Lajme

February 14, 2024

Zhbllokoni shkelësin e fuqishëm SG-225 në Helldivers 2 dhe shtypni pushtuesit e huaj

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Në Helldivers 2, SG-225 Breaker është arma më e fuqishme që mund t'ju ndihmojë të mposhtni format e jetës pushtuese të alienëve. Ky udhëzues do t'ju tregojë se si ta zhbllokoni këtë armë dhe t'i bëni armiqtë të pendohen që pushtuan Super Tokën tonë.

Zhbllokoni shkelësin e fuqishëm SG-225 në Helldivers 2 dhe shtypni pushtuesit e huaj

Zhbllokimi i ndërprerësit SG-225

Për të zhbllokuar SG-225 Breaker, ju duhet të merrni Helldivers Mobilize! Kalimi i betejës me Warbond. Ky kalim luftarak ofron tre variacione të Breaker: standard, ndezës dhe Spray&Pray. Sidoqoftë, Breaker origjinal konsiderohet më i miri.

Për të blerë SG-225 Breaker, do t'ju duhen gjithsej 95 medalje Warbond. The Breaker mund të gjendet në faqen katër të Helldivers Mobilize! katalog, por fillimisht duhet ta zhbllokoni këtë seksion duke shpenzuar 75 Medalje. Pasi të hapet faqja katër, mund të blini Breaker për 20 medalje shtesë.

Fuqia e ndërprerësit SG-225

SG-225 Breaker është një armë e lehtë depërtuese e armaturës që shkëlqen si në rreze ashtu edhe në lëvizshmëri. Ka një shkallë të lartë zjarri dhe përhapje të madhe të plumbave, duke e bërë atë efektiv si kundër hordhive të armikut me nivele të ulëta, ashtu edhe kundër armiqve më të mëdhenj të blinduar. Për të përdorur plotësisht Breaker-in, rekomandohet të përfshini Stratagems në ngarkimin tuaj.

konkluzioni

Nëse jeni duke kërkuar për armën më të mirë për të bluar në Helldivers 2, SG-225 Breaker është përgjigjja. Fuqia dhe shkathtësia e tij e bëjnë atë një pasuri të vlefshme në luftën kundër pushtuesve të huaj. Pra, mos e ndaloni bluarjen derisa Breaker të jetë në duart tuaja!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme