Lajme

February 16, 2024

Mbroni fushatat në Helldivers 2: Si të fitoni kundër Automaton

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Automaton në Helldivers 2 po bëjnë kërdi, me sytë e tyre të drejtuar nga studiuesit tanë të Super Tokës. Nëse dëshironi të përfshiheni në Urdhrin e ri Major, këtu është gjithçka që duhet të dini rreth Defend Campaigns në Helldivers 2.

Mbroni fushatat në Helldivers 2: Si të fitoni kundër Automaton

Cili është Rendi kryesor në Helldivers 2?

Urdhri i Madh është objektivi kryesor në Fushata Çlirimtare e Helldiver 2. Ai ndjek përparimin e Helldivers, me një urdhër të ri të dorëzuar pasi të jetë bërë mjaft përparim në Luftën Galaktike. Ata që duan të përparojnë shpejt në histori duhet t'u përmbahen objektivave të Urdhrit të Madh.

Si të fitoni misionet e fushatës së mbrojtjes kundër Automaton në Helldivers 2

Fushatat e mbrojtjes janë operacione specifike automatike që janë të rëndësishme për zhvillimin e Luftës Galaktike. Komanda Helldiver ka lëvizur nga fraksioni Terminid në Automaton pasi një sulm i befasishëm ka filluar në shumë planetë të Super Tokës. Fushata Defend ndjek një mision të përsëritur: 'Shoqëroni dhe mbroni studiuesit ndërsa udhëtojnë në zonën e nxjerrjes.' Çdo Operacion rritet në madhësi ndërsa zhbllokoni vështirësitë më të vështira, ku duhet të përfundoni misionet e shoqërimit dhe të tjera për të përfunduar të gjithë Operacionin Mbrojtje.

Pasi të përfundojë Fushata Mbrojtja, ajo do të llogaritet në Urdhrin e Madh. Përfundimi i tetë Operacioneve të Fushatës Mbrojtja kundër Automaton ju shpërblen me 12500 Requisition. Ekziston një kohëmatës për të përfunduar këtë Urdhër të Madh përpara se Komanda të kalojë në problemin tjetër që Helldivers duhet të kapërcejë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme