Lajme

February 14, 2024

Si të gjeni projektin e anijes brigantine në kafkë dhe kocka

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Skull and Bones është një lojë e mbushur me vende të ndryshme për të eksploruar. Nëse jeni në kërkim të projektit të anijes Brigantine, është e rëndësishme të dini se ku mund ta gjeni farin e rrënuar.

Si të gjeni projektin e anijes brigantine në kafkë dhe kocka

Zhbllokimi i anijeve

Në Skull and Bones, jo të gjitha anijet janë të disponueshme menjëherë. Disa anije, duke përfshirë Brigantine, mund të zhbllokohen vetëm duke blerë shpërblimet e kërkuara të projektit.

Gjetja e farit të rrënuar

Të dhënat brenda lojës ju drejtojnë drejt farit të rrënuar si vendndodhja për të marrë Projektin e Anijes Brigantine. Megjithatë, nuk jepen udhëzime specifike. Për fat të mirë, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar ta gjeni atë.

Fari i rrënuar

Fari i rrënuar është një post i vendosur në Inditë Lindore, midis detit Nilam dhe ngushticës Cendono. Është drejtpërdrejt në jug të Telok Penjarah, qendra kryesore e piratëve në rajon.

Vazhdoni me kujdes

Është e rëndësishme të theksohet se zona përreth farit të rrënuar është e mbushur me kërcënime dhe armiq të nivelit të lartë. Nëse jeni në fazat e hershme të lojës, këshillohet të shmangni këtë rajon. Anijet në zonë mund të bëhen të dyshimta për ju nëse lundroni shumë afër dhe mund të sulmoni pa paralajmërim.

Marrja e projektit të anijes brigantine

Në Lighthouse të rrënuar, do të hasni një oficer të korruptuar DMC. Nëse keni arritur nivelin e kërkuar të gradës Cutthroat Infamy, mund të blini Projektin Brigantine Ship nga ky NPC. Për më tepër, Oficeri i Korruptuar i DMC shet gjithashtu projekte armësh për Shalei I, Demi-canon IV dhe The Termites I.

Oferta të kufizuara

Përveç oficerit të korruptuar të DMC-së, Lighthouse i rrënuar nuk ka shumë për të ofruar. Sidoqoftë, ai shërben si një pikë e shpejtë udhëtimi pasi të keni ankoruar atje për herë të parë.

konkluzioni

Si përmbledhje, nëse jeni duke kërkuar për Projektin e Anijes Brigantine në Kafkë dhe Kocka, drejtohuni në Farin e rrënuar në Inditë Lindore. Jini të kujdesshëm ndaj rreziqeve në zonë dhe sigurohuni që të keni gradën e kërkuar të Cutthroat Infamy për të blerë projektin nga Oficeri i Korruptuar DMC. Lundrim i lumtur!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme