Gunsbet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Bonuses

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus i mirĂ«seardhjes deri nĂ« 300 € +100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset janĂ« njĂ« mĂ«nyrĂ« e shkĂ«lqyeshme pĂ«r faqet e basteve nĂ« internet pĂ«r tĂ« tĂ«rhequr lojtarĂ«t dhe bastorĂ«t pĂ«r tĂ« pĂ«rfituar sa mĂ« shumĂ« nga kumari i tyre. ËshtĂ« njĂ« gjĂ« e mirĂ« qĂ« ka shumĂ« shpĂ«rblime tĂ« GunsBet nga tĂ« cilat lojtarĂ«t mund tĂ« marrin mĂ« shumĂ« zhurmĂ« pĂ«r paratĂ« e tyre.

Ekziston një bonus standard i mirëseardhjes, por GunsBet shkon përtej kësaj për të ofruar bonuse të fundjavës për t'ju ndihmuar të filloni me disa baste relaksimi për argëtimin tuaj të ditës së pushimit.

Bonusi i mirëseardhjes

Ekzistojnë gjithashtu bonuse përtej fundjavës dhe gjatë regjistrimit. GunsBet krenohet me një shkallë të fortë VIP, në të cilën lojtarët mund të ngjiten për të pasur më shumë përfitime dhe bonuse dhe për të përfituar sa më shumë nga përvoja e tyre e lojërave të fatit.

Një bonus bujar mirëseardhjeje pret çdo lojtar të ri që dëshiron të provojë fatin e tij në platformën GunsBet.

GunsBet u ofron klientĂ«ve tĂ« rinj 100% bonus i mirĂ«pritur kazino deri nĂ« njĂ« maksimum prej 300 € nĂ« depozitĂ«n e tyre tĂ« parĂ«. PĂ«rveç kĂ«saj, 100 rrotullime falas jepen gjatĂ« pesĂ« ditĂ«ve pas aktivizimit tĂ« bonusit, me 20 tĂ« dhĂ«na çdo ditĂ«.

Futbollistët duhet të shtojnë kodin e bonusit "BONUS100" kur bëjnë depozitën e tyre të parë për të shijuar këtë bonus.

Ky bonus kĂ«rkon gjithashtu qĂ« bastorĂ«t tĂ« depozitojnĂ« tĂ« paktĂ«n 20 € dhe tĂ« vĂ«nĂ« bast tĂ« gjithĂ« shumĂ«n (bonus depozitimi + fitimet nga rrotullimet falas) 50 herĂ«, gjĂ« qĂ« Ă«shtĂ« e pranueshme nĂ« krahasim me faqet e tjera tĂ« basteve.

Një disavantazh i bonusit është se lojërat elektronike NetEnt llogariten vetëm për 80% të kërkesës për bast, dhe lojërat e tavolinës llogariten vetëm për 5%. Zbatohen T&C të tjera.

Bonusi i së Premtes

GunsBet shpesh ofron njĂ« bonus depozite pĂ«r klientĂ«t aktualĂ«, njĂ« prej tĂ« cilĂ«ve Ă«shtĂ« i ashtuquajturi bonus i depozitave tĂ« sĂ« premtes. PĂ«r depozitat e bĂ«ra tĂ« premteve jepet njĂ« premium prej 55%, deri nĂ« 100 €, plus 60 rrotullime falas.

LojtarĂ«t ekzistues duhet tĂ« depozitojnĂ« tĂ« paktĂ«n 20 € pĂ«r tĂ« marrĂ« pjesĂ« nĂ« ofertĂ«. Rrotullimet falas jepen tre ditĂ« pas aktivizimit tĂ« bonusit - 20 rrotullime çdo ditĂ«. Futni kodin e bonusit LUCKNLOAD pĂ«rpara se tĂ« depozitoni pĂ«r tĂ« pĂ«rfituar nga ky promovim.

Gjuajtësit duhet të luajnë bonusin 40 herë brenda 14 ditëve dhe lojërat e tavolinës peshohen vetëm me 5%. Zbatohen T&C të tjera.

Bonuset VIP

Kazino GunsBet ka një Program VIP për klientët besnikë. Bastorët që luajnë në GunsBet Casino mund të konvertojnë pikët e tyre të bonusit për paratë aktuale. Sa më i lartë të jetë niveli i klientit, aq më i favorshëm është kursi i këmbimit për pikët në para.

PikĂ«t bonus fitohen pĂ«r çdo lojĂ« automat. PĂ«r çdo 100 € tĂ« shpenzuar jepet njĂ« pikĂ«. Kur pikĂ«t e bonusit blihen pĂ«r para tĂ« vĂ«rteta, paratĂ« reale i nĂ«nshtrohen njĂ« kĂ«rkese bastesh. PĂ«rpara se pagesa tĂ« jetĂ« e disponueshme, bastorĂ«t duhet tĂ« vĂ«nĂ« bast shumĂ«n e shkĂ«mbyer tre herĂ«.

Gjuajtësit mund të shkëmbejnë 15 pikë për një euro në divizionin më të ulët. Për një euro në nivelin më të lartë, nevojiten vetëm nëntë pikë.

Kur pĂ«rdoruesit arrijnĂ« njĂ« nivel tĂ« ri, ata marrin njĂ« bonus shtesĂ«. Ata qĂ« arrijnĂ« nivelin e Revolverit, pĂ«r shembull, fitojnĂ« 100 rrotullime falas. Kushdo qĂ« arrin statusin e automatikut do tĂ« fitojĂ« njĂ« bonus prej 100 € dhe 200 rrotullime falas. KĂ«tu zbatohen kriteret standarde tĂ« xhiros sĂ« bonusit, tĂ« cilat janĂ« 50 herĂ« xhiro.

Ka shtatë nivele, me abonentë të rinj që fillojnë në Lasso. Më pas, ata do të kalojnë në shkallën e revolverit, të pushkëve, të mitralozit, të dinamitit, të nivelit të bazukës dhe të topit.