Vlerësimi i librave 22BET - Account

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Account

Account

Të gjithë lojtarët duhet të hapin një llogari me 22Bet për të filluar bastet. E mira e procesit të hapjes së llogarisë është se është relativisht e lehtë dhe mund të përfundojë brenda disa minutash. Sidoqoftë, procedura e regjistrimit është shumë e ngjashme për uebsajtin dhe lojën në celular.

Si të krijoni një llogari

 • Për të filluar të luani në 22Bet në një kompjuter, duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm:
 • Hapni faqen e internetit 22Bet
 • Klikoni butonin "regjistrimi"
 • Plotësoni të dhënat tuaja personale (emrin e plotë, adresën e emailit, numrin e telefonit dhe datën e lindjes) dhe dorëzoni të dhënat
 • Prisni për një mesazh me tekst të menjëhershëm me detajet e hyrjes në 22Bet

Për t'u regjistruar në 22Bet përmes aplikacionit të tyre celular, lojtarët duhet të ndjekin procedurën e mëposhtme të regjistrimit:

 • Shkarkoni aplikacionin 22Bet
 • Hapni aplikacionin në smartphone tuaj
 • Klikoni në dritaren "regjistrimi"
 • Plotësoni të dhënat personale të kërkuara
 • Krijo nje llogari
 • Merr një SMS me emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin
 • Hyni dhe filloni të luani

Më pas lojtarët mund të shkojnë drejt e në seksionin eSports në menunë kryesore të navigimit.

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Merr bonusin
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë
Loot.bet
Loot.bet:100 € Bonus depozite

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close