22BET Rishikimi i basteve eSports 2024 - Payments

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në 22BET: Depozitat dhe Tërheqjet janë të Lehta

Si një entuziast me përvojë në kazino, do të jeni të kënaqur të dini se 22BET ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore:

 • transferte bankare

 • Neosurf

 • Transferim i Shpejtë

 • Skrill

 • Neteller

 • Portofolin

 • Multibanko

 • Help2Pay

 • Pay4Fun

 • Interac

 • UPI (Ndërfaqja e Unifikuar e Pagesave)

 • PhonePe

 • Google Pay

 • Paguesi

  Shpejtësia e transaksionit: Depozitat përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara pa vonesë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur.

  Tarifat: Jini të sigurt, nuk ka surpriza të fshehura kur bëhet fjalë për tarifat në 22BET. Shumica e mënyrave të pagesës nuk kanë ndonjë tarifë shtesë për depozitat ose tërheqjet.

  Kufijtë: Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve në 22BET janë krijuar për t'u kujdesur për lojtarët e të gjitha buxheteve. Ju mund të gjeni informacion të detajuar rreth këtyre kufijve në faqen e internetit.

  Masat e sigurisë: Siguria juaj është një përparësi kryesore në 22BET. Kazinoja përdor teknologji të avancuar të kriptimit dhe ndjek protokolle të rrepta sigurie për të siguruar transaksione të sigurta çdo herë.

  Bonuset speciale: Duke zgjedhur mënyra specifike pagese, mund të keni të drejtë për bonuse ose promovime speciale. Mbani një sy për këto përfitime emocionuese!

  Fleksibiliteti i monedhës: Pavarësisht se cilën monedhë preferoni, 22BET ju ka mbuluar. Kazinoja strehon monedha të ndryshme, duke e bërë atë të përshtatshme për lojtarët nga e gjithë bota.

  Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit: Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje në lidhje me pagesat, jini të sigurt se ekipi i shërbimit ndaj klientit të 22BET është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë menjëherë dhe me efikasitet.

Me gamën e tij të larmishme të opsioneve të pagesave, transaksionet e shpejta, tarifat transparente dhe masat e sigurisë së nivelit të lartë, 22BET siguron një përvojë të qetë dhe të këndshme lojrash.

Opsionet e pagesës në 22Bet esports për të cilat duhet të dini

Për shembull, klientët në Evropë mund të përdorin vetëm 45 metoda transaksioni. Sidoqoftë, shifrat mund të jenë shumë më të larta kur shikohen në shkallë globale. Këto përfshijnë klasikët si kartat e kreditit dhe transfertat bankare, si dhe kuletat e ndryshme elektronike dhe kriptovalutat. Këtu janë disa nga opsionet kryesore të pagesave të disponueshme për lojtarët e 22Bet.

 • Kartat e kreditit si MasterCard dhe Visa
 • Kuletat elektronike si Skrill, Perfect Money, Epay, Stickpay dhe Jeton Wallet
 • Sistemet e pagesave si Neteller, ecoPayz dhe Payeer
 • Kartat me parapagesë si Paysafecard dhe Neosurf
 • Transfertat bankare
 • Kriptovalutat si Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin dhe Verge, ndër të tjera. Në përgjithësi, 22Bet pranon pagesa të bëra duke përdorur 29 kriptovaluta të ndryshme.

Shuma minimale e pagesës është 1 €. Vlen gjithashtu të theksohet se ofruesi i basteve nuk vendos një kufi të sipërm për depozitat. Megjithatë, shuma maksimale e depozitës përcaktohet vetëm nga termat dhe kushtet e tregtarit të zgjedhur të pagesës.

Në varësi të mënyrës së pagesës që zgjidhni, depozitat mund të kenë tarifa. Shumica e mënyrave të pagesës nuk i nënshtrohen asnjë tarife (ato janë pa pagesë). Lojtarët këshillohen të bëjnë pagesa nga llogaritë e tyre ose kuletat elektronike të mbajtura nën emrat e tyre. Dështimi për ta bërë këtë mund ta vendos llogarinë tuaj në rrezik për t'u trajtuar si mashtrim.