Gunsbet Rishikimi i basteve eSports 2024 - Account

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Përpara se të mund të hyni në faqen e internetit të GunsBet, fillimisht duhet të krijoni një llogari. Një nga pyetjet më të zakonshme nga përdoruesit e mundshëm të GunsBet është se si të regjistroheni.

Ky është hapi fillestar në procesin për çdo faqe bastesh esports. Teknika është e drejtpërdrejtë dhe përbëhet nga vetëm disa faza që lojtarët duhet të kryejnë.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Probleme të tjera të llogarisë ose pyetje që mund të hasin shumica e lojtarëve janë renditur më poshtë. Shpesh është burimi i shqetësimit më të madh midis bastorëve. Procesi i regjistrimit, si dhe çdo pyetje për llogarinë, ndahen në faza më poshtë. Secila është e drejtpërdrejtë dhe kërkon vetëm disa minuta për t'u përfunduar.

Kumarxhinjtë që dëshirojnë të bashkohen me Gunsbet mund ta bëjnë këtë lehtësisht duke shkuar në faqen e internetit. Procesi është i thjeshtë, kështu që do t'ju duhen vetëm disa minuta për të krijuar një llogari. Për t'u bashkuar me kazinonë Gunsbet, fillimisht duhet të plotësoni hapat e mëposhtëm:

 • Shkoni në të majtë dhe klikoni butonin e gjelbër "Regjistrohu".
 • Shkruani adresën tuaj të emailit dhe një fjalëkalim të fortë.
 • Konfirmoni vendin tuaj, zgjidhni monedhën tuaj dhe shënoni kutinë për të verifikuar që jeni të paktën 18 vjeç.
 • Sugjerohet që të lexoni me kujdes Termat dhe Kushtet dhe Deklaratën e Privatësisë përpara se t'i pranoni ato.
 • Për të filluar, klikoni "Regjistrohu Tanibutonin!".
 • Plotësoni informacionin e profilit tuaj dhe ruajeni.

Verifikimi i llogarisë

Është e rëndësishme të futni informacione të sakta personale gjatë krijimit të një llogarie pasi çdo lojtar do t'i nënshtrohet një procedure verifikimi më vonë. Kumari është një industri shumë e përgjegjshme dhe lojtarët e rinj në përgjithësi nuk janë të vetëdijshëm.

Sidoqoftë, lojtarët e rinj hezitojnë t'i japin dokumentacionin një kazinoje në internet nëse nuk kanë frikë.

Për të verifikuar llogarinë e tyre, lojtarët duhet të ofrojnë dëshmi të identifikimit, adresës dhe mënyrës së pagesës së përdorur për financimin e llogarive të tyre, si p.sh

 • Një kopje të pasaportës së tyre, patentës së shoferit ose kartës kombëtare të identifikimit.
 • Një kopje e një karte bankare që do të përdoret për të bërë një depozitë.
 • Një kopje e faturës së shërbimeve.

Si të identifikoheni

Pas përfundimit të procedurës së regjistrimit, bastorët ka të ngjarë të jenë të etur për të marrë pjesë në një nga disa mundësi bastesh eSports nga GunsBet.

Për të filluar aksesin në të gjitha shërbimet dhe veçoritë e sajtit, fillimisht duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. Është po aq e thjeshtë për t'u identifikuar sa është për t'u regjistruar.

 1. Drejtohuni në faqen e internetit të GunsBet.
 2. Klikoni butonin portokalli Sign In në krye të shiritit anësor të majtë.
 3. Shkruani emailin dhe fjalëkalimin tuaj të regjistruar.
 4. Klikoni butonin e gjelbër "Identifikohu" dhe shijoni bastet tuaja eSports në GunsBet.

Si të zhbllokoni një llogari

Nuk është një lajm i mirë kur ju merrni një mesazh nga kazinoja juaj e preferuar që thotë se llogaria juaj është bllokuar. Gunsbet Casino mund të bllokojë një llogari për arsye të ndryshme, duke përfshirë shumë përpjekje të dështuara për hyrje, një procedurë verifikimi të dështuar, shkelje të termave dhe kushteve dhe sjellje të tjera të dyshimta.

Në këtë pikë, lojtarët me sa duket po mendojnë se çfarë mund të bëjnë për t'u zhbllokuar llogaritë e tyre. Sugjerohet që menjëherë t'i dërgoni email Mbështetjes së Klientit.

 1. Hapni emailin e lidhur me llogarinë tuaj në GunsBet.
 2. Krijo një email dhe adresoje atë në [email protected].
 3. Vendos fjalët "(Llogaria #) është bllokuar." në rreshtin e temës.
 4. Këtu janë detajet që lojtarët duhet të përfshijnë në trupin e emailit:
 • Një përshkrim i përshkruar mirë i detajeve të regjistrimit tuaj.
 • Pajisja që luajti përdori për të krijuar llogarinë.
 • Një kopje e skanuar e kartës së identitetit dhe dokumenteve të tjera të identitetit dhe e llogarisë personale të sistemit të pagesave që përdoret për të rimbushur llogarinë e lojërave. Ju lutemi mbani në mend se të gjitha skanimet duhet të jenë në formatin PDF.

Si të mbyllni një llogari

Bixhozi është një hobi argëtues, por mund të bëhet një varësi me implikime të rëndësishme për disa individë. Të varurit nga bixhozi mund të shkatërrojnë gjithçka që zotërojnë, duke përfshirë shtëpitë e tyre dhe lidhjet e tyre me të dashurit mund të vuajnë.

Gjëja më e mirë që një lojtar të bëjë në këtë situatë është të kontaktojë Mbështetjen e Klientit dhe të eksplorojë alternativat e tyre. Ka disa zgjidhje të disponueshme dhe lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se nëse e çaktivizojnë përgjithmonë llogarinë e tyre, nuk do të jenë në gjendje ta rihapin atë.

Për të mbyllur llogarinë tuaj, duhet:

 1. Hapni llogarinë e emailit të lidhur me llogarinë tuaj GunsBet.
 2. Ju lutem kontaktoni [email protected].
 3. Shkruani "KËRKESË PËR FSHIJE TË LLOGARISË IM". në fushën Subjekti.
 4. Dërgojini atyre një email duke u kërkuar atyre të çaktivizojnë llogarinë tuaj nga baza e të dhënave të tyre dhe të fshijnë çdo të dhënë që mund të keni me ta.