Lajme

February 13, 2024

Përditësimi i epokës së fundit 1.0: Ndryshime dhe përmirësime emocionuese presin!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Action RPG Last Epoch, i cili u lëshua në hyrje të hershme në 2019, tani është gati për fillimin e tij të plotë. Nëse nuk e keni provuar lojën gjatë periudhës së hyrjes së hershme, përditësimi 1.0 është mundësia e përsosur për lojtarët e rinj që të futen brenda.

Përditësimi i epokës së fundit 1.0: Ndryshime dhe përmirësime emocionuese presin!

Çfarë duhet të presësh në përditësimin 1.0

Përditësimi 1.0 i Last Epoch nuk do të rezultojë në një rivendosje të plotë për lojtarët për një kohë të gjatë, kështu që nuk ka nevojë të shqetësoheni për fshirjen e personazheve tuaja. Sidoqoftë, do të ketë disa ndryshime që do të tronditin metalojen dhe do t'i bëjnë lojtarët të rivlerësojnë ndërtimet më të mira në lojë.

Data dhe ora e publikimit

Sipas Lojërave të Orës së Njëmbëdhjetë, përditësimi dhe lëshimi i plotë i Last Epoch 1.0 është planifikuar për të mërkurën, 21 shkurt në orën 11:00 CT. Për lojtarët në Amerikë, përditësimi do të jetë i disponueshëm për t'u shkarkuar në mëngjes. Lojtarët në Australi dhe Zelandën e Re do të duhet të presin deri ditën e nesërme, 22 shkurt.

Këtu janë datat dhe orët e nisjes për zonat e tjera kryesore kohore:

  • Ora standarde e Paqësorit (PT): 21 shkurt, 9 paradite
  • Ora standarde qendrore (CT/CST): 21 shkurt, ora 11:00
  • Ora Standarde Lindore (EST): 21 shkurt, ora 12:00
  • Koha mesatare e Greenwich (GMT): 12 shkurt, 17:00
  • Koha e Evropës Qendrore (CET): 21 shkurt, ora 18:00
  • Ora Ditore Lindore e Australisë (AEDT): 22 shkurt, ora 4 e mëngjesit
  • Koha Lindore e Australisë (AET): 22 shkurt, 05:00

Ju lutemi vini re se shërbimet online të Last Epoch do të jenë të paaftë për 24 orë përpara nisjes.

Nisja e konsolës

Për momentin, Last Epoch nuk është planifikuar të lansohet për konzollat. Eleventh Hour Games ka plane për ta sjellë lojën në tastierë në të ardhmen, por nuk është shpallur asnjë platformë specifike apo dritare lëshimi. Nëse dëshironi të përjetoni lëshimin e plotë, do t'ju duhet ta luani atë në PC ose të prisni për lëshimin e konsolës.

Mos e humbisni përditësimin Last Epoch 1.0 dhe përgatituni të eksploroni ndryshimet dhe përmirësimet emocionuese në lojë!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme