Vlerësimi i librave ZodiacBet

ZodiacBetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
Bonus
Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
Shërbimi VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
Shërbimi VIP
ZodiacBet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Me një paketë bonus ringarkimi prej 1000 €, Zodiacbet është serioz në lidhje me tërheqjen e lojtarëve me këtë opsion bonus. Megjithatë, lojtarët duhet t'u përmbahen kërkesave të basteve për bonuse dhe promovime përpara se të tërheqin fondet. Është e rëndësishme të lexoni me kujdes termat dhe kushtet e faqes në internet.

Për shembull, për të aktivizuar një rimbushje bonus, një lojtar duhet të depozitojë të paktën 20 €. Pasi lojtari të marrë bonusin e parë të depozitës, platforma ofron edhe tre shtesë bonuset e depozitave. Këto katër bonuse përfshijnë një ndeshje bonusi të depozitës së parë për 125 € deri në një çmim të katërt të depozitës deri në 225 €. Zbatohen kufizime.

Të gjithë përdoruesit e regjistruar mund kërkoni bonusin e mirëseardhjes. Megjithatë, faqja kërkon që bastorët të vënë bast dyzetfishin e shumës së bonusit për të nxjerrë para. Data e skadimit të bonusit është 21 ditë nga aktivizimi.

Ringarkoj

Stimujt e ringarkimit janë gjithashtu të disponueshme për klientët. Duke ofruar një ofertë bonusi 50 për qind për 200 €, kodi i rimbushjes së platformës aktivizon nxitjen. Njëzet euro është shuma më e vogël e pranuar për një ringarkim sipas promovimit aktual.

Bonuset shërbejnë për të tërhequr klientë të rinj, një pjesë e rëndësishme e modelit të biznesit të librit sportiv. Platforma u ofron përdoruesve një mori shpërblimesh, promovimesh dhe bonusesh gjatë gjithë përvojës së basteve. Sidoqoftë, tërheqja e fondeve pas marrjes së shpërblimit varet nga respektimi i kushteve të faqes në internet.

Games

Games

Opsionet gjithëpërfshirëse të Zodiacbet për përdoruesit bast në videolojëra anembanë globit është një arsye që po tërheq klientë të rinj. Mbajtësit e llogarisë së faqes në internet mund të kenë akses në bastet online për turnetë e esports në të gjithë globin.

Duke ofruar shanse të krahasueshme bastesh, faqja e re e basteve në internet rivalizon konkurrencën. Në të njëjtën kohë, entuziastët e sporteve elektronike mund të përjetojnë eksitimin e basteve lojtarë individualë, ekipe esports, ose rezultatet e turneut. Turnetë përmbajnë tituj ikonë, duke përfshirë lojërat e mëposhtme:

CS: SHKO

Loja me shumë revole është rritur në qiell në popullaritet që nga viti 2012. Një nga titujt më të njohur në treg, zhvilluesi i CS:GO, Valve, e lëshoi titullin me një vlerësim global nga entuziastët e sporteve elektronike. E disponueshme për XBOX 360, PlayStation, Windows dhe macOS, loja përfshin mënyra, të cilat bazohen në përmbushjen e objektivave nga lojtarët.

Për shembull, në një mënyrë popullore, terroristët përpiqen të vendosin bomba dhe operativët kundër-terroristë përpiqen t'i ndalojnë ata. Duke tërhequr më shumë se 11 milionë lojtarë në internet, është një nga titujt më të luajtur të Valve. Deri në vitin 2018, zhvilluesi kaloi në një model falas për të luajtur CS: SHKO.

Ylber 6

Entuziast Ylber 6 fansat janë përgjegjës për popullaritetin global të titullit. Videoloja, e zhvilluar nga romani Rainbow Six nga Tom Clancy, gëzon më shumë se 55 milionë lojtarë globalë. Ubisoft e zhvilloi lojën për t'i zhytur lojtarët në aksionin emocionues me gjuajtje.

+39
+37
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, ZodiacBet bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Me më shumë se njëzet menyra pagese, Zodiacbet u ofron përdoruesve opsione të ndryshme për depozitimin e fondeve në llogarinë e librit sportiv. Platforma liston kartat e kreditit ose të debitit të njohura ndërkombëtarisht, si MasterCard, Visa dhe Discover. Kuletat dixhitale ofrojnë një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë për përdoruesit për të depozituar fonde, duke përfshirë WebMoney. Transferimi i Shpejtë i ndihmon bastorët të lehtësojnë transfertat bankare.

Libri sportiv madje ofron një bast në kriptomonedhë opsion për lojtarët e interesuar në depozitimin dhe tërheqjen e fondeve në mënyrë anonime. Opsionet e pagesës varen nga zona e banimit të një përdoruesi. Përdoruesit e rinj duhet të regjistrohen në platformë për të depozituar fonde përmes listës së lehtësuesve të pagesave të faqes në internet.

Për t'u regjistruar, hyni në faqen e internetit për t'u regjistruar dhe klikoni butonin pranoni. Përdoruesit depozitojnë fonde për të vënë bast ose për të kërkuar një bonus për të përjetuar mundësitë e basteve esports. Lista e ofruesve të pagesave të Zodiacbet i ndihmon përdoruesit në kryerjen e transfertave financiare pa probleme. Për t'u tërhequr, një përdorues duhet t'u përmbahet kushteve të sajtit dhe të plotësojë kërkesat e basteve për bonuset dhe promovimet e kërkuara.

Si një faqe interneti ndërkombëtare, libri i ri sportiv lehtëson transferimin e tërheqjes sipas kërkesës për ata që kanë plotësuar kushtet e faqes. Për përdoruesit e kriptomonedhave dhe portofolit dixhital, transfertat ndodhin menjëherë pas përmbushjes së këtyre kushteve. Transfertat e tjera varen nga lloji i pagesës së zgjedhur. Transfertat bankare mund të zgjasin disa ditë, në varësi të ofruesit.

Deposits

Është e thjeshtë dhe e shpejtë të shtoni një depozitë në llogarinë tuaj në ZodiacBet . ZodiacBet pranon shumë metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë Paysafe Card, Visa, Bitcoin, EcoPayz, MasterCard dhe shumë të tjera. Ekipi i ZodiacBet është i përkushtuar për ta bërë të thjeshtë dhe të sigurt për përdoruesit e tyre që të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur ndonjë nga opsionet e shumta të depozitave që ofrojnë. Falë përpunimit të shpejtë të pagesave të ZodiacBet , mund të filloni menjëherë të vini baste në lojërat tuaja të preferuara eSports.

Withdrawals

Ekzistojnë disa mënyra tërheqjeje të disponueshme për të tërhequr fitimet tuaja nga llogaria juaj e eSports në ZodiacBet . Tërheqjet në ZodiacBet gjithashtu përpunohen shpejt dhe me efikasitet, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në kohë. Është e rëndësishme të theksohet se metodat specifike të tërheqjes mund të kërkojnë kohë më të gjata përpunimi dhe tarifat përkatëse. Në rast të pyetjeve ose shqetësimeve në lidhje me procesin e tërheqjes, mund të mbështeteni gjithmonë te ekipi i mbështetjes së klientit ZodiacBet për të marrë ndihmën e nevojshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

ZodiacBet bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. ZodiacBet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Licencat

Security

Siguria është përparësia kryesore në ZodiacBet . Të gjitha informacionet e klientit dhe transaksionet financiare janë të koduara duke përdorur teknologji të nivelit të lartë. Kjo siguron që askush nuk mund të ketë akses në informacionin e dërguar dhe marrë midis pajisjes suaj dhe kompjuterëve të ofruesit të shërbimit, sepse të gjitha të dhënat mbrohen gjatë transportit.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, ZodiacBet i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Libri i ri sportiv në rrjet Zodiacbet po tërheq entuziastët vendas, rajonalë dhe ndërkombëtarë të sporteve elektronike të përjetojnë uebsajtin opsionet e basteve online esports. Që nga viti 2020, Zodiacbet operon me numrin e licencës 8048/JAZ2010-010, të cilën Antillephone NV ia lëshoi pronarit të faqes në internet, Bellona NV.

Duke mbledhur komente të përziera në internet, faqja e internetit përballet me kritika që nga publikimi në lidhje me kushtet e saj dhe prirjen e saj për marrjen e fondeve që përdoruesit i lënë në llogaritë e fjetura.

Megjithatë, ka recensues në sajte të tjera të cilët janë të impresionuar me lojën gjithëpërfshirëse dhe përzgjedhjen e gjerë të opsioneve të sporteve elektronike për bastet në internet. Duke shfaqur më shumë se 1000 lojëra dhe një gamë të gjerë mundësish bastesh esports, Zodiacbet është konkurrues në ofertat e tij në krahasim me librat e ngjashëm sportiv në treg.

Për të ruajtur licencën e saj, uebsajtit i kërkohet të funksionojë në mënyrë etike dhe të marrë pjesë në proceset e përgjegjshme të lojërave të fatit. Libërbërësi ofron shërbime në shumë gjuhë të ndryshme për të vazhduar zgjerimin e tij global. Duke u ushqyer për entuziastët e sporteve dhe esporteve, struktura e lojërave të platformës nxit interesin e lojtarëve të përkushtuar.

Duke shërbyer si një burim për lojtarët e rinj dhe me përvojë, lista e gjerë e turneve dhe garave të esports i lejon përdoruesit të shikojnë dhe të vendosin se cilat ngjarje të bastojnë. Është një ndërmarrje fitimprurëse për platformën e re. Edhe në fillimet e tij, recensuesit online vlerësojnë se të ardhurat e librit sportiv tejkalojnë 1 milion dollarë.

Pse të vini bast në Zodiacbet?

Edhe pse Zodiacbet është një libër i ri sportiv, platforma ofron një gamë të gjerë opsionesh esports për vizitorët e faqes në internet. Për entuziastët e esports, faqja ofron baste argëtuese për tituj të njohur. Duke tërhequr fansa nga e gjithë bota, Zodiacbet po ndërton reputacionin e saj në internet.

Marrja e një rishikimi 7/10 në një faqe që nga publikimi dhe një 4,5/10 në një tjetër është një tregues se Zodiacbet po e lartëson lojën e saj. Lojtarët duhet t'u përmbahen kushteve dhe kushteve strikte për të marrë pagesa. Rishikimet financiare përqendrohen rreth kushteve të depozitimit dhe tërheqjes.

Megjithatë, kjo nuk e ka penguar faqen të bëjë të ardhura të konsiderueshme në kohën e saj të shkurtër në biznes. Lojtarët po shijojnë përvojën gjithëpërfshirëse të basteve të lojërave video në një listë të gjerë të turnetë e lojërave video. Rishikuesit plotësojnë ofertat e gjera të faqes. Me një vlerësim të lartë besimi në scamadvisor.com, lojtarët vazhdojnë të frekuentojnë faqen e internetit. Në fakt, sipas Alexa, libri sportiv argëton më shumë se 4,300 përdorues në ditë.

Duke shfaqur teknologji dhe softuer të teknologjisë së lartë, faqja e internetit ka një proces transaksioni pa probleme. Me mbështetjen e klientit në dispozicion, platforma i përgjigjet pyetjeve të klientëve, sipas rishikimeve të përdoruesve. Si një krijues bastesh në rritje, Zodiacbet po rrit aksionet për të tërhequr çdo ditë entuziastë të sporteve elektronike. Për ata që kënaqen me bastet në videolojëra, faqja e internetit ofron bonuse konkurruese dhe shanse për lojtarët e rinj.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Krijimi i një llogarie me ZodiacBet është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i ZodiacBet është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

  • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, ZodiacBet u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve ZodiacBet . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me ZodiacBet , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e ZodiacBet përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga ZodiacBet . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga ZodiacBet - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.