Lajme

November 1, 2023

Zhbllokoni operatorët e rinj MW3 dhe dominoni fushën e betejës

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Modern Warfare 3 prezanton njëzet e pesë operatorë të rinj që mund të zhbllokohen përmes sfidave të ndryshme. Ndërsa disa fytyra të njohura bëjnë një kthim, si Price dhe Ghost, ato janë ekskluzive për ata që blejnë Vault Edition të lojës. Pjesa tjetër e Operatorëve mund të merret duke plotësuar sfidat në multiplayer, fushatë dhe Zombies.

Zhbllokoni operatorët e rinj MW3 dhe dominoni fushën e betejës

Operatorët Modern Warfare 3

Këtu është lista e plotë e Operatorëve MW3:

 • Operatorët SpecGru:
  • Çmimi (Blini MWIII Vault Edition)
  • Ghost (Blini MWIII Vault Edition)
  • Projekti (i parazgjedhur)
  • Raketë (e parazgjedhur)
  • Byline (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Multiplayer)
  • Scorch (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Zombies)
  • Ripper (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Zombies)
  • Pathfinder (Plotësoni një sfidë të kërkuar të fushatës)
  • Warrior (Blini paketën 'Warrior' të COD Endowment)
  • Riptide (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Multiplayer)
  • BBQ (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Multiplayer)
  • Jabber (Plotësoni një sfidë të kërkuar të fushatës)
  • Jet (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Multiplayer)
 • Operatorët KorTac:
  • Warden (Blini MWIII Vault Edition)
  • Makarov (Blerje MWIII Vault Edition)
  • Blaze (e parazgjedhur)
  • Etja (e parazgjedhur)
  • Alpine (Plotësoni një sfidë të kërkuar në shumë lojtarë)
  • Enigma (Plotësoni një sfidë të kërkuar në shumë lojtarë)
  • Bantam (Plotësoni një sfidë të kërkuar në shumë lojtarë)
  • Doc (Plotësoni një sfidë të kërkuar të fushatës)
  • Raptor (Plotësoni një sfidë të kërkuar në multiplayer)
  • Corso (Plotësoni një sfidë të kërkuar të fushatës)
  • Swagger (Plotësoni një sfidë të kërkuar në Multiplayer)
  • Lockpick (ekskluzive për paraporosi për PlayStation)

Zgjidhni operatorin tuaj MW3 dhe filloni t'i zhbllokoni sot!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Duke kujtuar Chris "Zuna" Buechter: Një udhërrëfyes në Esports
2024-05-23

Duke kujtuar Chris "Zuna" Buechter: Një udhërrëfyes në Esports

Lajme