Rolletto Rishikimi i basteve eSports 2024

RollettoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 1000 dollarë
Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Dizajn miqësor për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Rolletto is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Shumica e kazinove moderne përmbajnë dy produkte kryesore - seksionin e librave sportiv dhe kazinonë online. Megjithatë, për Rolletto, oferta e tyre e librave sportiv është jashtë kësaj bote. Është një nga ofruesit e paktë që ofron një bonus ekskluziv të mirëseardhjes për esports për një bonus 100% të depozitës së parë deri në 200 €/$. Bonusi i mirëseardhjes ka një kërkesë bast 10X përpara se të arkëtohet. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • 3+1 Freebet, ku tre baste ju fitojnë një bast shtesë falas bazuar në shumën minimale të basteve të tre të mëparshmeve.
 • Bonus 10% e kthimit të parave që nuk mund të përdoret krahas veçorive të tjera promocionale. Kontaktoni mbështetjen e klientit për më shumë informacion.
 • Bonusi i depozitës së parë të depozitës së kriptos midis 20 €/$ dhe 600 €/$ merrni një bonus 170%
 • Bonus i mirëseardhjes sportive prej 150% deri në 1500 €/$

Gjuajtësit në Rolletto mund të festojnë boncat e festave, një veçori të fshirjes së lojës për të hequr çdo lojë në bileta përpara fillimit të lojës dhe një veçori të ruajtjes së lojës që ruan informacionin tuaj të analizuar.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Ashtu si shumica e operatorëve të lojërave të fatit, gjëja e parë që vënë bast kur zbarkojnë në faqen kryesore janë të gjitha paketat emocionuese të bonusit. Në faqen e internetit të Rolletto, seksioni i ekranit rrotullues rrokulliset për të shfaqur mbi dhjetë bonuse dhe promovime tërheqëse, duke përfshirë një bonus depozite kripto. Faqja përdor një temë të bardhë me fotot e shfaqura në një sfond të kuq. Nën bonus, seksioni është një buton i fotografive sportive që ju ridrejton në të gjitha tregjet e ndryshme në seksionin e librit sportiv. Të gjitha lojërat, duke përfshirë esports, shfaqen në të majtë. Përndryshe, lojtarët e sporteve mund të zgjedhin butonin Esports në shiritin e sipërm që ju dërgon aty ku dëshironi.

Bastorët mund të shikojnë të gjitha ndeshjet e disponueshme ose opsionet live në faqen Esports. Faqja përmban video lojëra më të mira si:

 • StarCraft BroodWar
 • StarCraft
 • Liga e Legjendave
 • Dota 2
 • Trima
 • Ylber Gjashtë
 • CS: SHKO

Rolletto ka bërë një punë spektakolare për të vënë topin në sa më shumë ngjarje dhe liga të jetë e mundur në çdo kohë të caktuar. Lojtarët do të shijojnë turnetë më të mirë, duke përfshirë:

 • Super Seria ITaX
 • Penta Pro League
 • Kupa Demacia
 • Moon Studio League
 • Liga Evropiane Pro

Për më tepër, çdo ngjarje përmban disa tregje bastesh. Bastorët mund të bastojnë në:

 • Gjithsej Hartat
 • Fituesi i ndeshjes
 • Avantazhi i hartës
 • Rezultati i saktë
 • Handikap i raundeve

Dhe shumë më tepër.

+25
+23
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Rolletto bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në Rolletto për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si Bank Transfer, Neteller, MasterCard, Visa , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, Rolletto ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Përpara se të vizitoni faqen e pagesave, duhet të keni një llogari të regjistruar në Rolletto. Rolletto është një nga faqet moderne të basteve esports, e krijuar në mënyrë unike për bastorët e kriptove për shkak të të gjithë kriptomonedhës së lejuar në faqe. Puntorët mund të përdorin disa metoda për të bërë depozita, duke përfshirë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Mininiteti
 • Kartë PaySafe
 • Neteller
 • Skrill
 • Me besim
 • Transferte bankare
 • Sofort
 • Revolut
 • Monero
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum

Këto metoda kanë ndryshime të vogla në depozitën minimale. Megjithatë, shumica janë të kufizuara në 20 €, ndërsa maksimumi varet nga mënyra e depozitimit të përdorur. Meqenëse Rolletto është i madh në kriptomonedhë, ata kanë një faqe pagesash të dedikuar për të drejtuar përdoruesit e rinj të kriptove se si të konfigurojnë dhe transferojnë fonde nga një portofol në një llogari Rolletto.

Withdrawals

Ju keni bërë punën e vështirë. Tani është koha për të shijuar fitoret tuaja. Mos u shqetësoni, Rolletto iu rikthye me shumë metoda të tërheqjes. Përpara tërheqjeve, të gjitha paratë e depozituara i nënshtrohen një kërkese bastesh minimale 1x. Tërheqja minimale është 20 €/$ ndërsa maksimumi gjithashtu ndryshon në varësi të mënyrës së tërheqjes. Monedhat e pranuara përfshijnë:

 • USD
 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • XRP
 • BCH
 • USDT
 • EUR
 • XMR
 • DASH

Tërheqjet për bonuse kanë terma dhe kushte të specifikuara. Sigurohuni që të njiheni me të njëjtën gjë përpara se të tërhiqni paratë e bonusit. Metoda të ndryshme kanë kohë të ndryshme përpunimi, por kriptovalutat janë shpesh më të shpejtat. Transfertat bankare zgjasin më shumë dhe mund të shkojnë deri në 3 ditë pune. Për të shmangur defektet në përpunimin financiar, përdorni të njëjtën metodë depozitimi për të tërhequr fitimet. Ju gjithashtu keni një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit për t'ju ndihmuar nëse hasni sfida.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Rolletto bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Rolletto është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Rolletto operon ligjërisht nën licencimin dhe rregullimin e Qeverisë së Curacaos. Hulumtimet e mëtejshme treguan se faqja kishte bërë pagesa të vazhdueshme për anëtarët që kishin fituar. Ai përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm për të përcaktuar rezultatet e lojërave të kazinosë. Kështu, ju mund të luani kumar rehat, duke ditur që lojërat e disponueshme nuk janë manipuluar në avantazhin e kazinosë. Megjithatë, lojtarët nga juridiksione të caktuara nuk mund të hyjnë në faqe ose të regjistrojnë një llogari në Rolletto. Ato përfshijnë:

 • Holanda
 • SHBA
 • Curacao
 • Franca
 • MB
 • Italia
 • Spanja

Për qëllime sigurie, Rolletto përdor vetëm teknologjinë më të fundit të enkriptimit dhe muret e zjarrit për të mbrojtur operacionet në vend. Kështu, përdoruesit mund të jenë të sigurt për sigurinë kur ngarkojnë çdo informacion. Thënë kështu, mos i jepni kredencialet tuaja askujt.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Rolletto i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Shumë site lojërash fati premtojnë një përvojë epike dhe emocionuese, por pak e përmbushin këtë premtim. Sidoqoftë, Rolletto ka përmirësuar strategjinë e tij të lojërave për të ofruar argëtim të pakufizuar për lojtarët. Në Rolletto.com, lojtarët kanë gjithmonë diçka për të pritur – përvojën emocionuese të lojërave, një kontroll të shëndoshë nga bonuset dhe promovimet jashtë kësaj bote dhe listën e plotë të lojërave nga librari.

Rolletto është goxha i ri në bllok si një sit lojërash fati, i formuar në vitin 2020 nga Santeda International BV Faqja operon në mënyrë legjitime nën licencimin dhe rregullimin e Qeverisë së Curaçao. Kjo ofron njëfarë rehati për anëtarët që mund të jenë të sigurt se nuk kanë të bëjnë me një faqe mashtrimi. Përveç seksionit të librit sportiv, Rolletto ka përmirësuar faqen e internetit duke renditur mini-lojëra që mund të mos i gjeni gjetkë, sporte virtuale dhe gara me kuaj dhe zagar. Për më tepër, bookie funksionon si një faqe shumëgjuhëshe, duke mbështetur deri në shtatë gjuhë të ndryshme, duke siguruar kështu kujdesin për të gjithë.

Tingëllon shumë interesante. Ky rishikim i detajuar i basteve do të shikojë përvojën e basteve esports në Rolletto.

Përmbledhja përfundimtare e Rolletto

Megjithëse Rolletto është goxha i ri në industrinë e lojërave të fatit, i lançuar në vitin 2019, ata kanë bërë një punë të jashtëzakonshme duke përpiluar përvojën më të mirë të lojërave të fatit për kazinonë dhe librin e tij sportiv. Bastorët mund të shijojnë ligat kryesore të esporteve si League of Legends, StarCraft, Valorant dhe Dota 2 nën një çati. Bastorët në territoret e lejuara mund të regjistrohen dhe të depozitojnë për të fituar para të vërteta me shanset më të mira. Për më tepër, faqja është mjaft bujare për të pasur një bonus ekskluziv të mirëseardhjes për esports, midis paketave të tjera bonus. Meqenëse i shërben një komuniteti ndërkombëtar të lojërave, ky libralidhës mbështet mënyra dhe monedha të shumta pagese, duke përfshirë opsionet e njohura të kriptomonedhave.

Rolletto operon në mënyrë legjitime me licencim dhe rregullim nga Qeveria e Curaçao. Për më tepër, organe të tjera të pavarura vlerësojnë rregullisht operacionet në Rolletto për të siguruar lojë të ndershme. Rolletto beson se çdo lojtar i lojërave duhet të shijojë përvojën më të mirë të lojërave pa cenuar integritetin financiar. Rolletto ka një politikë të rreptë "jo kumar për të zgjidhur problemet financiare". Thënë kështu, luani me përgjegjësi. Mos ngurroni të kontaktoni ekipin e tyre kompetent mbështetës në rast sfidash kur përdorni faqen e Rolletto.

Fakte të shpejta

Kompania: Santeda International BV
Viti i themelimit: 2020

Account

Krijimi i një llogarie me Rolletto është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Rolletto është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Rolletto u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Rolletto . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Rolletto , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Rolletto përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Rolletto . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Rolletto - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan