Lajme

February 16, 2024

Zbuloni kampionin që thotë 'Sure as the Tides' në League of Legends

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

A keni menduar ndonjëherë se cili kampion i League of Legends thotë "Sure as the Tides"? Nëse keni probleme me hamendjet, mos u shqetësoni! Unë do t'ju jap të gjitha sugjerimet dhe do të zbuloj përgjigjen në fund.

Zbuloni kampionin që thotë 'Sure as the Tides' në League of Legends

Këshilla për kuotimin e sotëm

Nëse dëshironi ta zgjidhni vetë sfidën e sotme, por keni nevojë për disa sugjerime, jeni në vendin e duhur. Këtu janë sugjerimet për kuotën e kampionit më 16 shkurt:

  • Shtuar në 2012
  • I njohur si 'Tidecaller'
  • Kampion i renditur
  • Përdor mana
  • Zakonisht luhet në rolin mbështetës

Përgjigja

Kampioni që thotë 'Sure as the Tides' në League of Legends është Nami, i njohur gjithashtu si The Tidecaller. Ky citat jep një të dhënë se kampioni është i lidhur me ujin dhe baticat, gjë që i përshtatet në mënyrë të përkryer temës së Namit.

Një citim i ngjashëm me tinguj

Ju mund të keni menduar për Nilah, e cila zotëron një shpatë të mbushur me ujë dhe ka një citim që tingëllon i ngjashëm me atë të Namit. Megjithatë, Nami është me të vërtetë përgjigja e saktë.

Përparësitë dhe Dobësitë e Namit

Aktualisht, Nami konsiderohet si një mbështetje e nivelit B në League of Legends. Ndërsa ajo shkëlqen në goditjen dhe angazhimin me aftësi si Aqua Prison dhe Tidal Wave, ajo lufton kundër kampionëve si Maokai, Janna, Senna dhe Blitzcrank, të cilët lehtë mund t'i prishin planet e saj. Megjithatë, Nami sinergjizon mirë me kampionë si Lucian dhe Ezreal.

konkluzioni

Tani që e dini përgjigjen dhe keni mësuar më shumë për Nami, The Tidecaller, mund ta vlerësoni lidhjen e saj me ujin dhe baticat në League of Legends. Pavarësisht nëse jeni adhurues i Nami-t ose thjesht kënaqeni me zgjidhjen e gjërave të vogla të League of Legends, kjo sfidë e citatit ju ka ofruar disa njohuri interesante.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme