Vlerësimi i librave Jet Casino

Age Limit
Jet Casino
Jet Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Jet Casino

Jet Casino është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2020 . Jet Casino është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Jet Casino

Në Jet Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Overwatch, CS:GO, Dota 2, Call of Duty, League of Legends . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Jet Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Jet Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Jet Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bitcoin, EcoPayz, MasterCard, Dogecoin, Tether dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Jet Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Jet Casino u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Jet Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bitcoin, EcoPayz, MasterCard, Dogecoin, Tether .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (18)
Baste falasBonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (73)
All Bets Blackjack
Auto Live Roulette
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Galike Hurling
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Infinite Blackjack
Keno
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Live Football Studio
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Lotaria
MMA
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Online Pokies
Overwatch
Pai Gow
Poker
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
DogecoinEcoPayz
Ethereum
Flexepin
GiroPay
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Piastrix
Revolut
Ripple
Sofort
TetherVisa
Volt
eVoucher
ShtetetShtetet (20)
Armenia
Australia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Brazili
Estonia
Finlanda
Gjermania
India
Kanadaja
Kazakistani
Letonia
Lituania
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Turkmenistani
Ukraina
Uzbekistani
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Felix Gaming
Fugaso
Genesis Gaming
Igrosoft
Iron Dog Studios
Mascot Gaming
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Old Skool Studios
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet