Lojëra eSports Online

eSports

Ky udhëzues i basteve eSports detajon gjithçka që bastorët duhet të dinë për temën, faqet më të mira të basteve eSports dhe më shumë. Nuk ka dyshim se eSports është një nga industritë që kanë vazhduar të lulëzojnë edhe gjatë pandemisë. Parashikimet e fundit nga Statista tregojnë se madhësia e tregut eSports 2021 vlerësohet në pak më shumë se 1.08 miliardë dollarë, pothuajse 50% rritje nga 2020.

Shfaq më shumë

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
22BET
22BET
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Loot.bet
Loot.bet
100 € Bonus depozite
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusinLoot.bet komento
Close