Vlerësimi i librave 22BET - Bonuses

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Bonuses

Nuk ka mungesë të stimujve të lojës për lojtarët e eSports në 22Bet. Si lojtarët e rinj ashtu edhe ata ekzistues mund të përfitojnë nga një listë bonusesh në kërkimin e tyre për të maksimizuar fitimet e tyre dhe për të minimizuar humbjet. Ndërsa 22Bet drejton një listë të gjatë fushatash promovuese, lojtarët e eSports priren të përqendrohen në atë që zbatohet për ta. 

Megjithatë, vlen të theksohet se çdo bonus që përfitohet për lojtarët sportivë mund të përdoret gjithashtu në seksionin eSports. Me seksionin eSports që tërheq shpejt një audiencë të madhe, shumëllojshmëria e bonuseve eSports gjithashtu mund të rritet. Për fillestarët, këtu është një përmbledhje e bonuseve të disponueshme për lojtarët e 22Bet eSports.

22 Bonusi i depozitës së bastit

Bonusi i depozitave zakonisht përdoret për lojtarët e rinj që regjistrohen në kazino. Lojtarët e rinj të eSports marrin një bonus ndeshjeje bazuar në depozitën e tyre fillestare në kazino. 22Bet ofron një bonus bujar ndeshjeje në depozitën e bërë nga lojtarët e rinj deri në një maksimum prej 122 € për lojtarët e sporteve dhe eSports.

Ky bonus mund të aktivizohet me vetëm 1 €. Ashtu si me shumicën e bonuseve të ofruara nga operatorët e kazinove në internet, bonusi i mirëseardhjes është subjekt i disa kërkesave të basteve. Lojtarët që presin me padurim të përfitojnë nga bonuset e eSports duhet të ndjekin hapat e ndarë më poshtë:

  • Drejtohuni drejtpërdrejt në faqen e internetit 22Bet dhe krijoni një llogari
  • Bëni një depozitë fillestare jo më pak se 1 €. Shënim, nuk ka asnjë kod promovues që kërkohet për të aktivizuar këtë bonus
  • Pasi të keni bërë bonusin tuaj të parë kualifikues, 22Bet do ta përputhet me atë 100% deri në një maksimum prej 122 €.
  • Bonusi i marrë duhet të vihet në lojën eSports 5X me një hapësirë prej shtatë ditësh. Vlen gjithashtu të theksohet se lojtarët duhet të vendosin shanset e akumuluesit me një koeficient minimal prej 2/5 për të përmbushur kërkesat e bastit.

Lojtarët mund të përfitojnë gjithashtu bonusin e ringarkimit të së premtes, i cili është i hapur për lojtarët ekzistues. Siç sugjeron emri, ky bonus përfitohet çdo të premte dhe u jep lojtarëve mundësinë për të kërkuar një bonus ndeshjeje deri në 100 € kur rifreskojnë llogaritë e tyre të lojës të premteve.

Procesi i regjistrimit në 22Bet

Është e thjeshtë për të filluar në 22Bet. Procesi i regjistrimit mund të thjeshtohet në tre hapat e mëposhtëm:

  • Hapni faqen zyrtare të 22Bet
  • Kliko Regjistrohu
  • Plotësoni formularin e regjistrimit dhe klikoni finish për të përfunduar regjistrimin.

Pas hapjes së llogarisë, lojtarët duhet të plotësojnë verifikimin KYC përpara se të lejohen të hyjnë në llogarinë e tyre. Vetëm pas përfundimit të procesit të verifikimit dhe hyrjes kur mund të bëni depozitën tuaj të parë në 22Bet përpara se të shkoni direkt në seksionin eSports.

Kërkesat e bonusit në 22Bet

Siç u përmend më parë, 22Bet's bonuse dhe promovime i nënshtrohen kërkesave për bast. Kështu, lojtarët mund të aktivizojnë fitimet e depozitave për tërheqje vetëm pasi të plotësohen këto kërkesa. Çdo lojtar që dëshiron të përfitojë nga çdo nxitje e ofruar në 22Bet duhet të jetë e prirur t'u kushtojë vëmendje faktorëve të mëposhtëm:

  • Aksionet kualifikuese – I njohur gjithashtu si shuma minimale e aksioneve, lojtarët e sporteve elektronike duhet t'i kushtojnë vëmendje mundësisë për të vendosur një bast të barabartë ose mbi shumën minimale të vendosur.
  • Shanset kualifikuese – Ashtu si shuma kualifikuese, shanset kualifikuese i referohen kërkesës për shanset minimale që duhet të vendosen. Kjo kërkesë përdoret për të penguar lojtarët të përdorin baste nga të preferuarat dërrmuese. Për shembull, 22Bet vendos shanset kualifikuese në 5X për shanset 1.4 ose më të larta.
  • Kufijtë kohorë – Ndërsa nuk ka gjasa që lojtarët të mos humbasin kohë duke përfituar nga bonuset e tyre të depozitave, ata duhet t'i kushtojnë vëmendje kohëve të kualifikimit. Për shembull, lojtarët e 22Bet duhet të plotësojnë kërkesën e bastit brenda një jave nga marrja e bonusit. Bonusi i ringarkimit të së premtes duhet të kthehet brenda 24 orëve.
Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Curacao
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
22bet Partners
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Maqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)
1x2Gaming
BGAMING
Belatra
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamevy
Habanero
Inbet Games
Iron Dog Studios
Join Games
Lightning Box
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
NextGen Gaming
Noble Gaming
Nolimit City
OMI Gaming
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Pragmatic Play
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Side City Studios
Spigo
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
TopTrend
Wazdan
Xplosive
ZEUS PLAY