Lajme

February 13, 2024

Zhbllokoni kafshën shtëpiake të leopardit të borës në kafkë dhe kocka: Një shoqërues i lakmuar për aventurat tuaja

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Nëse jeni adhurues i Skull and Bones, do të jeni të kënaqur të dini se mund të keni pranë vetes një shoqëruese shtëpiake të besueshme ndërsa eksploroni Oqeanin Indian. Ndërsa shumica e lojërave ofrojnë një papagall mbi supe, Ubisoft e çon personalizimin në nivelin tjetër duke ofruar disa opsione unike për kafshët shtëpiake.

Zhbllokoni kafshën shtëpiake të leopardit të borës në kafkë dhe kocka: Një shoqërues i lakmuar për aventurat tuaja

Kafsha shtëpiake e leopardit të borës

Një nga kafshët shtëpiake më të kërkuara në Skull and Bones është Leopardi i borës. Ky shoqërues i lezetshëm dhe i lezetshëm nuk është i lehtë për t'u marrë, por padyshim që ia vlen përpjekja.

Si të zhbllokoni leopardin e borës

Mënyra e vetme e njohur për të zhbllokuar Snow Leopard në Skull and Bones është duke e fituar atë si Twitch Drop gjatë fazës beta të hapur të lojës. Për ta bërë këtë, duhet të lidhni llogarinë tuaj Twitch dhe Ubisoft Connect. Më pas, duhet të shikoni një orë të një transmetuesi partner që luan Skull and Bones, siç është BehavingBeardly. Pasi ta keni përfunduar këtë, mund të drejtoheni në inventarin tuaj të Twitch Drops dhe të kërkoni Snow Leopard.

Pajisja e Leopardit të Borës

Pasi të keni marrë me sukses Snow Leopard, ju mund ta pajisni atë për anijen tuaj në Skull and Bones. Thjesht nisni lojën, hapni opsionin për të nisur lundrimin dhe klikoni në "Menaxho anijen". Nga atje, lundroni te 'Ship Cosmetics' dhe zgjidhni 'Pet'. Ju duhet ta shihni Leopardin e borës në listën e kafshëve shtëpiake të disponueshme dhe tani mund ta pajisni atë për t'ju shoqëruar në aventurat tuaja.

Disponueshmëria

Nëse nuk i keni plotësuar kërkesat për të zhbllokuar Snow Leopard gjatë testimit të hapur beta, për fat të keq, ai aktualisht nuk është i disponueshëm. Megjithatë, ka ende shpresë që Ubisoft mund ta rikthejë atë si shpërblim në të ardhmen. Është gjithashtu e mundur që ata mund ta lëshojnë atë ose si DLC falas ose një kozmetikë me pagesë. Mbani një sy për çdo përditësim nga Ubisoft.

konkluzioni

Kafsha shtëpiake e Leopardit të borës është një shoqëruese shumë e lakmuar në Kafkë dhe Kocka. Edhe pse mund të jetë sfiduese për të fituar, gëzimi për të pasur këtë krijesë të adhurueshme pranë jush ndërsa lundroni në Oqeanin Indian ia vlen përpjekja. Nëse jeni adhurues i lojës, sigurohuni që të qëndroni të përditësuar për çdo mundësi për të zhbllokuar Snow Leopard dhe për të përmirësuar përvojën tuaj të lojës.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme