Betfinal Rishikimi i basteve eSports 2024

BetfinalResponsible Gambling
CASINORANK
8.12/10
BonusBonus depozitimi 100% deri në 500 dollarë
Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
Lojëra në kazino dhe baste sportive
Mbështetje 24/7 e disponueshme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
Lojëra në kazino dhe baste sportive
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Betfinal is not available in your country. Please try:
Amelia Tan
ReviewerAmelia TanReviewer
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
Bonuses

Bonuses

Betfinal di si të kujdeset për klientët e saj, siç tregohet nga bonuset dhe promovimet ekskluzive. Futbollistët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej $10 përpara se të kualifikohen për ndonjë bonus sportiv. Megjithatë, përpara se të kualifikohen për bonuset e esports, bastorët duhet të plotësojnë kërkesat minimale të basteve. Ato përfshijnë një kontribut maksimal të basteve prej 50 dollarë për bast, një aksion maksimal prej 100 dollarësh dhe më shumë. Lexoni termat dhe kushtet për çdo bonus përpara se të regjistroheni.

Promovimet e disponueshme për lojërat e fatit esports në Betfinal përfshijnë:

 • Një bonus depozite mirëseardhjeje deri në €/$100 për lojtarët e rinj
 • Çmenduri e së hënës sportive 10$ pa rrezik
 • Ofertat e arkëtimit në rast se një bast nuk po ju shkon
 • Sigurimi i Sportit Acca deri në 50 dollarë në ditë për bastet e humbura
Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Zbarkimi në faqen e basteve Betfinal mirëpret anëtarët me një temë të errët të gjallë me ikonat REGJISTROHU & LOGIN të shfaqura në krye. Menyja e shiritit të majtë përmban të gjitha sportet, duke përfshirë sportet elektronike, ndërsa paneli i mesëm shfaq ngjarjet dhe tregjet në vazhdim. Përdorimi i veçorisë së kërkimit për të kërkuar esports gjithashtu i çon lojtarët në të gjitha turnet e disponueshme nën esports.

Betfinal ofron sporte elektronike dhe sporte virtuale që nuk ka gjasa t'i gjeni askund. Jeni adhurues i basketbollit? Apo është futbolli virtual i preferuari juaj? Sido që të jetë rasti, bastet Betfinal esports kanë gjithçka që do të kërkonte një lojtar i fatit. Esportet e disponueshme përfshijnë:

 • E-Luftimi
 • CS: shko
 • E-Hokej mbi Akull
 • Call of Duty
 • NBA2K
 • DOTA2
 • E-Volejboll
 • Liga e Legjendave
 • Mbreti i Lavdisë
 • E-Tenis
 • Overwatch
 • Ylber Si
 • Warcraft III
 • Trima
 • Starcraft 2
 • Starcraft Broodwar

Betfinal ofron gjithashtu një nga listat më gjithëpërfshirëse të ligave dhe turneve, me një përzgjedhje të mirë të ngjarjeve të drejtpërdrejta për të bastuar në kohë reale. Futbollistët mund të bastojnë në ligat kryesore të esporteve si FIFA 22 5x5 Superliga, eSoccer Battle, Botëror/European Pro League Sezoni 5, World/Blast Premier: World Final dhe World/ESEA Sezoni 43: Divizioni i Avancuar.

Punonjësit që hyjnë në faqe mund të përdorin gjithashtu Kalendari i drejtpërdrejtë funksion në panelin e majtë për të hyrë në një orar të të gjitha pikave të disponueshme për 7 ditët e ardhshme. Kjo i lejon lojtarët të planifikojnë në varësi të përzgjedhjes së tyre të preferuar.

+5
+3
Mbyll

Software

Për t'u ofruar klientëve të tij një përzgjedhje të gjerë lojërash, Betfinal bashkëpunon me liderët e industrisë në zhvillimin e softuerit. Sa i përket softuerit, emra të tillë si janë ndër më të njohurit, për shkak të veçorive të tyre moderne dhe lojërave me cilësi të lartë.

Payments

Payments

Ekziston një shumëllojshmëri e gjerë mënyrash pagese të disponueshme në Betfinal për të plotësuar nevojat e bastorëve të sporteve elektronike. Ato ofrojnë metoda të sigurta depozitimi, të tilla si Neteller, Payz, MasterCard, MuchBetter, Skrill , për t'u siguruar që mund të shtoni me lehtësi fonde në llogarinë tuaj. Për më tepër, Betfinal ofron disa metoda të besueshme të tërheqjes, duke ju lehtësuar aksesin në fitimet tuaja.

Deposits

Betfinal funksionon sipas një modeli fleksibiliteti. Si i tillë, nuk duhet të jetë befasuese që ky rezervist ofron një sërë metodash për të rimbushur llogarinë tuaj. Depozitat mund të marrin diku nga 10 minuta deri në 24 orë për të reflektuar në llogarinë tuaj Betfinal. Vështirësitë e përjetuara në depozitim janë përgjithësisht për shkak të sfidave me ofruesin e preferuar. Depozita minimale për shumicën e mënyrave të pagesës në Betfinal është 10 €/$. Metodat e depozitimit në Betfinal përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Skrill
 • Karta Paysafe
 • EcoPayz
 • Neteller
 • Paratë e përsosura
 • Me besim
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Shumë më mirë
 • Ethereum
VisaVisa
+6
+4
Mbyll

Withdrawals

Çdo faqe profesionale e lojërave të fatit e di më mirë sesa të ketë një kufizim në mënyrat ekzistuese të pagesës. Betfinal e kupton mjaft mirë këtë dhe u ofron lojtarëve fleksibilitet nga opsionet e ndryshme të tërheqjes. Mënyrat e disponueshme përfshijnë Skrill, Bitcoin, Litecoin, ecoPayz, Visa, MasterCard dhe shumë më mirë.

Ndërsa këto metoda ofrojnë pagesa të menjëhershme, mund të duhen deri në maksimum 7 ditë që pagesat të pasqyrohen në llogarinë tuaj. Bastorët mund të kenë nevojë të ushtrojnë durim. Thënë kështu, gjithmonë mund të kontaktoni ekipin e përkushtuar të shërbimit ndaj klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit në rast të sfidave të përjetuara. Vini re se nëse keni bërë depozita duke përdorur metoda të shumta, Betfinal rezervon të drejtën t'i shpërndajë ato pagesa përmes opsioneve të ndryshme. Për më tepër, mund t'ju duhet të paraqisni vërtetimin e identitetit sa herë që tërhiqni më shumë se 2,000 dollarë.

Kjo faqe e basteve elektronike mbështet disa monedha, të tilla si:

 • USD
 • EUR
 • JPY
 • BRL
 • INR
 • PROVONI
 • CAD
 • BTC
 • LTC
 • ETH
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Betfinal bën një përpjekje shtesë kur bëhet fjalë për sigurinë e përdoruesve të tij. Ofruesi ndjek të gjitha rregullat dhe udhëzimet strikte për lojërat e sigurta dhe të përgjegjshme në internet. Betfinal është i licencuar dhe i rregulluar nga autoritete me reputacion të lojërave, gjë që ndihmon për të siguruar që ofruesi të funksionojë në mënyrë të drejtë dhe transparente.

Security

Betfinal operon në disa shtete nën licencimin e Autoritetit të Lojërave të Curacao. Megjithatë, prezantuesi është i kufizuar të operojë në juridiksione të tjera për shkak të ligjeve të kumarit të rajonit. Megjithatë, bastet nga këto lokacione kanë qenë në faqe për shkak të ofertës mbresëlënëse të produkteve të Betfinal duke përdorur proxies ose VPN. Kjo nuk këshillohet pasi Betfinal mund të kërkojë vërtetimin e vendbanimit. Territoret e kufizuara përfshijnë:

 • Shqipëria
 • Tunizia
 • Siria
 • SHBA
 • Italia
 • Franca
 • MB
 • Spanja
 • Singapor
 • Ekuador
 • Korea e Veriut
 • Australia
 • Bahamas
 • Pakistani
 • Tunizia

Betfinal gjithashtu ka një politikë strikte për mbrojtjen e të dhënave dhe kundër mashtrimit. Sajti mbështetet në mbrojtjen SSL dhe teknologjinë e kriptimit për të siguruar të dhënat e përdoruesit. Betfinal mund të kërkojë emrin tuaj të plotë, moshën, gjininë, shtetin, adresën, qytetin, telefonin celular dhe monedhën e preferuar. Lojtari gjithashtu mund të duhet të sigurojë këto dokumente kur bën tërheqjen e parë.

Përveç këtyre protokolleve të sigurisë, Betfinal gjithashtu bashkëpunon me organe të pavarura, duke përfshirë Testimin e Pajtueshmërisë së Jashtme, për të siguruar shfaqjen e saktë, funksionalitetin e plotë, përpunimin e saktë të transaksioneve dhe rregullat dhe matematikën e vërtetimit në lidhje me RNG-të.

Më në fund, Betfinal nderon lojtarët duke u siguruar që ata të mos e teprojnë përmes veçorive të lojërave të përgjegjshme. Këto përfshijnë kufijtë e depozitave, një veçori të vetëpërjashtimit dhe një test vetëvlerësimi për të përcaktuar nëse dikush ka një problem kumari. Betfinal ka përfshirë lidhje me organet dhe organizatat e ngarkuara me mbrojtjen e kumarxhinjve nga varësia.

Responsible Gaming

Për sa i përket eSports, Betfinal i jep përparësi inkurajimit të lojës etike dhe ofrimit të burimeve të ndryshme për të ndihmuar bastuesit të bastojnë me përgjegjësi. Ju lutemi vizitoni faqet e mëposhtme për më shumë burime mbi lojërat e përgjegjshme dhe trajtimin e varësisë: * GamCare * Gamble Aware * Kumarxhinj Anonimë

About

About

Libri i sporteve Betfinal ka gati një dekadë përvojë duke përmirësuar përvojën e basteve sportive për miliona lojtarë në mbarë botën. Betfinal është në pronësi dhe menaxhuar nga Final Enterprises NV me licencim nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Kjo faqe e basteve elektronike ka funksionuar që nga viti 2013, duke i dhënë kohë të mjaftueshme për të përmirësuar lojën e saj. Sot, gjithçka rreth Betfinal ka një magjepsje profesionalizmi dhe një ton argëtimi.

Seksioni i esports mund të jetë ndoshta seksioni më tërheqës i këtij ofruesi. Betfinal përmban mijëra ngjarje sportive çdo muaj, për të mos përmendur një lob gjithëpërfshirës të kazinosë klasike të mundësuar nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Bastorët do të kenë akses në një përzgjedhje të larmishme të tregjeve dhe turneve ekskluzive me shanset më të mira. Betfinal më tej lejon bastet esports me kripto, për të mos përmendur metodat e tjera të njohura të pagesës. Ne as që kemi filluar të përmendim paketat ekzotike të bonusit që Betfinal ka për të ofruar.

Jeni kuriozë të mësoni se çfarë e bën këtë faqe të basteve esports një nga më të mirat që mund të gjeni? Lexoni në rishikimin tonë të detajuar të esports.

Përmbledhja përfundimtare e Betfinal

Betfinal i ka qëndruar provës së kohës si një partner i besueshëm, fleksibël, i sigurt dhe i kujdesshëm për lojërat e fatit. Faqja e basteve esports është zhvilluar me lojtarët në mendje, me një ndërfaqe përdoruesi të shpejtë dhe mbresëlënëse me të gjitha lidhjet lehtësisht të aksesueshme. Betfinal ofron disa tituj klasikë të esporteve si CS: Go dhe DOTA 2 duke ofruar opsione ekskluzive si e-fighting dhe hokej elektronik mbi akull. Për më tepër, lojtarët mund të kenë akses në një ofertë gjithëpërfshirëse të tregjeve dhe të shijojnë shanset më të mira në bastet esport.

Nuk mbaron me kaq. Betfinal ofron fleksibilitet përmes mënyrave të ndryshme moderne të pagesës dhe kohëve relativisht të shpejta të transaksioneve. Ju jo vetëm që do të shijoni një përzgjedhje të mirë lojërash, por edhe bonuse dhe promovime të mjaftueshme për t'ju mbajtur besnikë për jetën. Karakteristikat e sigurisë të këtij ofruesi të lojërave të fatit janë të teknologjisë më të fundit për të garantuar sigurinë maksimale të të dhënave të përdoruesit. Faqja gjithashtu bashkëpunon me organe të tjera të pavarura që verifikojnë operacionet e Betfinal dhe sigurojnë lojën e ndershme. Thënë kështu, përdoruesi ka një rol në rritjen e sigurisë së të dhënave të tyre.

Në përgjithësi, luani kumar me përgjegjësi.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2013

Account

Krijimi i një llogarie me Betfinal është jashtëzakonisht i lehtë. Për të shijuar lojërat dhe turnet e eSports, thjesht vizitoni faqen e tyre të internetit, plotësoni formularin e regjistrimit dhe filloni!

Support

Nëse keni probleme me një problem të lidhur me eSports, shërbimi i klientit i Betfinal është aty për t'ju ndihmuar. Stafi i ofruesit mund t'u përgjigjet pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojë menjëherë.

Tips & Tricks

 • Ndiqni ngjarjet dhe tendencat aktuale të botës eSports. Nëse doni të dini se kur ekipet dhe lojtarët tuaj të preferuar do të marrin pjesë në turnetë dhe ngjarjet e ardhshme, ndiqni ato në mediat sociale. * Përfitoni sa më shumë nga bonuset dhe ofertat speciale. Si një shërbim lider i lojërave, Betfinal u ofron shpesh përdoruesve të rinj dhe atyre që kthehen bonuse speciale. Mund të gjeni ofertat më të përditësuara duke kontrolluar faqen e promovimeve Betfinal . * Menaxhoni paratë tuaja me përgjegjësi. Bërja dhe mbajtja e një buxheti mund t'ju pengojë të humbni më shumë para sesa mund të përballoni. * Informohuni dhe mos humbisni lajmet më të fundit. Për të rritur shanset për të fituar një bast me Betfinal , rekomandohet të kryhen kërkime mbi ekipet dhe lojtarët e përfshirë dhe statistikat e tyre të fundit të performancës. * Kontrolloni gjithmonë shanset e Betfinal përpara se të vendosni një bast. Vazhdimi me shanset, tregjet dhe veçoritë më të fundit është i rëndësishëm nëse doni të përfitoni sa më shumë nga bastet tuaja në eSports.

Promotions & Offers

Bastorët e rinj dhe aktualë të eSports mund të përfitojnë nga një gamë e gjerë ofertash dhe bonusesh nga Betfinal . Ju mund t'i jepni një shtysë basteve tuaja eSports duke marrë disa promovime interesante të ofruara nga Betfinal - veçanërisht ato me terma dhe kushte të shkëlqyera.

About the author
Amelia Tan
Amelia Tan
About

Amelia Tan, e njohur gjerësisht brenda komunitetit të Esports si "GamerInsight", është perlë e shkëlqyer e EsportRanker kur bëhet fjalë për rishikimet gjithëpërfshirëse dhe të paanshme të lojërave. Kuptimi i saj i thellë i dinamikës së lojërave dhe një përkushtim i pamëshirshëm ndaj raportimit autentik ka fituar respektin e saj të jashtëzakonshëm dhe një lexues të gjerë.

Send email
More posts by Amelia Tan