Lajme

February 14, 2024

Zotëroni tregtinë e opiumit të Lotus Blue në Kafkë dhe Kocka

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Blue Lotus Opium është një mall i vlefshëm në lojën Skull and Bones, duke ofruar përfitime financiare dhe Infamy. Nëse po kërkoni të filloni të përfitoni nga kjo tregti, ja çfarë duhet të dini.

Zotëroni tregtinë e opiumit të Lotus Blue në Kafkë dhe Kocka

Marrja e Opiumit Blue Lotus

Për të marrë Opiumin Blue Lotus në Kafkë dhe Kocka, do t'ju duhet ta bëni vetë. Së pari, ju duhet të zhbllokoni Laboratorin në Helm në Telok Penjarah. Kjo mund të bëhet duke arritur një gradë të caktuar Infamy dhe duke përfunduar një pjesë të kërkimit kryesor të Spurlock. Pasi të shkyçet, mund të blini Poppy nga Rrjeti i Furnizimit.

Punimi i Opiumit Blue Lotus

Pasi të keni marrë Poppy, silleni atë në laborator në strehën e kontrabandistëve në Telok Penjarah. Sigurojini punëtorëve Lulëkuqe, dhe për një tarifë të vogël, ata do të prodhojnë Opium Blue Lotus. Çdo grumbull merr 15 sekonda për t'u krijuar.

Përdorimi i Opiumit Blue Lotus

Blue Lotus Opium mund të shitet përmes regjistrit të porosive për copa nga tetë. Aktivizoni një porosi për Blue Lotus Opium në Regjistrin e porosive dhe dorëzoni dërgesën e plotë tek blerësi. Jini të përgatitur për të mbrojtur mallrat tuaja kundër anijeve mashtruese që mund të përpiqen t'i vjedhin ato.

Mos harroni, tregtia e Opiumit Blue Lotus në Skull and Bones mund të jetë fitimprurëse, por gjithashtu vjen me rreziqe. Planifikoni strategjinë tuaj me mençuri dhe korrni shpërblimet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme