22BET Rishikimi i basteve eSports 2024 - Bonuses

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit 22BET

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është një ofertë e zakonshme në 22BET, duke u ofruar lojtarëve të rinj një nxitje në depozitën e tyre fillestare. Ndërsa përqindja specifike mund të ndryshojë, ky bonus i lejon lojtarët të fillojnë përvojën e tyre të lojërave me fonde shtesë.

Bonusi i Rrotullimeve Falas Një tjetër bonus popullor në 22BET është Bonusi i Rrotullimeve Falas. Ky promovim u jep lojtarëve një numër të caktuar rrotullimesh falas në lojëra elektronike të zgjedhura. Mbani një sy për çdo lëshim specifik të lojës që lidhet me këto rrotullime falas.

KĂ«rkesat e bastit ËshtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« kuptoni kĂ«rkesat e bastit kur pĂ«rdorni bonuset. KĂ«to kĂ«rkesa pĂ«rcaktojnĂ« sasinĂ« e parave qĂ« duhen vĂ«nĂ« bast pĂ«rpara se tĂ« tĂ«rhiqet ndonjĂ« fitim. Sigurohuni qĂ« t'i rishikoni dhe respektoni kĂ«to kushte.

Kufizimet kohore Kur përdorni bonuse, është thelbësore të jeni të vetëdijshëm për çdo kufizim kohor të vendosur nga 22BET. Disa bonuse mund të kenë data skadimi ose periudha të kufizuara disponueshmërie, prandaj sigurohuni që të përfitoni prej tyre brenda kornizës kohore të specifikuar.

Kodet e bonusit Kodet e bonusit shpesh përfshihen në përmbajtjen promovuese dhe ofrojnë përfitime shtesë ose oferta ekskluzive. Mbani një sy për këto kode dhe futini ato gjatë procesit të depozitimit për të zhbllokuar bonuse speciale.

Avantazhet dhe disavantazhet Ndërsa 22BET ofron bonuse të ndryshme tërheqëse, është thelbësore të merren parasysh avantazhet dhe disavantazhet. Merrni parasysh faktorë të tillë si kërkesat e basteve, kufizimet kohore dhe kufizimet e lojës kur vendosni se cilat shpërblime janë të përshtatshme për ju.

Duke ofruar këtë pamje të fokusuar të ofertave të bonusit të 22BET brenda artikullit më të gjerë mbi bonuset e kazinosë, lexuesit mund të fitojnë njohuri të vlefshme për të maksimizuar përvojën e tyre të lojës në këtë platformë të kazinosë në internet.

22 Bonusi i depozitës së bastit

TĂ« Bonusi i depozitave zakonisht pĂ«rdoret pĂ«r lojtarĂ«t e rinj qĂ« regjistrohen nĂ« kazino. LojtarĂ«t e rinj tĂ« eSports marrin njĂ« bonus ndeshjeje bazuar nĂ« depozitĂ«n e tyre fillestare nĂ« kazino. 22Bet ofron njĂ« bonus bujar ndeshjeje nĂ« depozitĂ«n e bĂ«rĂ« nga lojtarĂ«t e rinj deri nĂ« njĂ« maksimum prej 122 € pĂ«r lojtarĂ«t e sporteve dhe eSports.

Ky bonus mund tĂ« aktivizohet me vetĂ«m 1 €. Ashtu si me shumicĂ«n e bonuseve tĂ« ofruara nga operatorĂ«t e kazinove nĂ« internet, bonusi i mirĂ«seardhjes Ă«shtĂ« subjekt i disa kĂ«rkesave tĂ« basteve. LojtarĂ«t qĂ« presin me padurim tĂ« pĂ«rfitojnĂ« nga bonuset e eSports duhet tĂ« ndjekin hapat e ndarĂ« mĂ« poshtĂ«:

  • Drejtohuni drejtpĂ«rdrejt nĂ« faqen e internetit 22Bet dhe krijoni njĂ« llogari
  • BĂ«ni njĂ« depozitĂ« fillestare jo mĂ« pak se 1 €. ShĂ«nim, nuk ka asnjĂ« kod promovues qĂ« kĂ«rkohet pĂ«r tĂ« aktivizuar kĂ«tĂ« bonus
  • Pasi tĂ« keni bĂ«rĂ« bonusin tuaj tĂ« parĂ« kualifikues, 22Bet do ta pĂ«rputhet me atĂ« 100% deri nĂ« njĂ« maksimum prej 122 €.
  • Bonusi i marrĂ« duhet tĂ« vihet nĂ« lojĂ«n eSports 5X me njĂ« hapĂ«sirĂ« prej shtatĂ« ditĂ«sh. Vlen gjithashtu tĂ« theksohet se lojtarĂ«t duhet tĂ« vendosin shanset e akumuluesit me njĂ« koeficient minimal prej 2/5 pĂ«r tĂ« pĂ«rmbushur kĂ«rkesat e bastit.

LojtarĂ«t mund tĂ« pĂ«rfitojnĂ« gjithashtu bonusin e ringarkimit tĂ« sĂ« premtes, i cili Ă«shtĂ« i hapur pĂ«r lojtarĂ«t ekzistues. Siç sugjeron emri, ky bonus pĂ«rfitohet çdo tĂ« premte dhe u jep lojtarĂ«ve mundĂ«sinĂ« pĂ«r tĂ« kĂ«rkuar njĂ« bonus ndeshjeje deri nĂ« 100 € kur rifreskojnĂ« llogaritĂ« e tyre tĂ« lojĂ«s tĂ« premteve.

Procesi i regjistrimit në 22Bet

ËshtĂ« e thjeshtĂ« pĂ«r tĂ« filluar nĂ« 22Bet. Procesi i regjistrimit mund tĂ« thjeshtohet nĂ« tre hapat e mĂ«poshtĂ«m:

  • Hapni faqen zyrtare tĂ« 22Bet
  • Kliko Regjistrohu
  • PlotĂ«soni formularin e regjistrimit dhe klikoni finish pĂ«r tĂ« pĂ«rfunduar regjistrimin.

Pas hapjes së llogarisë, lojtarët duhet të plotësojnë verifikimin KYC përpara se të lejohen të hyjnë në llogarinë e tyre. Vetëm pas përfundimit të procesit të verifikimit dhe hyrjes kur mund të bëni depozitën tuaj të parë në 22Bet përpara se të shkoni direkt në seksionin eSports.

Kërkesat e bonusit në 22Bet

Siç u pĂ«rmend mĂ« parĂ«, 22Bet's bonuse dhe promovime i nĂ«nshtrohen kĂ«rkesave pĂ«r bast. KĂ«shtu, lojtarĂ«t mund tĂ« aktivizojnĂ« fitimet e depozitave pĂ«r tĂ«rheqje vetĂ«m pasi tĂ« plotĂ«sohen kĂ«to kĂ«rkesa. Çdo lojtar qĂ« dĂ«shiron tĂ« pĂ«rfitojĂ« nga çdo nxitje e ofruar nĂ« 22Bet duhet tĂ« jetĂ« e prirur t'u kushtojĂ« vĂ«mendje faktorĂ«ve tĂ« mĂ«poshtĂ«m:

  • Aksionet kualifikuese – I njohur gjithashtu si shuma minimale e aksioneve, lojtarĂ«t e sporteve elektronike duhet t'i kushtojnĂ« vĂ«mendje mundĂ«sisĂ« pĂ«r tĂ« vendosur njĂ« bast tĂ« barabartĂ« ose mbi shumĂ«n minimale tĂ« vendosur.
  • Shanset kualifikuese – Ashtu si shuma kualifikuese, shanset kualifikuese i referohen kĂ«rkesĂ«s pĂ«r shanset minimale qĂ« duhet tĂ« vendosen. Kjo kĂ«rkesĂ« pĂ«rdoret pĂ«r tĂ« penguar lojtarĂ«t tĂ« pĂ«rdorin baste nga tĂ« preferuarat dĂ«rrmuese. PĂ«r shembull, 22Bet vendos shanset kualifikuese nĂ« 5X pĂ«r shanset 1.4 ose mĂ« tĂ« larta.
  • KufijtĂ« kohorĂ« – NdĂ«rsa nuk ka gjasa qĂ« lojtarĂ«t tĂ« mos humbasin kohĂ« duke pĂ«rfituar nga bonuset e tyre tĂ« depozitave, ata duhet t'i kushtojnĂ« vĂ«mendje kohĂ«ve tĂ« kualifikimit. PĂ«r shembull, lojtarĂ«t e 22Bet duhet tĂ« plotĂ«sojnĂ« kĂ«rkesĂ«n e bastit brenda njĂ« jave nga marrja e bonusit. Bonusi i ringarkimit tĂ« sĂ« premtes duhet tĂ« kthehet brenda 24 orĂ«ve.