Lajme

November 7, 2023

Slimebox Nick All-Star Brawl 2 Tournament: Një ngjarje e madhe në komunitetin e lojërave luftarake

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nickelodeon All Stars Brawl 2 do të dalë së shpejti, me përmirësime në krahasim me lojën e parë në seri. Loja ka fituar vëmendje në komunitetin konkurrues të lojërave dhe do të vihet në provë në turneun e ardhshëm Slimebox.

Slimebox Nick All-Star Brawl 2 Tournament: Një ngjarje e madhe në komunitetin e lojërave luftarake

Ngjarja e hershme nga Organizuesi i Coinbox Hungrybox

Hungrybox, një figurë e njohur në komunitetin Super Smash Bros., po organizon një ngjarje të hershme për Nickelodeon All-Star Brawl 2. Pavarësisht një historie të diskutueshme me lojën e parë, Hungrybox po kthehet në seri me turneun Slimebox, i cili do të të jetë ngjarja e parë e madhe për lojën.

Përqendrohuni në Nickelodeon All-Star Brawl 2

Turneu Slimebox do të shfaqë Nickelodeon All-Star Brawl 2, një nga lojërat luftarake më të shumëpritura të vitit 2023. Ngjashëm me ngjarjen e Coinbox për Smash, ky turne organizohet nga Hungrybox në bashkëpunim me GameMill dhe përmban një grup çmimesh prej 50,000 dollarësh.

Turneu Ekskluziv Online i Amerikës së Veriut

Turneu është ekskluziv për pjesëmarrësit në Amerikën e Veriut për shkak të formatit të tij në internet. Ky vendim synon të sigurojë një përvojë më të qetë dhe më të lokalizuar për të gjithë lojtarët.

Data dhe platforma

I gjithë turneu do të zhvillohet më 15 nëntor 2023 dhe do të transmetohet në kanalin Twitch të Hungrybox. Kjo ngjarje do të shërbejë si një test i hershëm i potencialit konkurrues të lojës dhe nëse është i suksesshëm, turneu Slimebox mund të bëhet një seri e përsëritur.

Si përfundim, turneu Slimebox Nick All-Star Brawl 2, i organizuar nga Hungrybox, është një mundësi emocionuese për lojtarët që të shfaqin aftësitë e tyre në Nickelodeon All-Star Brawl 2 të shumëpritur. Me përmirësimet e bëra në lojë, ky turne ka potencialin të bëhet një ngjarje e rëndësishme në komunitetin e lojërave luftarake.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Raging Bolt: Metagame e Mbretit të Ri të Pokémon VGC
2024-04-10

Raging Bolt: Metagame e Mbretit të Ri të Pokémon VGC

Lajme