Fresh Casino

Age Limit
Fresh Casino
Fresh Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Fresh Casino

Fresh Casino është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2018 . Fresh Casino është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në Fresh Casino

Në Fresh Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: FIFA, League of Legends, eSports, Dota 2, CS:GO . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në Fresh Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . Fresh Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në Fresh Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Bank transfer, Bitcoin, Skrill, EcoPayz, MuchBetter dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Fresh Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. Fresh Casino u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Fresh Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Bank transfer, Bitcoin, Skrill, EcoPayz, MuchBetter .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (16)
Baste falasBonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Polake
Ruse
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (68)
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Baccarat
Badminton
Basketboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
CS:GOCall of Duty
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Galike Hurling
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Infinite Blackjack
Keno
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Lojë shfaqje
MMA
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2KOverwatch
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Skijimi
Slotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (42)
Banco do Brasil
Bank transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Bradesco
CAIXA
Credit Cards
Crypto
Debit Card
E-wallets
EcoPayz
Ethereum
Flexepin
GiroPay
Interac
Jeton
Klarna
Litecoin
Lotericas
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Online Bank Transfer
Pay4Fun
Paysafe Card
Piastrix
Pix
Rapid Transfer
Revolut
Ripple
RuPay
Santander
Sepa
Skrill
Sofort
Tether
UPI
Visa
eVoucher
iDebit
ShtetetShtetet (18)
Armenia
Australia
Azerbajxhani
Bjellorusia
Brazili
Estonia
Gjermania
Kanadaja
Kazakistani
Letonia
Lituania
Moldavia
Rusia
Taxhikistani
Turkmenistani
Ukraina
Uzbekistani
Zelanda e Re