Vlerësimi i librave Gunsbet - Support

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Support

Edhe pse ky nuk është një besim i shpeshtë midis lojtarëve, seksioni mbështetës i faqes së basteve eSportss është po aq i rëndësishëm sa çdo tjetër. Të kesh dikë në krah mund të bëjë një ndryshim të rëndësishëm në jetën e dikujt. Nuk ka asnjë arsye pse kjo duhet të jetë ndryshe në sektorin e lojërave të fatit.

Iniciativa e ndërmarrë nga GunsBet për t'u ofruar anëtarëve të saj ndihmë gjatë gjithë vitit, 24 orë është e lavdërueshme. Ky shërbim mund të trajtojë ankesat dhe kërkesat për pyetje dhe çështje, dhe ata do ta bëjnë atë shpejt dhe me efikasitet.

Si mund të kontaktoj GunsBet?

Kontaktimi me Shërbimin e Klientit të Gunbet është i lehtë; ju mund ta bëni atë me bisedë të drejtpërdrejtë, email ose telefon.

Këtu janë disa mënyra se si lojtarët mund të kontaktojnë GunsBet për shqetësimet ose pyetjet e tyre.

  • Email: support@gunsbet.com
  • Telefon: +442080899291
  • Bisedë e drejtpërdrejtë
  • Pyetjet e shpeshta

Këto kanale mund të adresojnë dhe t'i përgjigjen çdo pyetjeje që mund të keni si klient, duke filluar nga kompleksiteti teknologjik deri tek gjërat themelore. Siç u tha më parë, shërbimet e tyre mbështetëse ofrohen 24 orë në ditë, 365 ditë në vit.

Vlen gjithashtu të theksohet se GunsBet përmban një nga seksionet më të detajuara FAQ, i cili u përgjigjet të gjitha pyetjeve administrative.

Gjuhët mbështetëse

Ashtu si faqja kryesore e faqes së internetit të GunsBet, opsioneve të mbështetjes gjithashtu u mungon diversiteti i nevojshëm për një operacion kaq të madh dhe global. Megjithatë, mund të jetë e arsyeshme se kjo e ndihmon GunsBet të vendosë rregulla strikte në vendet e saj të kufizuara dhe të promovojë lojërat e fatit të sigurt dhe të përgjegjshëm.

Opsioneve të gjuhës mbështetëse duket se u mungon diversiteti, ndryshe nga ajo që shfaqet në faqen kryesore të faqes së basteve GunsBet eSports.

Gjuhët kryesore mbështetëse që ofron GunsBet për të gjitha kanalet janë:

  • anglisht
  • gjermane
  • ruse
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet