtuar të luani sipas rregulloreve të libralidhësve dhe nuk keni ndërmend t'i mashtroni ato.

Sa kohë zgjat verifikimi KYC?

Koha që duhet që Melbet t'i përgjigjet kërkesës suaj për verifikim mund të ndryshojë. Koha kur dërgoni dokumentet tuaja përcakton kohën tuaj të pritjes. Nëse i dërgoni gjatë orarit të punës në një ditë jave, duhet t'i përgjigjeni brenda 24 orëve, por mund të prisni deri në pesë ditë pune për një përgjigje.

Pse duhet t'ia jap të gjitha dokumentet e mia ekipit të MELbet?

Ju nuk keni nevojë t'i transmetoni të gjitha dokumentet tuaja ekipit të Melbet, as nuk ju kërkohet të dërgoni të gjithë foton e dokumenteve tuaja. Ju mund t'i fshehni pjesët me informacione për të cilat MELbet nuk ka nevojë.

Çfarë ndodh nëse vendos një akumulator me nëntë zgjedhje, por një humbet?

Fatkeqësisht, të gjitha llojet e basteve akumuluese kërkojnë që ju të fitoni të gjitha zgjedhjet e tij. Megjithatë, MELbet ofron një ofertë speciale bonus për akumuluesit që ju mundëson të merrni një rimbursim të plotë nëse humbni vetëm një zgjedhje. Të gjithë akumuluesit me të paktën shtatë përzgjedhje kualifikohen.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal KombatNBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan