Vlerësimi i librave IZZI Casino

Age Limit
IZZI Casino
IZZI Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth IZZI Casino

IZZI Casino është një nga ESports tanë të provuar dhe të besuar, është themeluar në 2021 . IZZI Casino është aktualisht në 8 vend nga 10 sipas vlerësimit tonë esportranker-al.com . Ne i vlerësojmë faqet e basteve esport bazuar në vlerësimet e lojtarëve, përvojën e të gjithë basteve, zgjedhjen e lojërave, bonuset dhe shumë më tepër.

Sportet elektronike të ofruara në IZZI Casino

Në IZZI Casino mund të gjeni të gjitha lojërat e njohura për të bastuar: NBA 2K, Rocket League, FIFA, eSports . Kur vizitoni esportranker-al.com , mund të dëshironi patjetër të hidhni një sy në bonuset e tyre të pazgjidhura ESports .

Metodat e depozitimit pranohen në IZZI Casino

Për fat të mirë, ju mund të luani nga shumë vende të ndryshme, për shembull nga . IZZI Casino ka gjithashtu mënyra të ndryshme pagese për të ofruar. Sa herë që bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, në IZZI Casino jeni të mirëpritur të zgjidhni nga MasterCard, Visa, Bitcoin dhe shumë më tepër.

Pse të luani në IZZI Casino ?

Ne, në ESports renditim faqet e basteve esports për ta bërë më të lehtë zgjedhjen tuaj. esportranker-al.com mund të jetë miku juaj më i mirë kur bëhet fjalë për bastet. IZZI Casino u vlerësua si 8 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

IZZI Casino kujdeset vërtet për nevojat e lojtarëve të tyre. Ata janë shumë bujarë me përzgjedhjen e tyre të lojërave, shpërblimet dhe metodat e depozitimit: MasterCard, Visa, Bitcoin .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score8.0

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (15)
Baste falas
Bitcoin Bonus
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Curacao
LojëraLojëra (67)
Badminton
Basketboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Boks
Craps
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dream Catcher
European Roulette
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kabaddi
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Football Studio
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lotaria
MMA
Mahjong
Mini Baccarat
Monopoly Live
Motorsport
NBA 2K
Netball
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Side Bet City
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Beeline
Bitcoin
Flexepin
Interac
Jeton
Litecoin
MasterCard
Neosurf
Piastrix
Ripple
Tele2
Visa
eVoucher
iDebit
instaDebit
ShtetetShtetet (3)
Kazakistani
Rusia
Ukraina
SoftwareSoftware (26)
Amatic Industries
Betsoft
Booming Games
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fugaso
GameArt
Hacksaw Gaming
Igrosoft
Mascot Gaming
Nolimit City
Novomatic
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet