Lajme

February 13, 2024

Personalizoni stilin tuaj pirate në Kafkë dhe Kocka: Ndryshoni Rrobat dhe Zhbllokoni më shumë opsione

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Skull and Bones është një lojë që ofron shumë opsione personalizimi, duke i lejuar lojtarët të vishen si piratët më të mirë për të lundruar nëpër dete. Nëse dëshironi të ndryshoni rrobat në Skull and Bones, ja gjithçka që duhet të dini.

Personalizoni stilin tuaj pirate në Kafkë dhe Kocka: Ndryshoni Rrobat dhe Zhbllokoni më shumë opsione

Ku të ndërroni rrobat

Për të ndërruar rrobat në Skull and Bones, duhet të vizitoni Atelierin Vanity. Atelieja e parë Vanity mund të gjendet në Saint Anne. Nëse nuk keni arritur ende në atë vend, vazhdoni me tutorialin derisa të arrini atë pikë. Ju mund të identifikoni një Atelier Vanity në hartën tuaj duke kërkuar një ikonë pasqyre. Pasi të jeni brenda, ndërveproni me NPC për të aksesuar opsionet për ndryshimin e pamjes ose veshjeve tuaja.

Zhbllokimi i më shumë opsioneve të veshjeve

Në fazat e hershme të lojës, mund të mos keni shumë rroba për të zgjedhur. Megjithatë, nëse e keni blerë Edicionin Premium për bonuset e porositjes paraprake, mund ta transformoni shpejt veten nga një i humbur i vrazhdë në një pirat kërcënues. Për më tepër, ju mund të fitoni artikuj të tjerë veshjesh duke rritur nivelin tuaj Infamy, duke kryer misione dhe duke blerë artikuj përmes dyqanit.

Ndryshimi i stilit tuaj

Nëse dëshironi të ndryshoni stilin tuaj përsëri në të ardhmen, thjesht kthehuni në Atelier Vanity. Nuk do t'ju duhet gjithmonë të vizitoni Saint Anne për të bërë këto ndryshime, pasi Atelietë Vanity mund të gjenden në vende të ndryshme në mbarë botën dhe gjithmonë mund të identifikohen nga ikona e pasqyrës.

konkluzioni

Ndryshimi i rrobave në Skull and Bones është një mënyrë argëtuese dhe e lehtë për të personalizuar karakterin tuaj pirat. Vizitoni Vanity Atelier, zhbllokoni më shumë opsione veshjesh dhe ndryshoni stilin tuaj sa herë që dëshironi. Përqafoni piratin tuaj të brendshëm dhe lundroni me stil!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme