22BET Rishikimi i basteve eSports 2024 - Account

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Account

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Indonezia, El Salvadori, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Polonia, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, Bullgaria, India, Bahreini, Myanmar, Turkmenistani, Ekuador, Tajvan,Muagolinë, Nju-Gana, Bermuda, Afganistani, Zvicra, Kiribati, Kosta Rika, Kuvajti, Palau, Islanda, Grenada, Aruba, Jemeni, Pakistani, Mali i Zi, Paraguaj, Tuvalu, Vietnami, Peru, Irak, Katar, Shqipëri, Uruguai,Gjuganë,Brua ,Nikaragua,Sllovenia,Bahamat,Kaledonia e Re,Ishujt Pitcairn,Argjentina,Anguilla,Tonga,Maqedoni,Samoa,Xhamajka,Trinidad & Tobago,Niue,Uganda,Monako,Ishujt Solomon,Kili,Kirgistan,Badau,Haiti, Serbi, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Ishujt Marshall, Tajlandë, Kenia, Belize, Ishulli Bouvet, Honduras, Antilet Hollandeze, Jordani, Dominika, Nigeri, Tokelau, Ishujt Kongu Kajman Irlanda, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Montserrat, Hungaria, Kolumbia, San Marino, Korea, Austria, Azerbajxhani, Filipinet, Kanadaja, Koreja e Jugut, Ishujt Kuk, Bosnja dhe Hercegovina, Surinami, Bolivia, Meksikaro, Meksika ,Iran,Maldive,Vanuatu,Armeni,Kroate,Zelanda e Re,Singapori,Bangladesh,Gjermani,Kina

Si të krijoni një llogari

 • Për të filluar të luani në 22Bet në një kompjuter, duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm:
 • Hapni faqen e internetit 22Bet
 • Klikoni butonin "regjistrimi"
 • Plotësoni të dhënat tuaja personale (emrin e plotë, adresën e emailit, numrin e telefonit dhe datën e lindjes) dhe dorëzoni të dhënat
 • Prisni për një mesazh me tekst të menjëhershëm me detajet e hyrjes në 22Bet

Për t'u regjistruar në 22Bet përmes aplikacionit të tyre celular, lojtarët duhet të ndjekin procedurën e mëposhtme të regjistrimit:

 • Shkarkoni aplikacionin 22Bet
 • Hapni aplikacionin në smartphone tuaj
 • Klikoni në dritaren "regjistrimi"
 • Plotësoni të dhënat personale të kërkuara
 • Krijo nje llogari
 • Merr një SMS me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin
 • Hyni dhe filloni të luani

Më pas lojtarët mund të shkojnë drejt e në seksionin eSports në menunë kryesore të navigimit.