Lajme

February 13, 2024

Ngritja e emrave të dyfishtë kringeworthy në VALORANT

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nëse ju dhe partneri juaj jeni lojtarë të zjarrtë VALORANT ose jeni takuar në vetë lojën, mund të keni menduar të keni emra që përputhen. Rreth Ditës së Shën Valentinit, ka një fluks emrash dyshe që janë njëkohësisht argëtues dhe drithërues.

Ngritja e emrave të dyfishtë kringeworthy në VALORANT

Ngritja e Emrave Cringeworthy Duo

Çdo vit, lojtarët e zhgënjyer VALORANT ankohen në rrjetet sociale për takimin me dyshe me emra si "Më mungon ajo" dhe "Më mungon ai". Ky kombinim emërtimi është bërë një meme brenda komuniteteve të lojërave. Nënreditimi VALORANT është i mbushur me postime nga lojtarët që ndajnë zbulimet e tyre të emrave të dyshe të mbushura me dashuri, por mbresëlënëse.

Shembuj të emrave Cringeworthy Duo

Këtu janë disa nga emrat më të mirë (ose më të këqij) të dyshes që janë raportuar:

 • Jett e saj + I urti i tij
 • Mod i saj + Kotele e Tij
 • Qeni i saj + trajtimi i tij
 • Grabitqari i saj + Preja e tij
 • Qoftet e saj + Spageti i tij
 • Tostera e saj + Vaska e tij
 • Karikuesi i saj + priza e tij në mur
 • Zambaku i tij + Bretkosa e saj
 • Vent i saj + Mashtruesi i Tij
 • Mbretëresha e Ferrit + Mbreti i Ferrit
 • Humbja e tij + fitimi i saj
 • Zemerthyese + Zemerthyese
 • Zonja + Tramp
 • Sheqer + Erëza
 • Trash + TrashCan
 • Xhoker + Poker

Emra të diskutueshëm Duo

Ndërkohë që shumë emra të dysheve janë të pavëmendshëm, disa lojtarë kanë përdorur referenca seksualisht eksplicite ose fyese. Megjithatë, këta emra bien ndesh me udhëzimet e VALORANT, që ndalojnë gjuhën vulgare. Disa lojtarë kanë përdorur gjithashtu emra që referojnë tema të ndjeshme si sulmi i 11 shtatorit ose Holokausti.

Reagimet ndaj emrave Cringeworthy Duo

Disa lojtarë i shohin këta emra të dridhur dhe të përsëritur, shpesh duke i lidhur me lojtarët më të rinj që përpiqen të jenë nervoz dhe qesharak. Të tjerët i shohin ato si ironike dhe një mënyrë për t'u tallur me çiftet e lojtarëve ose çiftet që nuk janë takuar personalisht.

E ardhmja e emrave Cringeworthy Duo

Pavarësisht reagimeve të përziera, trendi i emrave të dysheve rrëqethëse nuk tregon shenja ngadalësimi. Nëse keni një mik apo partner, tani mund të jetë koha për të gjetur një emër të zgjuar të dyshes përpara ndeshjes suaj të radhës VALORANT. Vetëm mbani mend, ju mund ta ndryshoni emrin tuaj vetëm një herë në 30 ditë, kështu që zgjidhni me mençuri!

Ja ku e keni! Disa nga emrat më të këqij të dyshes VALORANT për t'i shijuar!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme