Vlerësimi i librave 22BET - Games

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Games

Games

Galeria 22Bet eSports është ndër më të mirat në biznes. Ai krenohet me një shumëllojshmëri të gjerë dhe lojëra cilësore eSports që simulojnë të gjitha llojet e lojërave kryesore, duke përfshirë hendbollin, futbollin, futbollin amerikan, basketbollin, etj.

Megjithatë, gjuajtësit dominues në 22Bet janë gjuajtësit e personit të parë dhe lojërat e betejës me shumë lojtarë. Gama e mbulimit të 22Bet ka të bëjë me shumëllojshmërinë dhe sigurimin e lojtarëve të eSports me mbulimin më të mirë të mundshëm.

League of Legends (LoL)

Liga e Legjendave është ndër lojërat më të njohura eSports. Pa dyshim, 22Bets i jep asaj mbulimin që meriton. Lojtarët kanë shumë tregje speciale së bashku me shanse bastesh më të larta se mesatarja. Vlen gjithashtu të theksohet se lojtarët kanë një shans për të vënë baste në të gjitha ndeshjet para fillimit, por edhe në kohë reale.

Nëpërmjet faqes së internetit të 22Bet ose aplikacionit celular, lojtarët e LOL mund të aksesojnë turnetë ndërkombëtare së bashku me ndeshjet e luajtura në rajone të veçanta. LEC Evropian, LCK i Koresë së Jugut dhe LEC Evropian kryesojnë listën e lojërave më të luajtura 22Bet LOL.

Counter Strike: Ofensivë Globale

Counter-Strike: Global Offensive, CSGO, është një nga lojërat më të ndjekura me qitje në person të parë. Lojtarët e CSGO në 22Bet zakonisht kanë shumë opsione së bashku me tregjet e basteve për të zgjedhur. Si fillim, lojtarët mund të bastojnë për fituesit e plotë të ndeshjeve ose serive. Përveçse ka një pjesë të vogël të tregjeve speciale, 22Bet mbulon gjithashtu një sërë turnesh të mëdhenj sapo ato bëhen të disponueshme.

Dota 2

Dota 2 është një nga lojërat më të luajtura në 22Bet. Popullariteti i kësaj loje ndikohet kryesisht nga fakti që ofron një nga çmimet më të larta. Për më tepër, 22Bet nuk e kufizon ofertën e saj në turnetë kryesorë, por edhe në turne të vogla.

Tregjet e basteve që mbulohen këtu variojnë nga fituesit e hartave dhe serive të përditshme deri tek bastet për objektivat kryesore. Për shembull, lojtarët duan që ata të mund të bastojnë në ngjarje kritike, si p.sh. skuadra e parë që hyn në bazën e kundërshtarit dhe tregje të tjera speciale.

Liga e raketave

Liga e raketave është një tjetër opsion i njohur i basteve eSports. Kjo lojë është veçanërisht e ndryshme nga lojërat e tjera pasi kombinon elemente klasike të futbollit me veprim ekstrem të makinës. Kjo i bën lojërat e Rocket League një zgjedhje kryesore midis bastorëve për shkak të adrenalinës që ofron. Gjithashtu, shanset e basteve janë mjaft bujare.

Përveç këtyre katër, ka opsione të tjera në faqen zyrtare të 22Bet. Lojtarët e rinj gjithmonë mund të fillojnë udhëtimin e tyre duke luajtur lojërat më të njohura. Sidoqoftë, seksioni i populluar eSports ofron shumë më tepër.