Vlerësimi i librave 1Bet

Age Limit
1Bet
1Bet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth 1Bet

1Bet është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2011 . 1Bet është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e gjithëmbarshme të basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në 1Bet

Në 1Bet mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: Dota 2, CS:GO, Valorant, StarCraft 2, King of Glory . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në 1Bet

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga Italia . 1Bet ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në 1Bet jeni të mirëpritur të zgjidhni nga EcoPayz, Bitcoin, Skrill, Visa, MasterCard dhe shumë më tepër.

Pse të luani në 1Bet ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. 1Bet u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

1Bet kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: EcoPayz, Bitcoin, Skrill, Visa, MasterCard .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (8)
Baste falasBonus cashbackBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (98)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Baccarat
Baccarat AGQ Vegas
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Blackjack Party
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Ezugi No Commission Baccarat
First Person Baccarat
First Person Blackjack
Free Bet Blackjack
French Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Gara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Kabaddi
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live American Blackjack
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack VIP
Live Bodog Dragon Tiger Ho Gaming
Live Deal or No Deal The Big Draw Playtech
Live Dragon Tiger AGQ Vegas Asia Gaming
Live Football Studio
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Color Sic Bo Macau
Live Sweet Bonanza Candyland Pragmatic Play
Live VIP Blackjack
Live Vegas VIP Blackjack
Lucky 7
MMA
Mahjong
Mega Sic Bo
Mini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
Netball
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Punto Banco
Regbi
Ruletë
Rummy
Shigjetat
Sic Bo
Slotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
StarCraft 2
Super Sic Bo
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Who Wants to be a Millionare
Zagarët
asia-gaming
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (39)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Boleto
Credit Cards
Crypto
Debit Card
E-wallets
EcoPayz
Euteller
Ezee Wallet
Fast Bank Transfer
GiroPay
Interac
Jeton
Klarna
Litecoin
Local/Fast Bank Transfers
MasterCard
MiFinity
MuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Paysafe Card
Pix
Postepay
Rapid Transfer
Revolut
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Venus Point
Visa
Visa Debit
Volt
Wire Transfer
ShtetetShtetet (10)
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Hungaria
Italia
Kanadaja
Republika Çeke
Spanja
Zvicra
SoftwareSoftware (66)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Amatic Industries
Asia Gaming
BGAMING
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fazi Interactive
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Genesis Gaming
Golden Hero
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Lightning Box
LuckyStreak
Mascot Gaming
Microgaming
NetEnt
Novomatic
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GO
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Snowborn Games
Spinomenal
Stormcraft Studios
TVBET
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
VIVO Gaming
Wazdan
XPG
Yggdrasil Gaming
iSoftBet