PalmSlots Casino

Age Limit
PalmSlots Casino
PalmSlots Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth PalmSlots Casino

PalmSlots Casino është një nga ESports tona të provuara dhe të besuara, është themeluar në 2022 . PalmSlots Casino është aktualisht në 7 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në PalmSlots Casino

Në PalmSlots Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: King of Glory, eSports, Overwatch, League of Legends, CS:GO . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports ​.

Metodat e depozitimit pranohen në PalmSlots Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . PalmSlots Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në PalmSlots Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga Skrill, Neteller, EcoPayz, MuchBetter dhe shumë më tepër.

Pse të luani në PalmSlots Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. PalmSlots Casino u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

PalmSlots Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: Skrill, Neteller, EcoPayz, MuchBetter .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (50)
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Jackpot Roulette
Kabaddi
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
MMA
Motorsport
OverwatchRainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
EcoPayz
Interac
Klarna
MiFinity
MuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
Rapid Transfer
Revolut
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
ShtetetShtetet (12)
Arabia Saudite
Austria
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (33)
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
Habanero
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
Microgaming
NetEnt
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet