Mr Play Rishikimi i basteve eSports 2024

Mr PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.52/10
BonusBonus 200$ + 100 rrotullime falas
Përvojë lozonjare e lojërave
700+ lojëra dhe rritje
Bonus bujar i mirëseardhjes
Libri sportiv i basteve në lojë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Përvojë lozonjare e lojërave
700+ lojëra dhe rritje
Bonus bujar i mirëseardhjes
Libri sportiv i basteve në lojë
Mr Play is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Megjithëse mr.play shfaqet si një faqe mjaft e fundit e basteve esports, faqja online ka ofruar vazhdimisht promovime dhe bonuse që kanë rivalizuar liderët e industrisë. Lojtarët e rinj do të gëzojnë një lojtar të ri FreeBet, një motivim tërheqës për vizitorët. Përveç bonusit të mirëseardhjes, lojtarët e rregullt shpesh mund të mbështeten në bonusin e rritjes së lojës që u mundëson lojtarëve të fitojnë më shumë në bastet e akumuluesve. mr.play përditëson herë pas here paketat e tyre të bonusit esports, kështu që lojtarët duhet të mbajnë një sy në promovimet e disponueshme.

mr.play ka një bonus 100% për depozitat minimale prej 10 €, ndërsa bonusi maksimal i depozitave është 100 €. Bonuset e mirëseardhjes kanë një periudhë skadimi prej 14 ditësh dhe një kërkesë për bast 9X përpara se të arkëtohen. Megjithatë, lojtarët që përdorin Skrill, Skrill 1-Tap, PayPal, Paysafe dhe Neteller për të depozituar fonde në llogaritë e tyre mund të humbasin ofertat e bonusit.

Termat dhe kushtet zbatohen edhe për promovime të tjera.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Faqja kryesore përmban një atmosferë kaubojsh të ngjashme me Teksasin me një zonjë të bukur me mustaqe për të mirëpritur lojtarët. Bastorët mund të hyjnë në seksionin e sporteve elektronike nga ikona e sportit e shfaqur si futboll në shiritin e menysë së sipërme. Supozoni se tema blu e lehtë në sfondin e bardhë nuk është mjaft tërheqëse. Në atë rast, lojtarët mund të presin që të gëzojnë çmime konkurruese me shanset më të mira në tregjet e basteve esports.

Seksioni i esports ka shumë për të ofruar si lojtarët profesionistë, ashtu edhe bastorët fillestarë. Me sezonin e Kupës së Botës, tifozët e futbollit mund të kenë akses në ligat më të mira të futbollit si një plotësues i shkëlqyer për tregjet e basteve sportive në lojë për sportet e zakonshme. Futbollistët kanë një listë shteruese të sporteve elektronike për të zgjedhur, duke përfshirë lojëra të tilla si:

 • Call of Duty
 • Overwatch
 • Trim
 • DOTA 2
 • CS: shko.

Esportet individuale ofrojnë disa liga për të zgjedhur. Për shembull, tregu më i popullarizuar i basteve elektronike në mr.play, Counter-Strike, u jep lojtarëve 21 liga dhe turne argëtuese për të zgjedhur. Po kështu, King of Glory ka 12 liga për të zgjedhur. StarCraft është një tjetër treg i mbushur me aksione bastesh për bastorët e esports.

Përpara se të bastojnë në ndonjë ngjarje esports, bastorët mund të kenë nevojë të familjarizohen me ekipet dhe strukturën e lojës. Kjo rrit gjasat për të marrë në shtëpi shanset mbresëlënëse deri në 4.00. Gjuajtësit duhet të kontrollojnë rregullisht esportet e përditësuara, pasi disa tregje janë sezonale.

+2
+0
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Mr Play bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në Mr Play për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si PayPal, Visa, MasterCard, Bank Transfer, Neteller , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, Mr Play ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Në lojërat e fatit në internet, kriteret e depozitimit janë një nga metrikat themelore që informon vendimin e një bastori nëse do të aksioneve në një sajt të caktuar. Kjo është arsyeja pse mr.play ka bërë më shumë për të bërë depozitimin këtu të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt. Anëtarët e regjistruar mund të hyjnë në funksionin e depozitave për të bastuar në esports në "Arkëtar."

Punonjësit me një llogari të regjistruar mund të gëzojnë depozita të menjëhershme përmes metodave të pagesës si:

 • Neteller
 • Viza
 • Skrill
 • ecoPayz
 • AstroPay

Për shumë lojtarë, siguria e pagesës është faktori më kritik kur përcaktohet nëse do të vendosni një bast. Mund të vëreni një shenjë me dry në fund të djathtë të ekranit tuaj që tregon mbrojtje të nivelit SSL për transaksionet e sajtit. Gati të bëni hapin dhe të filloni të fitoni të mëdha?

Withdrawals

Ju keni depozituar, luajtur, fituar dhe humbur në disa raste. Tani është koha për të marrë paratë tuaja nga llogaria. Kërkesat për para në mr.play zakonisht rimbursohen përmes metodës së preferuar të depozitimit. Për më tepër, lojtarët mund të presin kohë të ndryshme përpunimi në varësi të mënyrës së pagesës.

Transaksionet me karta krediti dhe debiti dhe transfertat bankare mund të duhen deri në gjashtë ditë për t'u pasqyruar në llogarinë e bastit. Kuletat elektronike përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Shumë më mirë
 • Neteller

Ato kanë një kohëzgjatje më të shpejtë të përpunimit deri në 2 ditë pune. Metodat e tjera, duke përfshirë Instant Banking, ecoPayz, AstroPay dhe Rapid Transfer, mund të duhen 2-4 ditë për t'u ngarkuar dhe reflektuar.

Depozita minimale është 10 dollarë, ndërsa maksimumi është 5,500 dollarë. Bastet mr.play esports akomodojnë më shumë lojtarë përmes monedhave të tilla si EUR, GBP, NOK, USD, CAD dhe SEK.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mr Play bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Mr Play është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Bastet në esports në mr.play u garantojnë lojtarëve sigurinë e nivelit të lartë për të gjitha të dhënat e paraqitura. Si një kompani e ligjshme dhe e regjistruar nën mbikëqyrjen e shqiponjës së Autoritetit të Lojërave të Lojërave të Maltës dhe Mbretërisë së Bashkuar të Kumarit Coming (UKGC), mr.play ka bërë më shumë për ta bërë faqen të besueshme. Teknologjia e enkriptimit 128-bit Secure Socket Layer është vetëm një qasje për të siguruar të dhëna të ndjeshme, midis mureve dhe protokolleve të tjera të zjarrit. Ky prodhuesi kryesor i basteve elektronike esport punon gjithashtu me autoritete të njohura të lojërave të fatit dhe organe rregullatore për të siguruar lojë të ndershme duke përdorur gjeneruesit e numrave të rastësishëm (RNG). Kjo është arsyeja pse softueri i basteve kontrollohet dhe testohet rregullisht nga të njëjtat organizata të pavarura për të prodhuar një përqindje të besueshme të pagesës së lojërave.

Sido që të jetë rasti, bastorët që përjetojnë sfida mund të kontaktojnë ekipin profesional të përfaqësuesve të kujdesit ndaj klientit në mr.play nga ora 08:00 deri në orën 00:00 CET për mbështetje të menjëhershme.

Megjithëse faqja mund të aksesohet në shumë vende, ka disa juridiksione ku bastorët mund të kenë nevojë të përdorin një VPN për të hyrë në shërbimet mr.play. Ato përfshijnë:

 • Macau
 • Kinë
 • Kuba
 • Bullgaria
 • Austria
 • Sudani
 • Libani
 • Portugalia
 • Zvicra
 • Filipinet
 • Brazili
 • Franca Metropolitane

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Mr Play i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Industria globale e lojërave në internet u vlerësua në 57 miliardë dollarë në 2021. Ajo pritet të rritet me një CAGR të shpejtë prej 11,7% për të kapërcyer 153 miliardë dollarë deri në vitin 2030. Kjo tregon se sa kazino dhe bastvënës online shfaqen çdo ditë. Si e tillë, mund të jetë zhgënjyese lëvizja nga një rezervist në tjetrin, duke kërkuar një përvojë emocionuese të lojërave. Bastet e sporteve janë vetëm një pjesë e tregut të lojërave të fatit në internet. Megjithatë, bastet në esports po fitojnë dukshmëri të dukshme pasi kazinotë më klasike si Mr.play përpiqen ta bëjnë përvojën edhe më emocionuese për lojtarët.

Mr.play filloi zyrtarisht operimin në vitin 2017 dhe tani ka dalë në krye si një ndërmarrje gjithëpërfshirëse për bastet e sporteve. Për të ilustruar, vetëm seksioni i esports përbëhet nga mbi 50 tregje bastesh. Tani kjo është një sasi e konsiderueshme përmbledhjesh për çdo krijues të basteve elektronike esports. Faqja e basteve esports me bazë në Mbretërinë e Bashkuar Mr.play është një markë Marketplay Limited që operon nën licencat e Autoritetit të Lojërave të Maltës dhe UKGC.

Jeni kurioz të mësoni më shumë rreth basteve Esports në Mr.play? Lexoni më shumë në rishikimin tonë gjithëpërfshirës të esports.

Bastet në faqen online mr.play u kanë ofruar lojtarëve shumë përfitime. Kjo përfshin një përzgjedhje të mirë të esports dhe disa turne dhe ngjarje në tregjet e dëshiruara të basteve. Për më tepër, lojtarët mund të provojnë fatin e tyre në liga të ndryshme esport të disponueshme në këtë faqe bastesh dhe të kenë një përvojë të paharrueshme lojërash. Lojtarët mund të kombinojnë lloje të ndryshme bastesh për të bërë fitime të konsiderueshme në afat të gjatë.

mr.play ka fituar popullaritet mes lojtarëve të esports për ofrimin e shanse të favorshme, ndër veçori të tjera. Si i tillë, faqja e basteve esports ka disa mënyra pagese dhe monedha dhe lejon aksesin nëpërmjet disa pajisjeve dhe sistemeve operative. mr.play ka një aplikacion celular të disponueshëm në Google Play dhe Apple Store për përdoruesit të bastojnë ndërsa janë në lëvizje. Së fundi, lojtarët gëzojnë mbështetje profesionale të klientit përmes kanaleve të shumta dhe mund të angazhohen me përfaqësues miqësorë të klientëve.

Mos harroni gjithmonë të luani me përgjegjësi.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Krijimi i një llogarie me Mr Play është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Mr Play është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Mr Play u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Mr Play . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Mr Play , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Mr Play përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Mr Play . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Mr Play - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan