22BET Rishikimi i basteve eSports 2024 - Games

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Games

Games

Lojëra elektronike: Një gamë e gjerë opsionesh

Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike, 22BET ju ka mbuluar. Me një përzgjedhje të madhe titujsh për të zgjedhur, ka diçka për të gjithë. Pavarësisht nëse preferoni makina klasike frutash ose lojëra elektronike moderne video me tema zhytëse dhe veçori bonus, do ta gjeni këtu.

Titujt e shquar përfshijnë lojëra të njohura si Starburst, Gonzo's Quest dhe Book of Dead. Këto të preferuarat e tifozëve ofrojnë lojëra emocionuese dhe mundësinë për të fituar të mëdha.

Lojëra tavoline: Të preferuarat e kazinosë klasike

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, 22BET ka shumë për të ofruar. Blackjack dhe Roulette janë ndër opsionet më të njohura në dispozicion. Vërini në provë aftësitë tuaja në këto klasike të përjetshme ndërsa synoni atë dorë ose rrotullim fitues.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Përveç ofertave të zakonshme të kazinosë, 22BET ofron gjithashtu lojëra unike dhe ekskluzive që nuk do t'i gjeni gjetkë. Këto lojëra speciale shtojnë një shtresë shtesë emocioni dhe u japin lojtarëve një shans për të provuar diçka të re.

Ndërfaqe miqësore për përdoruesit

Platforma e lojërave në 22BET është projektuar duke pasur parasysh përvojën e përdoruesit. Ndërfaqja është intuitive dhe e lehtë për t'u naviguar, duke i lejuar lojtarët të gjejnë shpejt lojërat e tyre të preferuara pa asnjë sherr.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë fitore edhe më të mëdha, 22BET ofron jackpote progresive që mund të arrijnë shuma që ndryshojnë jetën. Për më tepër, ka turne të rregullt ku lojtarët mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit për çmime në para dhe të drejta mburrjeje.

Të mirat dhe të këqijat e shumëllojshmërisë së lojërave në 22BET

Të mirat:

  • Gama e gjerë e opsioneve të lojërave slot
  • Lojëra klasike tavoline si Blackjack dhe Ruletë
  • Lojëra unike dhe ekskluzive
  • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit
  • Xhekpote progresive për fitore të mëdha
  • Turne emocionuese për lojë konkurruese

Disavantazhet:

  • Disa lojtarë mund të preferojnë një larmi më të madhe lojërash tavoline përtej Blackjack dhe Roulette

League of Legends (LoL)

Liga e Legjendave është ndër lojërat më të njohura eSports. Pa dyshim, 22Bets i jep asaj mbulimin që meriton. Lojtarët kanë shumë tregje speciale së bashku me shanse bastesh më të larta se mesatarja. Vlen gjithashtu të theksohet se lojtarët kanë një shans për të vënë baste në të gjitha ndeshjet para fillimit, por edhe në kohë reale.

Nëpërmjet faqes së internetit të 22Bet ose aplikacionit celular, lojtarët e LOL mund të aksesojnë turnetë ndërkombëtare së bashku me ndeshjet e luajtura në rajone të veçanta. LEC Evropian, LCK i Koresë së Jugut dhe LEC Evropian kryesojnë listën e lojërave më të luajtura 22Bet LOL.

Counter Strike: Ofensivë Globale

Counter-Strike: Global Offensive, CSGO, është një nga lojërat më të ndjekura me qitje në person të parë. Lojtarët e CSGO në 22Bet zakonisht kanë shumë opsione së bashku me tregjet e basteve për të zgjedhur. Si fillim, lojtarët mund të bastojnë për fituesit e plotë të ndeshjeve ose serive. Përveçse ka një pjesë të vogël të tregjeve speciale, 22Bet mbulon gjithashtu një sërë turnesh të mëdhenj sapo ato bëhen të disponueshme.

Dota 2

Dota 2 është një nga lojërat më të luajtura në 22Bet. Popullariteti i kësaj loje ndikohet kryesisht nga fakti që ofron një nga çmimet më të larta. Për më tepër, 22Bet nuk e kufizon ofertën e saj në turnetë kryesorë, por edhe në turne të vogla.

Tregjet e basteve që mbulohen këtu variojnë nga fituesit e hartave dhe serive të përditshme deri tek bastet për objektivat kryesore. Për shembull, lojtarët duan që ata të mund të bastojnë në ngjarje kritike, si p.sh. skuadra e parë që hyn në bazën e kundërshtarit dhe tregje të tjera speciale.

Liga e raketave

Liga e raketave është një tjetër opsion i njohur i basteve eSports. Kjo lojë është veçanërisht e ndryshme nga lojërat e tjera pasi kombinon elemente klasike të futbollit me veprim ekstrem të makinës. Kjo i bën lojërat e Rocket League një zgjedhje kryesore midis bastorëve për shkak të adrenalinës që ofron. Gjithashtu, shanset e basteve janë mjaft bujare.

Përveç këtyre katër, ka opsione të tjera në faqen zyrtare të 22Bet. Lojtarët e rinj gjithmonë mund të fillojnë udhëtimin e tyre duke luajtur lojërat më të njohura. Sidoqoftë, seksioni i populluar eSports ofron shumë më tepër.