Lajme

February 13, 2024

Merrni artikuj falas të UGC në Klikoni për UGC - Shlyeni kodet dhe fitoni shpërblime

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nëse jeni adhurues i mbledhjes së artikujve falas të përmbajtjes së krijuar nga përdoruesit (UGC) në Roblox, atëherë Click For UGC është loja për ju. Në këtë lojë të thjeshtë me klikues, gjithçka që duhet të bëni është të klikoni vazhdimisht dhe të ushtroni durim. Jo vetëm që është një mënyrë argëtuese për të kaluar kohën, por gjithashtu mund të ndërveproni me lojtarë të tjerë, të konkurroni në sfidat e klikimit të shpejtësisë dhe të shfaqni kafshët tuaja shtëpiake.

Merrni artikuj falas të UGC në Klikoni për UGC - Shlyeni kodet dhe fitoni shpërblime

Udhëtimi drejt artikujve falas të UGC

Ndërsa udhëtimi për të marrë artikuj falas UGC mund të jetë i gjatë, ka kode Kliko Për UGC që mund t'ju ndihmojnë gjatë rrugës. Duke aktivizuar këto kode, ju mund të fitoni Klikime falas, të cilat ju afrojnë me qëllimin tuaj. Nëse po kërkoni edhe më shumë artikuj UGC falas, sigurohuni që të shikoni artikullin tonë mbi kodet Play For UGC për të zhbllokuar shpërblime shtesë.

Kliko aktiv për kodet UGC

Këtu janë disa kode aktive të Click For UGC që mund t'i përdorni për Klikime:

 • UPDATE2024: Shlyej për 8 mijë klikime
 • 100 KVIZITA: Shlyejeni për 10 mijë klikime
 • 500 KVIZITE: Shlyejeni për 5 mijë klikime
 • Kafshët shtëpiake: Shlyej për 10 mijë klikime
 • FLOKËT: Shlyejeni për 5 mijë klikime

Si të shpengoni kodet në Click For UGC

Për të shlyer kodet në Click For UGC, ndiqni këto hapa:

 1. Hapni Kliko Për UGC në Roblox.
 2. Klikoni ikonën e Kodeve ABX në anën e majtë për të hapur kutinë e riblerjes.
 3. Shkruani kodin që dëshironi të përdorni në fushën e tekstit.
 4. Klikoni "Pretendoni" dhe shijoni pagesat tuaja falas!

Si të gjeni më shumë klikoni për kodet UGC

Zhvilluesi i Click For UGC poston rregullisht kode në grupin Click For UGC Discord dhe Click For UGC Roblox. Sidoqoftë, nëse preferoni një opsion më të përshtatshëm, artikulli ynë ka përpiluar të gjitha kodet në një vend. Thjesht shënoni faqen dhe kontrolloni përsëri për përditësimet më të fundit.

Zgjidhja e problemeve Klikoni për kodet UGC

Nëse kodet tuaja Click For UGC nuk funksionojnë, mund të ketë disa arsye:

 • Kodet e shkruara gabim: Kontrolloni dy herë drejtshkrimin dhe sigurohuni që i keni futur saktë kodet.
 • Data e skadimit: Kodet Roblox janë të përkohshme, kështu që nëse një kod ka skaduar, ai nuk do të funksionojë më. Nëse hasni në një kod të vjetëruar, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do ta hetojmë problemin.

Mënyra të tjera për të fituar shpërblime falas

Përveç kodeve falas të Click For UGC, ka mënyra të tjera për të fituar shpërblime në lojë:

 • Shpërblimet e kohës së lojës: Zhbllokoni shpërblimet që rivendosen kur ribashkoheni në lojë.
 • Rrotulloni timonin: Rrotulloni timonin një herë në orë për një shans për të fituar më shumë klikime falas.

Çfarë është Click For UGC?

Click For UGC është një lojë klikuese në Roblox që ofron shpërblime të përmbajtjes së krijuar nga përdoruesit (UGC). Duke klikuar vazhdimisht, ju mund të grumbulloni Klikime dhe t'i përdorni ato për të marrë kafshë shtëpiake ose për të kërkuar artikuj UGC falas. Nëse dëshironi të maksimizoni Klikimet tuaja, merrni parasysh të vini kafshë shtëpiake për të dyfishuar numrin tuaj të klikimeve.

Nëse jeni të interesuar të gjeni më shumë dhurata falas, sigurohuni që të eksploroni listën tonë të kodeve për kodet e kufizuara UGC dhe shikoni seksionin tonë të Kodeve Roblox për të mirat falas në të gjitha lojërat tuaja të preferuara.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme