Lajme

February 13, 2024

Zhbllokoni Runën e Shtypjes së Dhimbjes: Gjeni çekiçin e trajnimit të dorës së argjendtë në WoW Classic

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Çekiçi i stërvitjes së dorës së argjendtë është një artikull i rëndësishëm kërkimi për lojtarët Priest në sezonin klasik të World of Warcraft të fazës së dytë të zbulimit. Ky artikull mund t'ju japë një të dhënë që përfundimisht të çon në një nga Runet më të mira të klasës suaj.

Zhbllokoni Runën e Shtypjes së Dhimbjes: Gjeni çekiçin e trajnimit të dorës së argjendtë në WoW Classic

Gjetja e çekiçit të trajnimit të dorës së argjendtë

Për të gjetur çekiçin e trajnimit të dorës së argjendtë në sezonin klasik të zbulimit të World of Warcraft, do t'ju duhet të vizitoni disa krahë të Manastirit Scarlet. Ky artikull mund të grabitet duke vrarë turma brenda dhe jashtë birucave të Manastirit Scarlet. Ndërsa dihet se bie më së shumti nga Magjistarët Scarlet, mund të bjerë nga çdo turmë e plehrave Scarlet në zonë. Megjithatë, nuk duket se bie nga shefat.

Rëndësia e çekiçit të stërvitjes me dorë të argjendtë

Silver Hand Training Hammer është një çelës në kërkimin për të gjetur Runën e Shtypjes së Dhimbjes për Priftërinjtë në Sezonin Klasik të Zbulimit të World of Warcraft. Kjo Rune kërkon që lojtarët të vizitojnë katër varreza të ndryshme për të mbledhur Jehonat e Varrezave. Teksti i çekiçit të trajnimit të dorës së argjendtë ju drejton drejt një varri në ishullin Theramore. Krahas vendndodhjes së ishullit Theramore, ju gjithashtu duhet të vizitoni Malësitë e Arathi, Kënetën e Dhimbjeve dhe shembullin e Manastirit të Scarlet - Varrezat. Pasi të keni të katër Jehonat e Varrezave, kthehuni në Manastirin Scarlet për të marrë shpërblimin tuaj.

Rekomandime

Nëse po planifikoni të filloni kërkimin për të gjetur Runën e Shtypjes së Dhimbjes, këshillohet të prisni derisa të jeni më afër nivelit 40. Ky zinxhir kërkimi kërkon vizita të shumta në birucat e Manastirit Scarlet dhe udhëtime në zona të nivelit të lartë. Duke pritur derisa të jeni më afër nivelit 40, do të jeni më të pajisur për të përballuar sfidat që ju presin.

konkluzioni

Çekiçi i stërvitjes së dorës Silver është një artikull thelbësor për lojtarët e Priestit në sezonin klasik të zbulimit të World of Warcraft. Duke gjetur këtë artikull, ju do të zhbllokoni një të dhënë që të çon në Runën e Shtypjes së Dhimbjes. Mos harroni të vizitoni Krahët e Manastirit Scarlet dhe të mposhtni turmat për të rritur shanset tuaja për të marrë çekiçin e trajnimit të dorës së argjendtë. Fat i mirë në kërkimin tuaj!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme