Lajme

February 14, 2024

Zhbllokoni shpërblimet me temën Cryptid në ngjarjen Cryptid Bootcamp të MW3

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Ngjarja më e re e Modern Warfare 3, Cryptid Bootcamp, ofron disa shpërblime për plotësimin e sfidave specifike të lojës në multiplayer ose Modern Warfare Zombies.

Zhbllokoni shpërblimet me temën Cryptid në ngjarjen Cryptid Bootcamp të MW3

Çfarë është një Cryptid?

Sipas Fjalorit të Kembrixhit, një kriptid është një krijesë që gjendet në histori dhe që disa njerëz besojnë se ekziston ose thonë se e kanë parë, por që nuk është vërtetuar kurrë se ekziston. Shembuj të kriptideve përfshijnë përbindëshin e Loch Ness dhe Bigfoot.

Shpërblime

Të gjitha shpërblimet në ngjarjen Cryptid Bootcamp lidhen me kriptidet. Shpërblimi përfundimtar i Mastery është një plan i ri për Sidewinder. Lojtarët mund të bluajnë ngjarjen dy-javore për të zhbllokuar të nëntë artikujt e mundshëm.

Sfidat dhe Shpërblimet

MW3 Multiplayer

 • Merr 20 Operator Vret me thika hedhëse
  • Shpërblimi: Ngjitëse me armë Cernunnos
 • Get 50 One Shot One Kill Operatori vret me një snajper
  • Shpërblimi: Kartë telefonike e Harbingers
 • Merrni 50 vrasje operatori me pajisjen e pjesës pas tregtimit të konvertimit të pushkës Marksman
  • Shpërblimi: Bukuria Profetike Squish
 • Merrni dy Operator Kills me një armë gjahu ose armë përleshjeje në një jetë 15 herë
  • Shpërblimi: Kartë telefonike e shtypur nga Sass
 • Merrni 75 vrasje operatori me një shtypës të pajisur gjatë përdorimit të Ghost T/V Camo Perk
  • Shpërblimi: emblema "Çfarë sysh të lezetshëm keni"
 • Shkatërroni 20 pajisje armike ose vrapime me armën Stormender
  • Shpërblimi: "Ne besojmë në ju" etiketë e madhe
 • Merr 20 vrasje nga përleshjet e operatorëve gjatë tymosjes
  • Shpërblimi: Emblema “Përbindëshi i Liqenit”
 • Merr 75 vrasje nga operatori gjatë përdorimit të përfitimeve të Atleteve të Fshehta dhe Blacklight elektrik dore
  • Shpërblimi: Kamo "Looking At You"

MW3 Zombies

 • Merrni 120 vrasje mumjesh me thika
  • Shpërblimi: Ngjitëse me armë Cernunnos
 • Merrni 10 vrasje të veçanta kritike të zombive me pushkë snajper
  • Shpërblimi: Kartë telefonike e Harbingers
 • Shkatërroni tre rruaza korrëse
  • Shpërblimi: Bukuria Profetike Squish
 • Merrni 50 vrasje Hellhound me armë gjahu
  • Shpërblimi: Kartë telefonike e shtypur nga Sass
 • Merrni 100 vrasje zombie gjatë përdorimit të Aether Shroud
  • Shpërblimi: emblema "Çfarë sysh të lezetshëm keni"
 • Merrni 75 vrasje të zombive të kalbjes së trurit
  • Shpërblimi: "Ne besojmë në ju" etiketë e madhe
 • Eliminoni pesë objektiva Big Bounty me armët e Mystery Box
  • Shpërblimi: Emblema “Përbindëshi i Liqenit”
 • Vrisni tre të neveritshme
  • Shpërblimi: Kamo "Looking At You"
 • Plotësoni të tetë sfidat për shpërblimin e Mjeshtërisë

konkluzioni

Ngjarja Cryptid Bootcamp në MW3 u ofron lojtarëve mundësinë për të fituar shpërblime duke plotësuar sfida specifike në modalitetin multiplayer ose Zombies. Me një sërë sfidash dhe shpërblimesh me temë kriptide, lojtarët mund të zhyten në ngjarje dhe të përpiqen të zhbllokojnë të nëntë artikujt e mundshëm. Pavarësisht nëse është zotërimi i përdorimit të hedhjes së thikave ose rrëzimi i zombive të fuqishëm, ngjarja ofron një përvojë emocionuese për lojtarët. Pra, përgatituni dhe përgatituni për të nisur sfidën Cryptid Bootcamp!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme