Vlerësimi i librave Melbet - Tips & Tricks

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Gjithmonë kontrolloni Akumulatorin e Ditës

Bonusi i akumuluesit të ditës i MELbet është i popullarizuar në mesin e bastorëve të akumulatorëve. Kjo i lejon ata të zgjedhin nga një listë e caktuar akumulatorësh e përbërë nga ngjarjet më të rëndësishme të ditës.

Për të marrë një rritje prej 10% të koeficienteve, duhet të vendosni një bast në akumulatorët unikë. Si rezultat, mund të prisni një rritje prej 10% në fitimet tuaja të akumuluesit. Për të marrë këtë bonus, gjithçka që duhet të mbani mend është se nuk mund të modifikoni asnjë nga ngjarjet që janë grumbulluar paraprakisht. Si të gjitha shpërblimet, gjithmonë kontrolloni T&C për kushtet e basteve dhe paralajmërimet.

Tifozët e bonusit do të jenë të emocionuar të dinë se MELbet do t'i kthejë plotësisht të gjithë akumulatorët e humbur. Edhe nëse humbni një nga shtatë ose më shumë zgjedhje, ju përsëri fitoni akumulatorin.

Mos e mbingarkoni akumulatorin tuaj me opsione

Rritja e numrit të përzgjedhjeve në akumulatorin tuaj nuk bën asgjë më shumë se sa rrit aksionet. Si rezultat, bëni kujdes në këtë situatë. Praktika do t'ju ndihmojë të kuptoni se sa opsione duhet të përfshini në bastet tuaja të akumuluesit. Secili bast do të përdorë një sasi të ndryshme zgjedhjesh. Për shembull, nëse gjashtë zgjedhje janë të mira për një person, ato mund të mos jenë të përshtatshme për një tjetër.

Supozoni se nuk jeni të sigurt se ku të filloni. Në këtë rast, ju sugjerojmë të filloni me tre opsione të vogla dhe të vazhdoni vetëm pasi të keni fituar pak përvojë dhe besim. Bastorët mund të ndajnë disa ngjarje në dy ose edhe tre akumulues nëse keni shumë kohë të lirë dhe dëshironi të merrni pjesë në të gjitha.

Përfundoni gjithmonë KYC-në tuaj

Ju nuk do të jeni në gjendje të depozitoni ose tërhiqni fonde nëse nuk përfundoni procedurën KYC, e cila është një pikë e fortë në vetvete.

Një arsye tjetër pse duhet të përfundoni procesin KYC është për shkak të mashtruesve. Të gjithë basteshkruesit online janë marrë me mashtruesit e internetit dhe Melbet nuk bën përjashtim. Mashtruesit bashkohen me libralidhësin për të kryer mashtrime, mashtrime ose për të shkelur rregullat e një libralidhësi.

Përveç mashtrimit të basteshkruesve, këta artistë mashtrues mund t'ju dëmtojnë edhe ju si lojtar, pasi synojnë të dy. Për krijuesit e basteve si Melbet, e vetmja mënyrë për t'i mbajtur mashtruesit jashtë faqeve të tyre është të kërkohet një verifikim KYC, duke përfshirë vërtetimin e emrit dhe adresës suaj.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal KombatNBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan