Lajme

November 26, 2023

Optimizoni lojën tuaj VALORANT me Crosshairs qesharake

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

VALORANT ju lejon të personalizoni pikat tuaja për të shtuar një prekje unike në lojën tuaj. Në këtë artikull, ne do t'ju ofrojmë kodet për disa pika qesharake VALORANT që mund t'i pajisni.

Optimizoni lojën tuaj VALORANT me Crosshairs qesharake

Si të ndryshoni VALORANT Crosshairs

Për të ndryshuar pikën tuaj në VALORANT, ndiqni këto hapa:

 1. Navigoni te ekrani i cilësimeve të VALORANT.
 2. Klikoni në skedën 'Crosshair'.
 3. Zgjidhni 'Crosshair Profile' për të ruajtur paraprakisht një seri pikësh.
 4. Hapni një profil të ri dhe ngjisni kodin e dhënë më poshtë.
 5. Ruani profilin.

Ju gjithashtu mund të ruani disa pika të kryqëzuara dhe të kaloni ndërmjet tyre sa herë që dëshironi. Rekomandohet të konfiguroni disa pika qesharake dhe të ruani pjesën tjetër për lojë serioze.

Kodet qesharake VALORANT Crosshairs

Këtu janë disa nga kodet më të mira për shaka qesharake VALORANT:

 • Pokeball Crosshair
 • Reyna Flash Crosshair
 • Nerd Glasses Crosshair
 • Flappy Bird Crosshair
 • Kryqëzimi i fytyrës pa emocione
 • Kryqëzimi i kraharorit të Minecraft
 • Katër Crosshairs Crosshair
 • PP Crosshair
 • Kryqez hekuri
 • Kitty Crosshair
 • Sakura Crosshair
 • Troll Crosshair

Thjesht kopjoni dhe ngjisni këto kode në lojën tuaj për të parë rezultatin përfundimtar. Ju gjithashtu mund të modifikoni ngjyrat dhe dimensionet sipas dëshirës tuaj.

Si të bëni vetë VALORANT tuaj qesharake crosshairs

Nëse nuk jeni të kënaqur me skicat e ofruara, mund të krijoni skemat tuaja qesharake VALORANT. Eksperimentoni me elementët e ndryshëm të disponueshëm dhe shikoni se çfarë mund të gjeni. Mund të marrë pak kohë, por me pak punë, do të keni një sërë pikash që mund t'i ndani me miqtë tuaj.

Mos harroni të argëtoheni dhe të shijoni pikat unike në VALORANT!

Qëndroni të sintonizuar në Esports.net për më shumë lajme VALORANT.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Gjysma e dytë e sezonit ALGS 2024: Një zhytje e thellë në fenomenin e sporteve
2024-06-02

Gjysma e dytë e sezonit ALGS 2024: Një zhytje e thellë në fenomenin e sporteve

Lajme