Lajme

February 12, 2024

Shpëtoni 20 persona të zhdukur në Persona 3 Rifreskoni dhe kërkoni shpërblime

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Në Persona 3 Reload, ka 20 Persona të Zhdukur që duhet t'i gjeni nga korriku deri në janar. Këta individë janë bllokuar në birucën e quajtur Tartarus dhe është misioni juaj t'i shpëtoni ata.

Shpëtoni 20 persona të zhdukur në Persona 3 Rifreskoni dhe kërkoni shpërblime

Për të gjetur personat e zhdukur, duhet të gjeni dyshemenë në të cilën ndodhen dhe të ndërveproni me ta. Pasi t'i gjeni, keni dy mundësi: ose mund t'i shoqëroni nga dyshemeja, duke i dërguar përsëri në fillim të Tartarusit, ose t'i merrni dikë që të mund të vazhdoni të eksploroni.

Për të kërkuar shpërblimet për gjetjen e një personi të zhdukur, vizitoni Stacionin e Policisë pasi të keni shpëtuar një nga individët kryesorë në Tartarus. Me të hyrë në dyqan, do të merrni shpërblimet pa pasur nevojë të bëni një blerje. Megjithatë, është e rëndësishme të dihet se ku dhe kur të gjendet çdo person i zhdukur.

Nëse dëshironi të minimizoni udhëtimet tuaja në Tartarus, rekomandohet të kërkoni për Persona të Zhdukur në ditën e parafundit përpara çdo afati. Edhe pse mund të duket si një shterim, shpërblimet që merrni për përfundimin e këtyre detyrave ia vlen përpjekja.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme