Paripesa Rishikimi i basteve eSports 2024

ParipesaResponsible Gambling
CASINORANK
7.8/10
BonusBonus 1500 $ + 150 rrotullime falas
Gama e gjerë e lojërave elektronike
Pranon kripto
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e lojërave elektronike
Pranon kripto
Miqësore për celularin
Paripesa is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një gjë e rëndësishme aspekti i modelit të biznesit të Paripesa. Duke ofruar bonus 100 për qind, platforma tërheq shumë bastorë të rinj. Edhe pse bonusi është i kufizuar në 100 Euro për depozitën e parë të përdoruesit, bonusi i mirëseardhjes është vetëm fillimi i disa promovimeve dhe shpërblimeve që përdoruesit përjetojnë gjatë gjithë procesit të basteve.

Sipas rishikimeve, faqja e internetit e basteve në internet u ofron përdoruesve një bonus akumulues. Bonuset e akumuluesit janë promovime, të cilat u ofrojnë bastorëve fitime shtesë për vendosjen e një bastesh të shumta fituese me zgjedhje specifike. Bastet paraprake janë gjithashtu të disponueshme për ata që bastojnë në lojëra video. Platforma shpërndan para para basteve për të promovuar bastet në disa ngjarje sportive.

Shpërblime

Platforma eGaming ofron gjithashtu një promovim falas për ditëlindjen e basteve dhe sigurim 100 për qind të basteve. Bastorët mund të festojnë atë ditë të veçantë dhe të marrin para ose baste falas për humbjet. Edhe për lojtarët që përjetojnë një varg humbjesh, faqja e basteve në internet me qendër klientët ka përgjigjen.

Platforma ofron një bonus për humbësit serialë. Pavarësisht nëse një mbajtës llogarie është fitues, humbës, i ri në sajtin ose thjesht viziton çdo ditë, Paripesa ka një mori bonusesh për të shpërblyer përdoruesit për bastet në platformën e saj. Me këto promovime bujare, faqja e basteve në internet e bën të këndshëm çdo hap të procesit të basteve, sipas recensuesve.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Me Paripesa që u ofron klientëve të saj mundësi për të bast në videolojëra në shumë vende, përdoruesit kanë akses në shanset konkurruese të basteve dhe një listë të gjerë të turneve. Platforma po rritet me shpejtësi me më shumë se 1000 ngjarje ditore dhe 400,000 përdorues të faqes.

Duke rivalizuar faqet më të mira të basteve në internet, Paripesa ngre eksitimin e esports me shanset konkurruese të basteve esports. Ngjarjet paraqesin tituj të njohur globalisht të lojërave video, si më poshtë:

FIFA

Lojëra me video FIFA turnet përjetojnë audiencë të madhe dhe pjesëmarrje globale në baste online. Nga viti 2011, zhvilluesit e titullit kanë prezantuar mundësitë e lojërave video dhe eGaming në 51 vende. E botuar në 18 gjuhë, loja është një titull më i shitur.

Me 325 milionë plus kopje të videolojës të shitura që nga viti 2021, FIFA iu bashkua Rekordeve Botërore Guinness si loja më e shitur në kategoritë sportive. Paripesa po vendos një pretendim për një pjesë të tregut të basteve të FIFA-s në internet duke lidhur entuziastët e esports me mundësitë për të bastuar në garat e FIFA-s.

Rainbow 6 Siege

Me 55 milionë lojtarë globalë, Rainbow Six Siege tërheq fansa entuziastë globalë. Videoloja bazohet në romanin e Tom Clancy, i quajtur gjithashtu Rainbow Six. Publikuar nga Ubisoft, ekskluziviteti i lojërave i lejon lojtarët të zhyten në lojë. Për përdoruesit e Paripesa, ngjarjet ofrojnë mundësi për të luajtur kumar në videolojëra.

+7
+5
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Paripesa bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Paripesa bastet online u ofron mbajtësve të llogarive një të gjerë lista e opsioneve të pagesës. Lojtarët mund të regjistrohen për të transferuar fonde nëpërmjet institucioneve financiare të njohura ndërkombëtarisht. Opsionet e pagesës për depozitimin e fondeve përfshijnë kuletat elektronike, kriptovalutat dhe kartat e kreditit ose debitit. Regjistrimi kërkohet për të depozituar fonde nga një ofrues pagese në listën e gjatë të mënyrave të pagesës të faqes së internetit të basteve eGaming.

Lojtarët shtojnë informacion në një profil për të hapur llogarinë personale në internet. Rimbushja e një llogarie ndodh në arkën e librit sportiv. Për të tërhequr fonde, një përdorues duhet të përmbushë kërkesat e bastit dhe kushtet e platformës. Si një markë ndërkombëtare, partnerët financiarë të Paripesa lehtësojnë transfertat e pandërprera të fondeve. Monedha e depozituar është e disponueshme shpejt, sipas rishikimeve.

Bast në kriptomonedhë

Kriptovaluta është një metodë popullore për përdoruesit e Paripesa për të depozituar fonde. Faqja e internetit e basteve online esports ofron një listë të gjerë të opsioneve të pagesave me kripto. Ofruesit përfshijnë Bitcoin, Bitcoin Cash dhe Litecoin. Pas regjistrimit, lojtarët depozitojnë fonde për të vënë bast. Faqja e internetit e basteve ofron një përvojë të pandërprerë të transferimit të fondeve dhe një larmi zgjedhjesh të mënyrave të pagesës për përdoruesit e saj.

Nga kuletat elektronike te kripto, platforma e basteve esports lehtëson depozitat e shpejta. Përveç kësaj, kartat tradicionale të debitit dhe kreditit janë ende një mënyrë e shpejtë dhe e drejtpërdrejtë për të depozituar fonde në llogarinë e depozitave të basteve në internet të Paripesa.

Deposits

Është e thjeshtë dhe e shpejtë të shtoni një depozitë në llogarinë tuaj në Paripesa . Paripesa pranon shumë metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë Visa, MasterCard dhe shumë të tjera. Ekipi i Paripesa është i përkushtuar për ta bërë të thjeshtë dhe të sigurt për përdoruesit e tyre që të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur ndonjë nga opsionet e shumta të depozitave që ofrojnë. Falë përpunimit të shpejtë të pagesave të Paripesa , mund të filloni menjëherë të vini baste në lojërat tuaja të preferuara eSports.

VisaVisa
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Ekzistojnë disa mënyra tërheqjeje të disponueshme për të tërhequr fitimet tuaja nga llogaria juaj e eSports në Paripesa . Tërheqjet në Paripesa gjithashtu përpunohen shpejt dhe me efikasitet, kështu që ju mund t'i merrni fitimet tuaja në kohë. Është e rëndësishme të theksohet se metodat specifike të tërheqjes mund të kërkojnë kohë më të gjata përpunimi dhe tarifat përkatëse. Në rast të pyetjeve ose shqetësimeve në lidhje me procesin e tërheqjes, mund të mbështeteni gjithmonë te ekipi i mbështetjes së klientit Paripesa për të marrë ndihmën e nevojshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Paripesa bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Paripesa është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Siguria është përparësia kryesore në Paripesa . Të gjitha informacionet e klientit dhe transaksionet financiare janë të koduara duke përdorur teknologji të nivelit të lartë. Kjo siguron që askush nuk mund të ketë akses në informacionin e dërguar dhe marrë midis pajisjes suaj dhe kompjuterëve të ofruesit të shërbimit, sepse të gjitha të dhënat mbrohen gjatë transportit.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Paripesa i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

E nisur në vitin 2020, Paripesa është një nga faqet e internetit më të reja që shfaq një përvojë gjithëpërfshirëse të basteve esports, sipas rishikimeve në internet. Duke ofruar shërbime për baste në esports në Afrikë, Azi dhe Evropë, faqja e basteve esports ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh.

Me më shumë se 400,000 përdorues, popullariteti i faqes është jashtë grafikëve. Me transmetimin e televizionit, faqja u ofron përdoruesve mijëra ngjarje për të zgjedhur gjatë basteve në internet. Në pronësi dhe operim nga Vezzali Limited, prodhuesi i basteve elektronike me bazë në Curacao mori një licencë Curacao eGaming. Si një faqe interneti e licencuar bastesh, Paripesa duhet të mbajë praktika të drejta dhe operacione etike.

Ndërsa recensuesit njohin ofertat e mëdha në faqen e internetit, diversiteti i krijuesit të basteve elektronike esports është një nga aspektet më tërheqëse të platformës. Duke u fokusuar si në ngjarje reale ashtu edhe në e-sporte virtuale, libri sportiv kombinon eksitimin e konkurrencës personalisht me emocionin e basteve virtuale të lojërave video. Të dyja përpjekjet rezultojnë fitimprurëse, pasi entuziastët e sporteve dhe esporteve ushqejnë interesin global për bastet në videolojërat.

Duke i lejuar përdoruesit të shikojnë me lehtësi lojërat dhe turnetë e esports, krijuesi i basteve në internet shërben si një burim për bastorët në internet. Mbajtësit e llogarisë mund të analizojnë shanset e basteve për lojtarët dhe ekipet e favorizuara përpara se të vendosin një bast. Hulumtimi është një mënyrë për të vënë baste të zgjuara në faqen e internetit të basteve online të eGaming të Paripesa. Ju lutemi, vazhdoni të lexoni për informacione shtesë mbi ofertat e faqes së internetit eGaming.

Pse bast në Paripesa?

Përdoruesit e faqes në internet po postojnë lavdërime në internet për bastet në Paripesa. Nuk është çudi që libri sportiv ka një reputacion pozitiv në internet. Thjesht shikoni të gjitha shpërblimet, promovimet dhe shpërblimet që faqja e lojërave dixhitale po u jep bastorëve të rinj dhe me përvojë.

Sa shpesh një entuziast i lojërave mund të luajë kumar, të humbasë dhe të marrë një bonus për të filluar nga e para? Me shpërblime dhe promovime të integruara me përvojën e basteve, faqja e internetit vazhdon të fokusohet në kënaqësinë e lojtarëve.

Rrotullimi unik i platformës për bonuset dhe promovimet është vetëm një arsye pse më shumë se 400,000 përdorues kanë frekuentuar faqen e internetit. Me një përzgjedhje të thelluar të turneut, mbajtësit e llogarive përjetojnë mijëra ngjarje çdo ditë.

Rishikuesit detajojnë një smorgasbord virtual të mundësive të basteve të lojërave, të cilat vazhdojnë të tërheqin audiencë ndërkombëtare. Si ofrues i licencuar, Libri i Sporteve është përkushtuar ndaj integritetit operacional dhe praktikave të përgjegjshme të lojërave të fatit, duke përfshirë informimin e përdoruesve për mënyrat për të vetë-monitoruar sjelljet e rrezikuara të lojërave të fatit.

Formula e Suksesit të Paripesës

Për fat të mirë, faqja e internetit gëzon teknologji dhe softuer të nivelit të lartë. Raportet e përvojës së pandërprerë nga fundi në fund vazhdojnë të rriten në internet me bazën e klientëve në rritje të sajtit. Duke u fokusuar në nevojat e klientëve, platforma ofron një opsion të bisedës live 24-orëshe.

Lojtarët mund të zgjidhin pyetjet me faqen e internetit gjatë gjithë kohës. Si një nga prodhuesit e basteve me rritje më të shpejtë, formula e platformës për sukses duket se ka fituar besim të konsiderueshëm midis entuziastëve të përditshëm të sporteve elektronike që kënaqen me bastet në videolojërat.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Krijimi i një llogarie me Paripesa është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Paripesa është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

  • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Paripesa u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Paripesa . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Paripesa , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Paripesa përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Paripesa . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Paripesa - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan