LibraBet Rishikimi i basteve eSports 2024

LibraBetResponsible Gambling
CASINORANK
7.75/10
BonusBonus 500$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
LibraBet is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonusi bujar i mirëseardhjes i LibraBet ka kërkesa për bast të bashkangjitur me ofertën. Përpara tërheqjes së fondeve, klienti do të duhet të vendosë bonusin dhe të depozitojë mbi gjashtë herë me koeficient 2.00 ose 1.5 koeficient për ACCA-të brenda një muaji. Disa lojtarë duhet të kalojnë mbi shumën totale vetëm pesë herë. Faqja e internetit përdor opsionet e basteve standarde të industrisë, të tilla si koeficientët dhe çiftet, handikapet dhe bastet mbi ose nën. Disa mënyra pagese mund të përjashtohen nga disa oferta. Konsumatorët duhet të lexojnë termat dhe kushtet përpara se të pranojnë bonus mirëseardhjeje.

Megjithatë, bonusi i mirëseardhjes është vetëm maja e ajsbergut. LibraBet ofron një gamë të gjerë promovimesh, të dizajnuara për të shpërblyer klientët. Nga shpërblimet e kthimit të parave deri te bastet falas, depozituesit marrin opsione bonusi të planifikuara me kujdes, të cilat janë krijuar për të përmirësuar përvojën e lojtarit dhe për të mbajtur biznesin e klientit.

Për shembull, një bonus përfshin rezultatin e saktë, i cili shpërblen një lojtar që ka vënë një bast për rezultatin e saktë. Nuk kërkohen shanse minimale. Një faqe interneti vendos klientin në 50 për qind si një bast falas. Basti minimal i bastit falas është 10 dollarë dhe maksimumi është 150 dollarë. Nuk ka rëndësi nëse një lojtar humbet apo fiton. Ai do të ketë ende mundësinë e një basti falas për rezultatin e saktë.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
Games

Games

Nga esportet tek bastet sportive, LibraBet ofron një përzgjedhje të gjerë. Mbajtësit e llogarisë mund të zgjedhin nga turnetë e mbushura me aksione deri tek ndeshjet që përballojnë një lojtar ikonë kundër një tjetri.

Esportet

Duke shfrytëzuar tregun jashtëzakonisht të popullarizuar të sporteve elektronike për të tërhequr klientë të rinj, LibraBet integron sportet elektronike me baste sportive. Në një lidhje veprimi dhe argëtimi të shpejtë, faqja e internetit bashkon aksesin e basteve me emrat kryesorë në esports dhe ekipet e nivelit më të lartë të esports për të ngritur lojën e saj.

Në partneritet me gjigantët e teknologjisë, bastet në LibraBet përfshijnë grafika të këndshme vizualisht dhe funksionalitet të gjerë të fundit. E vendosur në krijimin e një eksperience të përqendruar te klienti, LibraBet ofron mundësi të shumta bastesh esports për fansat globalë. Këtu janë disa nga të preferuarat e fansave që fansat mund të zgjedhin të vënë një bast:

CS: SHKO

Me Counter StrikeKundër-terroristë dhe terroristë, loja vendos skuadrat kundërshtare kundër njëri-tjetrit në një luftë deri në vdekje virtuale. Të apasionuarit pas lojërave ndalojnë bombat, shpëtojnë pengjet dhe mundin armikun në një lojë ku mund të fitojë vetëm një ekip. Për bastorët, individët ose ekipet e njohura globalisht janë baste më të sigurta në një lojë ku çdo ekip me talent mund të mbretërojë si fitues.

Liga e Legjendave

Liga e Legjendave gjithashtu vendos skuadrat kundër njëra-tjetrës. Çdo ekip po mbron rajonin e vet. Ndërsa një lojtar individual kontrollon një avatar kampion me fuqi të veçanta, ekipi punon së bashku për të mposhtur një kundërshtar. Tifozët vënë bast të zgjuar duke mbajtur gjurmët e fitoreve historike dhe ndryshimet në listën e ekipit. Bastet online të LibraBet ofrojnë shanse konkurruese për një lojë, e cila shpërblen zotërimin e aftësive të karakterit të lojës.

+37
+35
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, LibraBet bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

LibraBet ofron transaksione të depozitave të pagesave duke lidhur klientët me markat financiare globale. Duke përdorur karta bankare, kuleta dixhitale ose kriptomonedhë, depozituesit gëzojnë një proces të thjeshtë dhe të shpejtë depozitimi. Një listë e ofruesve të pagesave të platformës përfshin: Skrill, Neteller, Paysafecard dhe Boleto. Klienti gjithashtu mund të depozitojë lehtësisht duke përdorur një Visa ose MasterCard. Me markat globale, LibraBet siguron që klientët të kenë paqe mendore nga përdorimi i sigurt, opsione të respektuara pagese.

Klientët depozitojnë monedha ndërkombëtare, si Euro, Krona Norvegjeze, Dollar Kanadez, Rupi, Forintë hungareze, etj. Mbajtësit e llogarisë së sapokrijuar mund të depozitojnë një minimum prej $20. Pas depozitimit të fondeve, klienti mund të marrë një bonus ndeshjeje 100 për qind deri në 500 €. Llogaritë e reja mund të tërheqin deri në 500 €. Bastorët me përvojë, të quajtur Legends, kanë një kufi më të lartë tërheqjeje, i cili është vendosur në 1,500 €. Përparimi në kufirin më të lartë të tërheqjes bazohet në nivelin VIP të një lojtari.

Deposits

Është e thjeshtë dhe e shpejtë të shtoni një depozitë në llogarinë tuaj në LibraBet . LibraBet pranon shumë metoda të ndryshme depozitimi, duke përfshirë Google Pay, Neteller, Visa dhe shumë të tjera. Ekipi i LibraBet është i përkushtuar për ta bërë të thjeshtë dhe të sigurt për përdoruesit e tyre që të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur ndonjë nga opsionet e shumta të depozitave që ofrojnë. Falë përpunimit të shpejtë të pagesave të LibraBet , mund të filloni menjëherë të vini baste në lojërat tuaja të preferuara eSports.

Withdrawals

Klientët duhet të verifikojnë një llogari të LibraBet për të shijuar kufij më të lartë të parave. Për ata që janë të interesuar të shijojnë bastet sportive dhe esports pa rrezik, platforma ofron gjithashtu një opsion thjesht për argëtim. Ata që zgjedhin këtë opsion mund të dëshirojnë vetëm të përjetojnë eksitimin emocionues pa rrezikuar fare para.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+178
+176
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+3
+1
Mbyll

Gjuhët

+5
+3
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

LibraBet bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. LibraBet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Licencat

Security

Me markat kryesore financiare të disponueshme për të lehtësuar transaksionet e LibraBet, klientët e faqes së internetit gëzojnë transaksione të sigurta financiare. Pavarësisht nëse përdorin një kartë bankare, transferim parash ose portofol dixhital, depozituesit janë të siguruar për një transaksion monetar pa probleme. Me grafikë vizuale dinamike dhe një fund të përparuar teknologjikisht, LibraBet është një faqe interneti që përdoruesit e përditshëm të internetit kanë filluar ta njohin.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, LibraBet i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

E themeluar në vitin 2018, LibraBet Casino po bëhet me shpejtësi një e preferuar në mesin e përdoruesve ndërkombëtarë të librave sportiv për bastet esports. Duke tërhequr klientë nga e gjithë bota, faqet e basteve esports ofrojnë mundësi bastesh në disa nga ndeshjet, ngjarjet dhe turnetë më të njohura sportive dhe esports në botë. Me popullaritet në rritje, LibraBet merr 8 nga 10 yje në komentet në internet.

Faqja e internetit është e licencuar nga Antillephone.NV - numër licence 8048/JAZ2016-064, e cila i është dhënë pronarit, Tranello Group. Prodhuesi i basteve esports u jep lojtarëve një përzgjedhje të gjerë të sporteve për të bastuar. Me faqen e internetit të disponueshme në gjuhë të ndryshme, ajo i ofron audiencës ndërkombëtare një shans për të bast në videolojëra. Të ngarkuar me promovime dhe bonuse për të tërhequr lojtarë të rinj, klientët përjetojnë praktikat më të mira të basteve të lojërave video të faqes në internet. Është në rrugën drejt kthesës së një blloku të konsiderueshëm të tregut të mbushur me njerëz dhe konkurrues të librave sportiv.

Mbajtësit e llogarisë thjesht hyjnë në menunë kryesore të faqes së internetit për të lundruar te bastet e lojërave. Nga bastet e përditshme për turnetë sportive deri te mundësitë e basteve esports, LibraBet ofron një mori sfidash, përvojash gjithëpërfshirëse dhe programe besnikërie për bastet e lojërave online. Një faqe interneti e lehtë për t'u naviguar dhe intuitive, platforma po bën një emër për vete. Duke filluar me një proces të thjeshtë regjistrimi, faqja e internetit i lejon të regjistruarit të hapin një llogari me disa klikime dhe konfirmime.

Pse të bastni në LibraBet?

Si një libër sportiv ndërkombëtar, faqja e njohur e internetit u ofron klientëve aksione emocionuese sportive dhe esports. Duke përdorur teknologjinë më të avancuar nga zhvilluesit kryesorë të softuerit, faqja e internetit ofron një përvojë të qetë në shumicën e rasteve. Operatorët e platformës kanë krijuar një kombinim pozitiv të grafikës vizualisht tërheqëse dhe përmbajtjes dinamike. Klientët janë mirënjohës dhe vazhdojnë të vizitojnë faqen çdo ditë. Sipas statshow.com, Librabet ka më shumë se 7000 përdorues të rregullt.

Duke vazhduar të ndërtohet mbi popullaritetin e saj tashmë në rritje, disa recensues i japin platformës notat kryesore. Përdoruesit e përditshëm të internetit po e provojnë librin sportiv. Trafiku i saj i internetit është rritur me 9 për qind në tre muajt e fundit. Këtu janë disa arsye pse faqja e internetit vazhdon të rritet në popullaritet.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Klikoni ikonën e regjistrimit në krye të faqes së internetit për të hyrë në bastet në esports. Lexoni dhe pranoni informacionin e ri të bonusit dhe shanset e basteve esports. Paraqisni informacionin e regjistrimit, duke përfshirë një adresë të vlefshme emaili dhe detaje të hyrjes. Një i regjistruar duhet të konfirmojë se ai plotëson kushtet e librezës sportive dhe kërkesat e moshës. Pas përfundimit të procesit të regjistrimit, një regjistrues i ri është gati për të vënë bast.

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i LibraBet është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

  • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, LibraBet u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve LibraBet . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me LibraBet , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e LibraBet përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga LibraBet . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga LibraBet - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan