Lajme

November 1, 2023

Pamja unike e Insomniac në historinë kryesore të Spider-Man

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Insomniac trajton me besim një nga tregimet më të rëndësishme të Spider-Man dhe i shton elemente të reja për ta bërë atë të vetën.

Pamja unike e Insomniac në historinë kryesore të Spider-Man

Të rejat e fundit

Optimizoni lojën tuaj VALORANT me Crosshairs qesharake
2023-11-26

Optimizoni lojën tuaj VALORANT me Crosshairs qesharake

Lajme