Gunsbet

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Që nga viti 2017, GunsBet ka qenë pjesë e një komuniteti bastesh në internet. Që atëherë, ata kanë luftuar në rrugën e tyre dhe kanë fituar një reputacion si një nga faqet më të mira të basteve eSports në treg.

Direx NV, një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao, dhe filiali i saj tërësisht në pronësi, Direx Limited, drejtojnë këtë faqe bastesh. Ata janë të licencuar në Curacao dhe Netincom NV

Games

GunsBet ka një rrugë të gjatë për të bërë për të përmirësuar ofertat e saj eSports, për shkak të rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj.

Sidoqoftë, si kompanitë e tjera më të rëndësishme të basteve eSports, ato filluan të përqendrohen në tre lojërat kryesore të basteve eSports: Counter-Strike: Global Offensive, DotA 2 dhe League of Legends.

/gunsbet/games/

Withdrawals

Përveç eksitimit që vjen nga shikimi dhe bastet në eSports, një nga aspektet më emocionuese të lojës është fitimi i fitoreve tuaja. Është koha për të arkëtuar kur të keni vendosur bast, të keni rrezikuar shpërblimin dhe të keni grumbulluar një shumë të mirë në llogarinë tuaj. Shumë lojtarë të rinj janë të shqetësuar se si të tërheqin fondet nga GunsBet menjëherë.

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për faqet e basteve në internet për të tërhequr lojtarët dhe bastorët për të përfituar sa më shumë nga kumari i tyre. Është një gjë e mirë që ka shumë shpërblime të GunsBet nga të cilat lojtarët mund të marrin më shumë zhurmë për paratë e tyre.

Ekziston një bonus standard i mirëseardhjes, por GunsBet shkon përtej kësaj për të ofruar bonuse të fundjavës për t'ju ndihmuar të filloni me disa baste relaksimi për argëtimin tuaj të ditës së pushimit.

Account

Përpara se të mund të hyni në faqen e internetit të GunsBet, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Një nga pyetjet më të zakonshme nga përdoruesit e mundshëm të GunsBet është se si të regjistroheni. 

Ky është hapi fillestar në procesin për çdo faqe bastesh esports. Teknika është e drejtpërdrejtë dhe përbëhet nga vetëm disa faza që lojtarët duhet të kryejnë.

Languages

Kur zgjidhni një kazino në internet, sigurohuni që ajo të mbështesë gjuhën tuaj lokale për shkak të avantazheve dhe përfitimeve të shumta që kjo mund të sjellë.

Nuk mund të mbështetesh gjithmonë te Google Translate. Mund të jeni të keqinformuar dhe të hutuar, duke e bërë të pamundur përmbushjen e kërkesave të basteve, të kuptoni shërbimet e kujdesit ndaj klientit ose të lexoni të gjitha termat dhe kushtet. Kjo është arsyeja pse është jetike të zgjidhni një kazino në internet që ju lejon të luani në një gjuhë në të cilën jeni të aftë.

Countries

Me një ndërfaqe të hijshme dhe një temë të mirë-ekzekutuar Wild West, nuk është çudi që GunsBet tërheq si bastorët fillestarë, ashtu edhe lojtarët veteranë nga të gjitha sferat e jetës në mbarë botën.

Megjithatë, disa lojtarë mund të jenë të dëshpëruar kur e dinë se edhe kur GunsBet ofron shërbimet e saj të basteve eSports në shumicën e rajoneve, disa territore mund të mos jenë në gjendje të shijojnë faqen e internetit për arsye të ndryshme. GunsBet është gjithashtu mjaft i rreptë në zbatimin e këtyre kufizimeve për të garantuar sigurinë e lojtarëve dhe kompanisë.

Mobile

Motivi i Gunsbet mund të lidhet me të kaluarën. Megjithatë, ky nuk është rasti me teknologjinë e përdorur. Për shkak se shumica e bastorëve preferojnë t'i bëjnë bastet e tyre në lëvizje, Gunsbet e ka bërë këtë të realizueshme duke ofruar një faqe interneti miqësore për celularin dhe aplikacione të specializuara për smartphone.

Support

Edhe pse ky nuk është një besim i shpeshtë midis lojtarëve, seksioni mbështetës i faqes së basteve eSportss është po aq i rëndësishëm sa çdo tjetër. Të kesh dikë në krah mund të bëjë një ndryshim të rëndësishëm në jetën e dikujt. Nuk ka asnjë arsye pse kjo duhet të jetë ndryshe në sektorin e lojërave të fatit.

Iniciativa e ndërmarrë nga GunsBet për t'u ofruar anëtarëve të saj ndihmë gjatë gjithë vitit, 24 orë është e lavdërueshme. Ky shërbim mund të trajtojë ankesat dhe kërkesat për pyetje dhe çështje, dhe ata do ta bëjnë atë shpejt dhe me efikasitet.

Deposits

GunsBet e bën të thjeshtë për bastorët e eSports përdorimin e faqes së tyre të internetit, duke përfshirë opsionet e tyre të depozitave. Bastorët mund të bëjnë depozita në GunsBet në mënyra të ndryshme. Metodat e disponueshme për shumicën e lojtarëve përcaktohen nga vendndodhja e tyre gjeografike. Si rezultat, procedurat e disponueshme ose të padisponueshme në një vend mund të jenë të disponueshme, të kufizuara ose të paarritshme në një rajon tjetër.

Security

GunsBet Casino është legjitime dhe e sigurt pasi funksionon nën një licencë të qeverisë Curacao. Licenca specifikon kërkesat e kërkuara që kazinoja duhet të ndjekë për të mbrojtur lojtarët.

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të shpeshta të bëra nga klientët e GunsBet përpara se të vendosni një bast eSports.

Total score7.6

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet