Lajme

November 8, 2023

Zhbllokoni "Lëkurat me temë dimri" në "Jotunn Winter Battle Pass" të Brawlhalla

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Brawlhalla po rikthen "Jotunn Winter Battle Pass", duke u dhënë lojtarëve mundësinë për të zhbllokuar shpërblimet e humbura. Ky është sezoni i tretë i Classic Battle Passes që kthehet në lojë. Ndryshe nga disa tituj të tjerë, Brawlhalla Battle Passes nuk mbyllen përgjithmonë pasi të kenë përfunduar fillimisht. Lojtarët mund të hidhen përsëri brenda dhe të përpiqen të zhbllokojnë kozmetikën me temë dimri dhe sende të tjera në lojë. Megjithatë, këto Passe Classic Battle janë të disponueshme vetëm për një kohë të kufizuar, kështu që veproni shpejt nëse doni të merrni në duart tuaja lëkurat e lidhura me dimrin.

Zhbllokoni "Lëkurat me temë dimri" në "Jotunn Winter Battle Pass" të Brawlhalla

Detajet e kalimit të betejës dimërore të Jotunn

  • Sezoni 3 i Classic Battle Passes
  • Nis me 8 Nëntor
  • Përmban kozmetikë me temë dimri

Artikuj legjendar të disponueshëm

  • Jormungandr Mako – Niveli 1
  • Royal Warrior Thor - Niveli 23
  • Master Farkëtari Ulgrim – Niveli 47
  • Vanir Guardian Bodvar – Niveli 71
  • Aurora Brynn – Niveli 85

Këto lëkura legjendare janë të disponueshme në anën premium të Battle Pass, të njohur si Gold Pass. Për të zhbllokuar artikujt më të ftohtë, do t'ju duhet të merrni këtë anë të lejes. Mbani në mend se Brawlhalla Jotunn Winter Battle Pass është i disponueshëm vetëm për një kohë të kufizuar, prandaj sigurohuni që ta plotësoni nëse dëshironi të merrni ndonjë nga këto lëkura.

Battle Pass nuk është shumë e vështirë për t'u përdorur, kështu që ia vlen të hidhesh brenda javëve të ardhshme. Ndërsa këto lëkura Battle Pass nuk janë më të rrallat në Brawlhalla, ato bëhen më të rralla pasi kanë lënë lojën.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Duke kujtuar Chris "Zuna" Buechter: Një udhërrëfyes në Esports
2024-05-23

Duke kujtuar Chris "Zuna" Buechter: Një udhërrëfyes në Esports

Lajme