Melbet - Games

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

MELbet është një libralidhës gjithëpërfshirës që ofron baste të rregullta sportive, esports dhe lojëra kazino. Kjo shpesh mund të rezultojë në ofrimin e më pak lojërave esports sesa do të ishin të disponueshme në një libralidhës të dedikuar.

MELbet, nga ana tjetër, ka një nga koleksionet më të gjera të eSports që dikush ka parë ndonjëherë. Ka tetëdhjetë e një sporte të ndryshme elektronike, duke filluar nga lojërat më të famshme si CS:GO, League of Legends dhe Dota 2 deri te disa lojëra të çuditshme dhe të veçanta si Marble Fidget Spinners.

Sportet më të njohura

Kjo shumëllojshmëri e gjerë e bën MELbet një dyqan me një ndalesë për çdo lloj lojtari që kërkon të bastojë në eSports që ata zgjedhin.

CS: GO është një nga eSportet më të mira në MELbet, i cili ofron shanse jashtëzakonisht të larta. Loja qitës me shumë lojtarë në vetë të parë është e famshme në mbarë botën. Futbollistët mund të bastojnë në CS:GO përmes faqes së certifikuar dhe të autorizuar të basteve esports, Melbet.

Shumica e basteve Counter-Strike janë për lojtarët dhe turnetë e specializuar të esports, si ai i madh CS:GO Kampionati i madh. Ka shumë lojëra ditore për të cilat lojtarët mund të bastojnë dhe të shikojnë transmetime të drejtpërdrejta për CS:GO. Tregjet janë gjithashtu mbresëlënëse:

 • 1 X 2,
 • Gjithsej hartat,
 • Rezultati i saktë,
 • Hendikapi total i hartave,
 • 1 X 2 Harta 1,
 • Hartat e handikapit,
 • I pari që fitoi një numër raundesh,
 • Kush do të fitojë raundin e pistoletës?

Ka shumë tregje të tjera të disponueshme, të cilat mund të shihen duke u drejtuar drejtpërdrejt në seksionin MELbet eSports.

Bast Live

Bastet në lojë, shpesh të njohura si baste të drejtpërdrejta, janë kur një bastvënës i lejon basteteve të vendosin baste ose të nxjerrin para gjatë një loje. Me bastet e drejtpërdrejta, lojtarët mund të përfitojnë nga zhvillimet në një lojë, siç është rritja e formës së lojtarëve.

Suksesi i basteve live varet nga një bastevënës i shpejtë. Bastet live të MELbet janë në mënyrë të arsyeshme të përgjegjshme. Ata ofrojnë baste të drejtpërdrejta në disa ngjarje esports. Megjithatë, mbulimi ndryshon për lojëra më të vogla.

Përveç kësaj, ngjarje të zgjedhura transmetohen drejtpërdrejt në faqen e internetit. Nëse bastorët duhet të mbajnë gjurmët e më shumë se një ngjarjeje, ata madje ofrojnë një funksion multi-stream. Disa prej tyre janë madje të disponueshme përpara se lojtarët të përfundojnë regjistrimin e tyre në MELbet. Transmetimi i drejtpërdrejtë funksionon shkëlqyeshëm, pavarësisht nëse përdorin aplikacionin MELbet ose faqen e desktopit.

Liga e Legjendave

League of Legends (LoL), e njohur zakonisht thjesht si League, është një arenë beteje në internet me shumë lojtarë që është rritur në popullaritet që nga fillimi i saj në tetor 2009. MELbet gjithashtu ka shumë tregje dhe pagesa të mëdha për League of Legends.

Dhe numri i lojërave të aksesueshme është i rëndësishëm, veçanërisht në lojërat që vijnë deri në Kupën e Botës - finalja sezonale e LoL, në të cilën skuadrat që janë në krye të renditjes së LoL garojnë për vendin numër një në lavdinë e League of Legends.

Bastet standarde të disponueshme për Ligën janë:

 • 1 X 2,
 • Rezultati i saktë
 • 1 Harta,
 • 1 x 2 1 Hartë
 • 2 Harta,
 • 1 x 2 2 Harta

Dota 2

Nëse keni dëgjuar për League of Legends, padyshim që keni dëgjuar Dota 2. Dota 2 u lëshua përpara LoL dhe është një nga video lojërat më të njohura në arenën e betejës në internet sot.

Shumica e platformave të basteve esports pranojnë baste Dota 2. Është i aksesueshëm në shumicën e kundërshtive të specializuara dhe ngjarjeve një herë, me lloje të aksioneve duke përfshirë baste kokë më kokë në ndeshjet e entiteteve dhe kampionët e turneut, si në The Invitational.

Si rezultat, për shkak se Dota 2 është një sport i mirënjohur ndërkombëtarisht, lojtarët mund të presin që të gjejnë tregje të lojërave të fatit në të gjitha ngjarjet e rëndësishme dhe lokale në faqet e basteve esports Melbet.

MELbet gjithashtu ofron alternativa të ndryshme unike bastesh për këtë lojë dhe tregje, si p.sh

 • 1 x 2,
 • Gjithsej hartat,
 • 1 Harta,
 • Rezultati i saktë,
 • Fragmente Gjithsej Çift/ Tek,
 • 2 Harta.

Liga e raketave

Liga e raketave është një lojë e mrekullueshme makinash që dyfishohet si lojë sportive. Loja është në thelb një lojë futbolli. Në vend të futbollistëve, lojtarët konkurrojnë me automjete, duke e bërë atë tepër tërheqës për lojtarët që shijojnë futbollin dhe shpejtësinë. Disa nga tregjet në dispozicion përfshijnë:

 • 1 x 2,
 • Shansi i dyfishtë,
 • Total,
 • Handikap,
 • Gjithsej madje,
 • Gjithsej 1.

Ngjitja meteorike e Rocket League drejt yjeve të kujton Fortnite në disa aspekte. Ky titull është bërë një fenomen në më pak se pesë vjet me një qark të mirë-formuar dhe turne me vlerë 500,000 dollarë, siç është RCLS Winter Majors. Si i tillë, bastet e Rocket League janë bërë shpejt një nga format më të njohura të basteve esports.

FIFA

Nuk mund të anashkalojmë FIFA, portretizimi më i saktë i futbollit aktual. FIFA është një videolojë që ekziston për gati 20 vjet dhe tani është një nga videolojërat më të njohura në mbarë botën.

Një FIFA e re lëshohet çdo vit, megjithëse më e fundit është FIFA 21. Çdo ditë, miliona lojtarë dhe entuziastë e luajnë këtë lojë për kohë të lirë. Në të njëjtën kohë, lojtarët përfitojnë nga shanset e larta të lojës dhe transmetimet spektakolare, veçanërisht gjatë Kupës së Botës FIFAe më të shumëpritur. Disa nga tregjet për këtë lojë video të futbollit të veçantë përfshijnë:

 • 1 X 2,
 • Shansi i dyfishtë,
 • Total,
 • Goli i radhës,
 • Handikap,
 • Rezultati i saktë,
 • Koha e parë/Koha e plotë,
 • Shënoni në çdo pjesë,
 • Numri i saktë

StarCraft II

Blizzard Entertainment's StarCraft 2 është një esport i njohur strategjik në kohë reale (RTS). Dy lojtarë konkurrues konkurrojnë në këtë sport duke zgjedhur një nga tre garat, Terrans, Protoss ose Zerg, të aksesueshme në një hartë të zgjedhur më parë.

Përvojat e lojërave që ato ofrojnë janë gjithashtu të dallueshme dhe të dallueshme nga njëra-tjetra. Lojtarët duhet ende të bëjnë gjykime të shpejta dhe aftësia për të kryer shumë detyra është thelbësore. Zhvillimet e shpejta në lojë e bëjnë këtë ideal për lojtarët që kërkojnë një emocion. Tregjet më të zakonshme janë:

 • Fituesi i ndeshjes
 • Fituesi i hartës
 • Handikapët
 • Skuadra A/B për të fituar 1 hartë
 • Skuadra A/B nuk fiton asnjë hartë
 • Rezultati i saktë i hartës
 • Mbi/Nën Gjithsej Hartat
 • Ekipi për të fituar grupin
 • Ekipi për të fituar turneun
 • Fituesi i Rajonit të Turneut
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GODota 2FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal KombatNBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan