Gunsbet - Games

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

GunsBet ka një rrugë të gjatë për të bërë për të përmirësuar ofertat e saj eSports, për shkak të rinisë së saj në krahasim me konkurrentët e saj.

Sidoqoftë, si kompanitë e tjera më të rëndësishme të basteve eSports, ato filluan të përqendrohen në tre lojërat kryesore të basteve eSports: Counter-Strike: Global Offensive, DotA 2 dhe League of Legends.

Sportet më të njohura për të bastuar me Gunsbet

GunsBet që atëherë ka shtuar shumë tituj shtesë në armaturën e saj eSport, duke përfshirë Garena's Arena of Valor, King of Glory, Rainbow Six Siege dhe Starcraft II.

Pavarësisht se ka një gamë të kufizuar eSports për të bastuar, shumëllojshmëria e ngjarjeve, turneve dhe ndeshjeve është fantastike. Disa liga më të vogla, lokale mund të përbëjnë një problem, por këto zakonisht nuk janë të disponueshme në faqet e tjera të basteve.

Jo vetëm që CS: GO është një nga gjuajtësit më të njohur në personin e parë në mbarë botën, por bastet për CS: GO janë gjithashtu një fokus i Gunsbet, i cili është shumë në temë. Shumëllojshmëria më e madhe e ndeshjeve të disponueshme në të gjitha lojërat këtu, duke përfshirë garat e rëndësishme si kampionati epik CS: GO Major.

Tregjet e basteve janë të moderuara dhe pak më të ulëta se mesatarja e industrisë. Përveç skenarit tipik të fituesit të ndeshjes, do të zbuloni 5 deri në 20 tregje të tjera bastesh në varësi të ngjarjes dhe ndeshjes që zgjidhni.

Pra, ndërsa kjo mund të mos jetë ideale për ata që kërkojnë ekzotikë, do të mjaftojë për bastorët e rastësishëm që kërkojnë një bast të dyanshëm.

Baste të drejtpërdrejta në eSports

Bastet e drejtpërdrejta janë të aksesueshme këtu, megjithëse numri i ndeshjeve nuk është aq i madh sa bastet për ndeshjet e rregullta, të ardhshme.

Krahasuar me platformat e ngjashme të basteve, zgjedhja e alternativave të basteve është dukshëm më e madhe. Ju mund të zgjidhni nga më shumë se dhjetë skenarë të ndryshëm për disa CS: GO ndeshje drejtpërdrejt, e cila është e shkëlqyer për baste live.

Funksioni In-Play ju lejon të vëzhgoni se cilat lojëra po luhen dhe madje të vendosni një bast në kohë reale. Seksioni Orari dhe Rezultatet ju lejon të shihni se cilat ngjarje janë të disponueshme për baste përpara se të fillojnë dhe të ekzaminoni rezultatet e ngjarjeve të mëparshme.

Ju gjithashtu mund të ndryshoni mënyrën se si shfaqen shanset dhe t'i jepni përparësi sporteve të caktuara duke ndryshuar ekranin tuaj. Seksioni i Qendrës Statistikore ka për qëllim të ofrojë të dhëna në lidhje me performancën e mëparshme të ekipeve në mënyrë që të mund të bëni një përzgjedhje të informuar të basteve. Ana e djathtë e versionit të desktopit shfaq fletën tuaj të bastit dhe historinë e basteve.

Dota 2

Gunsbet është një opsion i mirë për bastorët Dota 2. Ka mbi dhjetë ngjarje aktive ku mund të vendosni një bast. Dota Pro Circuit, Dream League, ESL One, I-League dhe të tjera janë ndër turnet që mund të shijojnë bastuesit.

Shumëllojshmëria e tregjeve të basteve Dota 2 është gjithashtu mjaft i mirë. Merrni si shembull ndeshjen Team Liquid kundër OG: ka mbi dhjetë zgjedhje të dallueshme bastesh. Ju, për shembull, mund të vini bast mbi sasinë e hartave të luajtura në një format mbi/nën, fituesin specifik të hartës, Aegis-in e parë, kullën ose kazermën, ose madje të përpiqeni të parashikoni rezultatin e saktë të hartës.

Liga e Legjendave

Nuk mund të themi asgjë për diversitetin e Liga e Legjendave përputhjes sepse, në kohën e shkrimit, vetëm MSI është i aksesueshëm. MSI është një nga turnet më të mirë vjetor LoL, dhe nuk ka shumë gjëra që po ndodhin në të njëjtën kohë.

Vetëm disa liga lokale po luajnë tani, por skuadrat kryesore janë ose në MSI ose po përgatiten midis ndarjeve të pranverës dhe verës.

Situata nuk është shumë më e mirë se përzgjedhja e ndeshjeve për tregjet e basteve MSI. Ka vetëm disa alternativa bastesh, por ato mund të jenë të mjaftueshme për shumicën e kumarxhinjve.

Fituesi i ndeshjes, skuadra e parë që merr gjakun e parë, skuadra e parë që shkatërron një kullë, skuadra e parë që vrau Baron dhe skuadra e parë që shkatërron një frenues janë ndër zgjedhjet e basteve.

Mbretërit e Lavdisë

King of Glory është një sport konkurrues në Kinë, me mijëra spektatorë dhe çmime marramendëse. Një nga aspektet unike të KOG është se është një nga të paktat esport vetëm për celular. Megjithëse tifozët mund të shikojnë lojëra në një ekran të madh, në YouTube ose platforma të tjera, të gjitha ndeshjet profesionale luhen në telefon. Është gjithashtu një lojë esport pa pagesë, e cila shton tërheqjen e saj të vazhdueshme.

Shumë opsione bastesh janë në dispozicion në King of Glory, shumë prej të cilave janë gjithashtu të disponueshme në MOBA të tjera të njohura si Dota 2 ose LoL, të tilla si fituesi i ndeshjes, rezultati i saktë, fituesit e raundit, ekipi për të nxjerrë gjakun e parë, për të shkatërruar fillimisht një frëngji etj.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege është një gjuajtës taktik në internet me shumë lojtarë që thekson fuqishëm strategjinë dhe bashkëpunimin. R6 është dukshëm i ndryshëm nga gjuajtësit e tjerë në treg, si Call of Duty, CS: GO dhe Valorant Betting.

Loja synon të mbrojë ose të sulmojë një objektiv kundër një ekipi kundërshtar, qoftë peng, bombë ose zonë të sigurt.

Mjedisi i përgjithshëm esports i kësaj loje është rritur në mënyrë të qëndrueshme gjatë viteve, duke ofruar më shumë mundësi për ekipet për t'u përballur me njëri-tjetrin. Më shumë konkurse nënkuptojnë shumë mundësi për bastet R6S, veçanërisht për turneun më të madh të sporteve Rainbow Six, si The Six Invitational.

Disa nga tregjet e zakonshme të basteve eSports janë fitues të drejtpërdrejtë, fitues të ndeshjeve, shumica e vrasjeve dhe baste speciale si nëse pengu lëndohet apo jo dhe kush çaktivizon shumicën e bombave.

StarCraft II

StarCraft 2 është një esport i njohur strategjik në kohë reale (RTS) nga Blizzard Entertainment. Dy lojtarë marrin pjesë në sport duke zgjedhur një nga tre garat, Terrans, Protoss ose Zerg, të cilat janë të disponueshme në një hartë të zgjedhur më parë.

Përvojat e tyre të lojërave janë gjithashtu të ndryshme dhe të dallueshme nga njëra-tjetra. Lojtarët duhet të marrin ende vendime të shpejta, dhe aftësia për të kryer shumë detyra është thelbësore. Për shkak të veprimit me ritëm të shpejtë në lojë, kjo është e shkëlqyeshme për bastorët që kërkojnë emocione.

Tregjet më të zakonshme të basteve janë Fituesi i ndeshjes, Fituesi i hartës, Handikapët, Skuadra A/B për të fituar 1 hartë, Skuadra A/B që nuk fiton asnjë hartë, Rezultati i saktë i hartës, Hartat totale mbi/nën, grupi skuadra për të fituar, ekipi për të fituar Turneu dhe Fituesi i Rajonit të Turneut.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GOCall of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet