Gunsbet - Account

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Përpara se të mund të hyni në faqen e internetit të GunsBet, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Një nga pyetjet më të zakonshme nga përdoruesit e mundshëm të GunsBet është se si të regjistroheni. 

Ky është hapi fillestar në procesin për çdo faqe bastesh esports. Teknika është e drejtpërdrejtë dhe përbëhet nga vetëm disa faza që lojtarët duhet të kryejnë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Probleme të tjera të llogarisë ose pyetje që mund të hasin shumica e lojtarëve janë renditur më poshtë. Shpesh është burimi i shqetësimit më të madh midis bastorëve. Procesi i regjistrimit, si dhe çdo pyetje për llogarinë, ndahen në faza më poshtë. Secila është e drejtpërdrejtë dhe kërkon vetëm disa minuta për t'u përfunduar.

Kumarxhinjtë që dëshirojnë të bashkohen me Gunsbet mund ta bëjnë këtë lehtësisht duke shkuar në faqen e internetit. Procesi është i thjeshtë, kështu që do t'ju duhen vetëm disa minuta për të krijuar një llogari. Për t'u bashkuar me kazinonë Gunsbet, fillimisht duhet të plotësoni hapat e mëposhtëm:

 • Shkoni në të majtë dhe klikoni butonin e gjelbër "Regjistrohu".
 • Shkruani adresën tuaj të emailit dhe një fjalëkalim të fortë.
 • Konfirmoni vendin tuaj, zgjidhni monedhën tuaj dhe shënoni kutinë për të verifikuar që jeni të paktën 18 vjeç.
 • Sugjerohet që të lexoni me kujdes Termat dhe Kushtet dhe Deklaratën e Privatësisë përpara se t'i pranoni ato.
 • Për të filluar, klikoni "Regjistrohu Tanibutonin!".
 • Plotësoni informacionin e profilit tuaj dhe ruajeni.

Verifikimi i llogarisë

Është e rëndësishme të futni informacione të sakta personale gjatë krijimit të një llogarie pasi çdo lojtar do t'i nënshtrohet një procedure verifikimi më vonë. Kumari është një industri shumë e përgjegjshme dhe lojtarët e rinj në përgjithësi nuk janë të vetëdijshëm.

Sidoqoftë, lojtarët e rinj hezitojnë t'i japin dokumentacionin një kazinoje në internet nëse nuk kanë frikë.

Për të verifikuar llogarinë e tyre, lojtarët duhet të ofrojnë dëshmi të identifikimit, adresës dhe mënyrës së pagesës së përdorur për financimin e llogarive të tyre, si p.sh

 • Një kopje të pasaportës së tyre, patentës së shoferit ose kartës kombëtare të identifikimit.
 • Një kopje e një karte bankare që do të përdoret për të bërë një depozitë.
 • Një kopje e faturës së shërbimeve.

Si të identifikoheni

Pas përfundimit të procedurës së regjistrimit, bastorët ka të ngjarë të jenë të etur për të marrë pjesë në një nga disa mundësi bastesh eSports nga GunsBet.

Për të filluar aksesin në të gjitha shërbimet dhe veçoritë e sajtit, fillimisht duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. Është po aq e thjeshtë për t'u identifikuar sa është për t'u regjistruar.

 1. Drejtohuni në faqen e internetit të GunsBet.
 2. Klikoni butonin portokalli Sign In në krye të shiritit anësor të majtë.
 3. Shkruani emailin dhe fjalëkalimin tuaj të regjistruar.
 4. Klikoni butonin e gjelbër "Identifikohu" dhe shijoni bastet tuaja eSports në GunsBet.

Si të zhbllokoni një llogari

Nuk është një lajm i mirë kur ju merrni një mesazh nga kazinoja juaj e preferuar që thotë se llogaria juaj është bllokuar. Gunsbet Casino mund të bllokojë një llogari për arsye të ndryshme, duke përfshirë shumë përpjekje të dështuara për hyrje, një procedurë verifikimi të dështuar, shkelje të termave dhe kushteve dhe sjellje të tjera të dyshimta.

Në këtë pikë, lojtarët me sa duket po mendojnë se çfarë mund të bëjnë për t'u zhbllokuar llogaritë e tyre. Sugjerohet që menjëherë t'i dërgoni email Mbështetjes së Klientit.

 1. Hapni emailin e lidhur me llogarinë tuaj në GunsBet.
 2. Krijo një email dhe adresoje atë në support@gunsbet.com.
 3. Vendos fjalët "(Llogaria #) është bllokuar." në rreshtin e temës.
 4. Këtu janë detajet që lojtarët duhet të përfshijnë në trupin e emailit:
 • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj.
 • Pajisja që luajti përdori për të krijuar llogarinë.
 • Një kopje e skanuar e kartës së identitetit dhe dokumenteve të tjera të identitetit dhe e llogarisë personale të sistemit të pagesave që përdoret për të rimbushur llogarinë e lojërave. Ju lutemi mbani në mend se të gjitha skanimet duhet të jenë në formatin PDF.

Si të mbyllni një llogari

Bixhozi është një hobi argëtues, por mund të bëhet një varësi me implikime të rëndësishme për disa individë. Të varurit nga bixhozi mund të shkatërrojnë gjithçka që zotërojnë, duke përfshirë shtëpitë e tyre dhe lidhjet e tyre me të dashurit mund të vuajnë.

Gjëja më e mirë që një lojtar të bëjë në këtë situatë është të kontaktojë Mbështetjen e Klientit dhe të eksplorojë alternativat e tyre. Ka disa zgjidhje të disponueshme dhe lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se nëse e çaktivizojnë përgjithmonë llogarinë e tyre, nuk do të jenë në gjendje ta rihapin atë.

Për të mbyllur llogarinë tuaj, duhet:

 1. Hapni llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë tuaj GunsBet.
 2. Ju lutem kontaktoni support@gunsbet.com.
 3. Shkruani "KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM". në fushën Subjekti.
 4. Dërgojini atyre një email duke u kërkuar atyre të çaktivizojnë llogarinë tuaj nga baza e të dhënave të tyre dhe të fshijnë çdo të dhënë që mund të keni me ta.
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet