22BET Rishikimi i basteve eSports 2024 - About

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
NĂ« dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
About

About

22BET është një ofrues i jashtëzakonshëm i sporteve elektronike, shumë i rekomanduar për besueshmërinë dhe shërbimin e tij të jashtëzakonshëm. Si një opsion i vjetër i ESporte , ky ofrues ka fituar një reputacion të fortë mes lojtarëve që nga themelimi i tij në 2018 . Me një përkushtim për përsosmërinë dhe një përkushtim për të ofruar përvojën më të mirë të mundshme të sporteve elektronike, 22BET është bërë një zgjedhje kryesore për lojtarët në mbarë botën.

Të gjitha detajet që duhet të dini rreth 22Bet esports

E njohur si një platformë kryesisht bastesh sportive, 22Bet u ofron lojtarëve në internet mijëra tregje të ndryshme bastesh në pikat e lidhura me sportin dhe ngjarjet sportive ndërkombëtare me disa nga shanset më tërheqëse.

Që nga fillimi i saj, kompania ka krijuar marrëdhënie të rëndësishme me personalitete të njohura sportive si Nuno Gomes, një ndërkombëtar portugez dhe ish-futbollisti gjerman Kevin Kuranyi. Një tjetër lëvizje e dukshme e bërë nga 22Bet drejt avancimit të pranisë së saj në kamaren e basteve sportive ishte marrëveshja e saj dyvjeçare e partneritetit me gjigantët francezë të futbollit, Paris Saint-German.

22 Bast sot

22 Bast sot

Ndërsa bën hapa të rëndësishëm në bastet sportive, ajo ka zgjeruar gjithashtu seksionin e saj sportiv për të përfshirë një kazino të dëshirueshme. Aktualisht, seksioni i kazinosë dhe sporteve janë linja e shpëtimit të 22Bet, por kompania ka qenë e prirur të përmirësojë ofertën e saj, me "Live Lotto Channel" që luan një rol jetësor në rritjen e audiencës së saj.

Vlen gjithashtu të theksohet se 22Bet ka ndërtuar një infrastrukturë të rëndësishme të lojërave të fatit që përfshin të gjitha kontinentet kryesore, duke e bërë atë opsionin kryesor për lojtarët që kërkojnë një platformë që garanton kënaqësi të përsosur. Që nga viti 2021, aktualisht mbulon më shumë se 1000 tregje bastesh sportive, lojëra kazino në internet, sporte virtuale dhe, më e mira nga të gjitha, eSports.

Mënyrat e pagesës në 22Bet

Mënyrat e pagesës në 22Bet

Përveç sigurisë dhe opsioneve të shumta të basteve, opsionet e pagesës janë gjithashtu një konsideratë kryesore midis lojtarëve të kazinosë. Shumëllojshmëria e opsioneve të pagesës në dispozicion të lojtarëve të 22Bet varet nga vendndodhja e tyre.

22Bet renditet lart në departamentin e pagesave falë listës së tij të gjerë të mënyrave të pagesës, shumica e të cilave mund të përdoren për depozita dhe tërheqje. Shumica e opsioneve të depozitave të ofruara këtu lejojnë depozita të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kërkojnë një kohë pritjeje relativisht të gjatë për arsye sigurie.

Në përgjithësi, përvoja e 22Bet është miratuar gjerësisht nga mijëra lojtarë, me fokus të rëndësishëm drejt seksionit të tyre të ri të eSports. Thënë kështu, ky artikull kërkon t'ju ofrojë një ide mbi frymën e ofertave të 22Bet dhe pse lojtarët e shohin atë më se të përshtatshme për nevojat e tyre sportive.

Të mirat dhe të këqijat me 22Bet

Të mirat dhe të këqijat me 22Bet

Ashtu si çdo kazino tjetër në internet atje, 22Bet ka pikat e forta dhe mangësitë e veta unike. Pjesa më e mirë në lidhje me të mirat dhe të këqijat është se ato mund të jenë unike për lojtarë të ndryshëm. Si e tillë, dobësia e një lojtari mund të jetë një avantazh për një tjetër. Thënë kështu, këtu është një listë me të mirat dhe të këqijat e 22Bet.

Pro

  • Uebsajt miqĂ«sor pĂ«r pĂ«rdoruesit: 22Bet del mjaft mirĂ« nga blloqet pĂ«r sa i pĂ«rket krijimit tĂ« pĂ«rshtypjeve tĂ« para. Faqja e internetit Ă«shtĂ« super e pastĂ«r, ndĂ«rsa nĂ« mĂ«nyrĂ« intuitive ofron shumĂ« informacione.
  • MiqĂ«sore pĂ«r celularin: 22Bet Ă«shtĂ« njĂ« libralidhĂ«s miqĂ«sor pĂ«r celularĂ«t, ofertat e tĂ« cilit janĂ« optimizuar pĂ«r telefonat inteligjentĂ« dhe tabletĂ«t. Edhe lojtarĂ«t qĂ« luajnĂ« lojĂ«ra eSports nĂ« ekrane mĂ« tĂ« vogla e shohin kĂ«tĂ« platformĂ« veçanĂ«risht tĂ«rheqĂ«se.
  • Pagesa tĂ« sigurta dhe tĂ« shpejta: 22Bet Ă«shtĂ« shumĂ« i sigurt nga pikĂ«pamja teknike. Ai pĂ«rdor protokolle tĂ« avancuara tĂ« sigurisĂ« nĂ« internet qĂ« garantojnĂ« pagesa tĂ« sigurta dhe tĂ« shpejta. PĂ«r mĂ« tepĂ«r, lojtarĂ«t janĂ« tĂ« siguruar se çdo informacion personal i shpĂ«rndarĂ« nĂ« kĂ«tĂ« platformĂ« Ă«shtĂ« i sigurt nga ndĂ«rhyrĂ«s kibernetikĂ«.
  • Bonus bujar i mirĂ«seardhjes: 22Bet ka vendosur njĂ« bonus bujar mirĂ«seardhjeje qĂ« do tĂ« tundonte çdo lojtar tĂ« ri tĂ« eSports. LojtarĂ«t mund tĂ« aktivizojnĂ« bonusin e mirĂ«seardhjes me vetĂ«m 1 € deri nĂ« 122 €. PavarĂ«sisht, lojtarĂ«ve ekzistues u garantohen bonuse tĂ« rregullta si p.sh Bonusi i ringarkimit tĂ« sĂ« premtes pĂ«r t'i mbajtur ato.
  • Gama gjithĂ«pĂ«rfshirĂ«se e opsioneve tĂ« pagesĂ«s : MĂ«nyrat e pagesĂ«s sĂ« 22Bet janĂ« njĂ« pĂ«rkufizim i vĂ«rtetĂ« i njĂ« paradoksi tĂ« zgjedhjes, me njĂ« larmi tĂ« madhe zgjedhjesh. MĂ« e mira nga tĂ« gjitha, shumica e kĂ«tyre metodave tĂ« pagesĂ«s janĂ« tĂ« shpejta, tĂ« besueshme dhe tĂ« sigurta.

Kundër

  • Transmetimet e drejtpĂ«rdrejta tĂ« lojĂ«s mbeten tĂ« padisponueshme
  • TĂ«rheqjet e kredive dhe tĂ« transfertave bankare mund tĂ« zgjasin jashtĂ«zakonisht shumĂ« gjatĂ« kohĂ«s sĂ« pikut tĂ« lojĂ«rave
Pse të bastni në 22Bet

Pse të bastni në 22Bet

22Bet Ă«shtĂ« njĂ« libralidhĂ«s i shquar. Çdo lojtar duhet tĂ« zgjedhĂ« njĂ« "kazino online me reputacion". Duke marrĂ« parasysh kĂ«tĂ« rregull, 22Bet Ă«shtĂ« vendi ku duhet tĂ« jetĂ« njĂ« lojtar qĂ« kĂ«rkon njĂ« kazino ku ndihet i mbrojtur si klientĂ«.

Lojtarët e ESports të interesuar për të vënë baste në 22Bet janë padyshim me fat. Si fillim, kjo platformë ofron një listë të gjatë të tregjeve të basteve për garat e League of Legends. Nuk mungojnë opsionet për të vënë bast për ligat profesionale duke filluar nga BE, NA LCS, LCK dhe LPL. Lojtarët mund të shkojnë për opsionet e fituesit të ndeshjeve, të luajnë bixhoz për fituesit e turneut ose të provojnë baste akumuluese kur kanë një ndjenjë të fortë për parashikimet e tyre.

Baste të drejtpërdrejta në eSports mund të jetë një tërheqje kryesore për çdo lojtar bast. 22Bet ka një seksion të mrekullueshëm të basteve në lojë që i lejon lojtarët të hidhen direkt në aksion dhe të provojnë fatin e tyre. Më mirë akoma, shanset e tyre të basteve të drejtpërdrejta janë padyshim të drejta, gjë që do t'u mundësojë lojtarëve të kenë vlerë të madhe për paratë e tyre.

22Bet vlerësohet jashtëzakonisht mirë kur bëhet fjalë për t'u ofruar lojtarëve të saj një shumëllojshmëri opsionesh pagese. Vëllimi i madh i metodave të pagesave të lejuara këtu, duke filluar nga transfertat bankare, kartat e kreditit si Visa dhe MasterCard, kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller e deri te kriptovalutat si Bitcoin dhe Litecoin, e bëjnë atë tërheqës për lojtarët e eSports. Në disa raste, lojtarët mund të përdorin shërbimet e pagesave celulare, të cilat janë duke u përhapur me shpejtësi.

NjĂ« tjetĂ«r arsye pse lojtarĂ«t e eSports preferojnĂ« 22Bet Ă«shtĂ« se ai ofron hapĂ«sirĂ« tĂ« mjaftueshme frymĂ«marrjeje pĂ«r klientĂ«t e saj. LojtarĂ«t e rinj mund tĂ« bastojnĂ« me vetĂ«m 1 € ose edhe mĂ« pak nĂ« njĂ« bast tĂ« vetĂ«m. Kjo krijon njĂ« mundĂ«si tĂ« pĂ«rsosur pĂ«r lojtarĂ«t e rinj qĂ« tĂ« mĂ«sojnĂ« pa iu nĂ«nshtruar rreziqeve tĂ« panevojshme. MegjithatĂ«, lojtarĂ«t me pĂ«rvojĂ« kanĂ« lirinĂ« tĂ« pĂ«rkulen mĂ« shumĂ« dhe tĂ« rrisin shumat e tyre tĂ« fitimeve nga bastet e vetme.