Vlerësimi i librave Gunsbet - Bonuses

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për faqet e basteve në internet për të tërhequr lojtarët dhe bastorët për të përfituar sa më shumë nga kumari i tyre. Është një gjë e mirë që ka shumë shpërblime të GunsBet nga të cilat lojtarët mund të marrin më shumë zhurmë për paratë e tyre.

Ekziston një bonus standard i mirëseardhjes, por GunsBet shkon përtej kësaj për të ofruar bonuse të fundjavës për t'ju ndihmuar të filloni me disa baste relaksimi për argëtimin tuaj të ditës së pushimit.

Bonusi i mirëseardhjes

Ekzistojnë gjithashtu bonuse përtej fundjavës dhe gjatë regjistrimit. GunsBet krenohet me një shkallë të fortë VIP, në të cilën lojtarët mund të ngjiten për të pasur më shumë përfitime dhe bonuse dhe për të përfituar sa më shumë nga përvoja e tyre e lojërave të fatit.

Një bonus bujar mirëseardhjeje pret çdo lojtar të ri që dëshiron të provojë fatin e tij në platformën GunsBet.

GunsBet u ofron klientëve të rinj 100% bonus i mirëpritur kazino deri në një maksimum prej 300 € në depozitën e tyre të parë. Përveç kësaj, 100 rrotullime falas jepen gjatë pesë ditëve pas aktivizimit të bonusit, me 20 të dhëna çdo ditë.

Futbollistët duhet të shtojnë kodin e bonusit "BONUS100" kur bëjnë depozitën e tyre të parë për të shijuar këtë bonus.

Ky bonus kërkon gjithashtu që bastorët të depozitojnë të paktën 20 € dhe të vënë bast të gjithë shumën (bonus depozitimi + fitimet nga rrotullimet falas) 50 herë, gjë që është e pranueshme në krahasim me faqet e tjera të basteve.

Një disavantazh i bonusit është se lojërat elektronike NetEnt llogariten vetëm për 80% të kërkesës për bast, dhe lojërat e tavolinës llogariten vetëm për 5%. Zbatohen T&C të tjera.

Bonusi i së Premtes

GunsBet shpesh ofron një bonus depozite për klientët aktualë, një prej të cilëve është i ashtuquajturi bonus i depozitave të së premtes. Për depozitat e bëra të premteve jepet një premium prej 55%, deri në 100 €, plus 60 rrotullime falas.

Lojtarët ekzistues duhet të depozitojnë të paktën 20 € për të marrë pjesë në ofertë. Rrotullimet falas jepen tre ditë pas aktivizimit të bonusit - 20 rrotullime çdo ditë. Futni kodin e bonusit LUCKNLOAD përpara se të depozitoni për të përfituar nga ky promovim.

Gjuajtësit duhet të luajnë bonusin 40 herë brenda 14 ditëve dhe lojërat e tavolinës peshohen vetëm me 5%. Zbatohen T&C të tjera.

Bonuset VIP

Kazino GunsBet ka një Program VIP për klientët besnikë. Bastorët që luajnë në GunsBet Casino mund të konvertojnë pikët e tyre të bonusit për paratë aktuale. Sa më i lartë të jetë niveli i klientit, aq më i favorshëm është kursi i këmbimit për pikët në para.

Pikët bonus fitohen për çdo lojë automat. Për çdo 100 € të shpenzuar jepet një pikë. Kur pikët e bonusit blihen për para të vërteta, paratë reale i nënshtrohen një kërkese bastesh. Përpara se pagesa të jetë e disponueshme, bastorët duhet të vënë bast shumën e shkëmbyer tre herë.

Gjuajtësit mund të shkëmbejnë 15 pikë për një euro në divizionin më të ulët. Për një euro në nivelin më të lartë, nevojiten vetëm nëntë pikë.

Kur përdoruesit arrijnë një nivel të ri, ata marrin një bonus shtesë. Ata që arrijnë nivelin e Revolverit, për shembull, fitojnë 100 rrotullime falas. Kushdo që arrin statusin e automatikut do të fitojë një bonus prej 100 € dhe 200 rrotullime falas. Këtu zbatohen kriteret standarde të xhiros së bonusit, të cilat janë 50 herë xhiro.

Ka shtatë nivele, me abonentë të rinj që fillojnë në Lasso. Më pas, ata do të kalojnë në shkallën e revolverit, të pushkëve, të mitralozit, të dinamitit, të nivelit të bazukës dhe të topit.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet