BetiBet Rishikimi i basteve eSports 2024

BetiBetResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
Baste sportive dhe esports
Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
Bonus bujar i mirëseardhjes
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Baste sportive dhe esports
Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
Bonus bujar i mirëseardhjes
BetiBet is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Një libralidhës nuk mund të ketë një avantazh konkurrues pa ofruar bonuse dhe promovime të shumta. BetiBet mirëpret lojtarët e rinj me një ofertë të mirëseardhjes. Gjuajtësit gëzojnë një bonus gjuetie 100% të ndeshjes deri në 150 €. Futbollistët duhet të kërkojnë këtë bonus brenda 30 ditëve pas regjistrimit në këtë bastvënës esports.

Shënim: shuma e bonusit ofrohet me këste në formën e basteve falas OnlyWin ndërsa vazhdoni të vendosni më shumë baste.

Për të përdorur bastet falas, bastorët duhet të kenë vetëm koeficient nga 1.01 deri në 2.00 në përzgjedhjet e tyre. Bonusi i dytë i depozitës ofron të mira të shumta. Ato përfshijnë:

 • Bast Falas është i barabartë me 10% të depozitës tuaj deri në 100 €
 • Një Bonus Rimbushje deri në 200 €
 • Bonusi i të gjithë Boost: 25% Comboost në të gjitha sportet

Ofertat e tjera përfshijnë:

 • Bonuset e kthimit të parave deri në 20%
 • Turne gjuetie
 • BetiBoost deri në 100%
Bonusi i besnikërisëBonusi i besnikërisë
Games

Games

Me një shikim, BetiBet ka një faqe interneti të bërë bukur dhe të thjeshtë me një ndërthurje të skemave të ngjyrave të bardha, të zeza dhe të verdha. Ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që është e lehtë për t'u naviguar. Në faqen kryesore, do të shihni lidhje të ndryshme që do t'ju ndihmojnë të lundroni në seksione të ndryshme të këtij krijuesi të basteve. Për esports, ekziston një seksion i dedikuar që zhbllokon dyert për garat e shumta esports. Ato përfshijnë:

 • Call of Duty
 • Kundër-Strike: Ofensivë Globale
 • DOTA 2
 • Liga e Legjendave
 • Liga e raketave
 • Starcraft 2
 • Trima
 • Warcraft 3

Në esports, do të hasni dy seksione; Në lojë dhe në vazhdim. Seksioni "In-Play" ofron të gjitha ngjarjet e drejtpërdrejta të sporteve elektronike me shanse të përditësuara, të cilat ndryshojnë vazhdimisht në varësi të rezultateve të ngjarjes specifike. Seksioni "Të ardhshëm" liston të gjitha ngjarjet e ardhshme esports me shanse të përditësuara. Në këtë seksion, lojtarët mund të shkojnë në kategori për të parë të gjitha ngjarjet në të njëjtën kohë. Lojtarët gjithashtu mund të shikojnë garat kryesore të esports në anën e majtë, secila e ndarë më tej në liga të ndryshme. Ato përfshijnë:

 • Liga e dhive
 • Kupa përpara
 • Ftesa e Mansionit 2023
 • CBLOL Split 1
 • Sfidat guximtarë 2023 Spanja: Ndarja në rritje 1

Lojtarët mund të eksplorojnë tregjet e ndryshme të basteve të disponueshme në çdo ngjarje. Ato përfshijnë Match/Map Winner, Handicaps dhe Totals, ndër tregje të tjera ekskluzive për esports.

+1
+-1
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, BetiBet bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në BetiBet për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si Neteller, Bank Transfer, Skrill , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, BetiBet ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Pasi të krijoni një llogari në BetiBet, mund të depozitoni fonde dhe të hapni derën për bonuse të shumta dhe oferta të tjera emocionuese. Shuma minimale e depozitës është 20 €. Ekzistojnë mbi 30 mundësi pagese duke filluar nga pagesat me kartë, transfertat bankare, kuletat elektronike dhe pagesat me kripto. Në varësi të vendndodhjes suaj, numri i opsioneve bankare të disponueshme mund të ndryshojë. Disa nga metodat popullore të depozitimit në BetiBet përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Neteller
 • MiFinity
 • Interac
 • Neosurf
 • Piastrix
 • Transferte bankare
 • Shumë më mirë
 • flexpin
 • Pagesë Express
 • Emerchantpay
 • Powercash
 • Sofort

Depozitat janë të menjëhershme dhe pa pagesë. Friolion Limited, një filial i Dama NV, menaxhon të gjitha pagesat përveç atyre të bëra nëpërmjet Paysafe, të cilat i menaxhon kompania mëmë. Puntorët mund të bëjnë gjithashtu depozita në BetiBet duke përdorur kriptovaluta të njohura. CoinsPaid përpunon të gjitha pagesat me kripto. Depozita minimale e kriptove është e kufizuar në 0.0001 BTC ose ekuivalenti i tij pa një kufi maksimal. Bastorët mund të depozitojnë fonde duke përdorur BTC, BTCH, ETH, LTC, DOGE, USDT ose XRP. BetiBet mbështet monedha të shumta fiat, duke përfshirë:

 • AUD
 • BRL
 • CAD
 • EUR
 • INR
 • USD
 • NOK
 • PLN
 • KRW
 • ZAR
 • NZD
NetellerNeteller

Withdrawals

Ashtu si depozitat, BetiBet mbështet mënyra të shumta tërheqjeje. Ato janë opsione bankare të njohura në nivel lokal dhe global. Bastorët mund të arkëtojnë me lehtësi dhe siguri fitimet e tyre nga BetiBet nga 20 €. Punonjësit mund të tërheqin deri në 5,000 € në ditë për opsionet e kriptove në varësi të metodës së preferuar të tërheqjes. Numri i metodave të disponueshme të tërheqjes ndryshon nga një vend në tjetrin. Disa nga opsionet e njohura të tërheqjes përfshijnë:

 • Transferte bankare
 • MiFinity
 • Monedha me pagesë

Për MiFinity dhe CoinsPaid, tërheqjet përpunohen në çast. Në të njëjtën kohë, opsioni i transfertës bankare kërkon nga 3 deri në 5 ditë për të reflektuar në llogarinë tuaj. BetiBet mund t'i mbajë fondet tuaja në pritje nëse zbulon transferta të dyshimta. Futbollistëve do t'u kërkohet të japin dokumente shtesë përpara se të përfundojë tërheqja e tyre.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

BetiBet bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. BetiBet është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

BetiBet është një libër sportiv dhe kazino në internet relativisht i ri i krijuar në vitin 2022. Ai është në pronësi dhe menaxhohet nga Dama NV, një kompani me reputacion lojërash me kazino dhe basteshkrues të shumtë në internet. Ky krijues i basteve elektronike esports është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao.

Faqja e BetiBet mbrohet me teknologjinë e enkriptimit 256-bit për të siguruar që të gjitha të dhënat personale janë të sigurta. Ajo ka një politikë të mirë-artikuluar të privatësisë, e cila u siguron bastorëve se do t'u besojnë sistemeve të sigurisë së rezervistëve. Përveç kësaj, të gjitha të dhënat financiare nuk ruhen në serverët e libralidhësve. Mirëqenia e lojtarëve mbahet nën kontroll duke ofruar mjete të shumta të përgjegjshme kumari dhe programe terapie. Në rast sfide, lojtarët mund të angazhojnë ekipin mbështetës të BetiBet nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit (support@betibet.com).

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, BetiBet i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Me faktin se bastet online janë bërë një emër i njohur, librat e rinj sportivë lansohen çdo ditë. Ata ofrojnë një mundësi të përshtatshme bastesh për vendet e basteve fizike. BetiBet është një libralidhës dhe kazino online relativisht i ri që u lançua në vitin 2022. BetiBet ofron një gamë të gjerë të marketingut të basteve sportive dhe esports. Lojtarët mund të mbajnë gjurmët e të gjitha ngjarjeve në vazhdim nga faqja kryesore e librit sportiv. BetiBet lançoi së fundmi një aplikacion celular që ofron një përvojë më të personalizuar. Faqja është optimizuar për të ofruar një platformë të shkëlqyer të bazuar në ueb për të gjithë lojtarët celularë që nuk preferojnë aplikacionet celulare. Ai funksionon pa probleme në shumicën e shfletuesve të internetit, si në desktop ashtu edhe në pajisjet mobile.

Çdo libër sportiv me reputacion duhet të ketë një proces të thjeshtë regjistrimi për t'u mundësuar lojtarëve që të hyjnë lehtësisht në bord. BetiBet ka disa faza verifikimi për të siguruar që ata të kenë lojtarë të ligjshëm dhe të largojnë mashtruesit. Punonjësve mund t'u kërkohet të ofrojnë dokumente personale si pjesë e procesit të verifikimit të KYC.

Në përgjithësi, BetiBet ka marrë reagime pozitive në forume të ndryshme të lojtarëve, duke e bërë atë një faqe me interes. Në rishikimin tonë të BetiBet esports, ne do të detajojmë të gjitha ngjarjet e esports dhe tregjet e basteve dhe veçori të tjera që u interesojnë lojtarëve të esports.

Përmbledhja përfundimtare e BetiBet

BetiBet është një libër sportiv dhe kazino i njohur në internet në pronësi të Dama NV Edhe pse u lançua së fundmi në 2022, ai ka një libër sportiv të shkëlqyer me garat më të mira esports. Është një faqe legjitime bastesh me licencë ndërkombëtare nga Qeveria e Curacaos. Faqja është e siguruar mirë duke përdorur veçori të shumta sigurie si teknologjia e enkriptimit 256-bit.

Futbollistët mund të eksplorojnë ngjarjet kryesore të esports si CS:GO, DOTA 2, League of Legends dhe Call of Duty. Disa nga këto gara kanë liga të ndryshme me ngjarje të ardhshme dhe live. BetiBet ofron një diferencë të madhe shanse, duke e bërë fitimprurëse bastet në këtë sajt esports. Futbollistët kanë të drejtë për shpërblime dhe promovime të shumta të mira menjëherë pas regjistrimit. Detajet e faqes Promocione janë oferta të vazhdueshme plus të gjitha kushtet e bonusit. Mos ngurroni të depozitoni ose tërhiqni fonde nga llogaria juaj BetiBet duke përdorur opsione dhe monedha të shumta bankare, duke përfshirë kriptovalutat. Së fundmi, bastorët kanë akses 24/7 në një ekip kompetent mbështetës dhe mjete të përgjegjshme të lojërave të fatit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Krijimi i një llogarie me BetiBet është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i BetiBet është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, BetiBet u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve BetiBet . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me BetiBet , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e BetiBet përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga BetiBet . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga BetiBet - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan