Lajme

February 12, 2024

Maksimizoni pikët tuaja të famës në kërcim për UGC me kode dhe shpërblime falas

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Prezantimi

Dance for UGC është një lojë emocionuese ku mund të shikoni karakterin tuaj duke kërcyer dhe të mbledhni sende falas. Duke kërcyer, ju fitoni Fame Points, të cilat mund të shkëmbehen me artikuj të ndryshëm në Dyqanin UGC.

Maksimizoni pikët tuaja të famës në kërcim për UGC me kode dhe shpërblime falas

Si të merrni pikë Famë falas

Për të mbledhur pikët e famës, ju duhet të vazhdoni të kërceni në lojë. Megjithatë, nëse avatari yt nuk ka qëndrueshmëri të mjaftueshme, mund të përdorësh kodet Dance for UGC për të marrë një ton Fame Points falas. Këto kode mund t'ju kursejnë orë të tëra bluarjeje dhe përpjekjesh për të marrë artikujt që dëshironi.

Këtu janë disa kode aktive Dance për UGC:

  • LoveAll: Shlyej për 35,000 pikë famë (të reja)
  • Mirësevini Të famshëm: Shlyejeni për 30,000 pikë famë

Për një listë të plotë të kodeve Dance për UGC, mund të shikoni artikullin tonë.

Si të shpengoni kodet

Për të shlyer kodet në Dance for UGC, ndiqni këto hapa:

  1. Hapur Dance për UGC në Roblox.
  2. Klikoni në ikonën e kodeve në anën e majtë.
  3. Shkruani kodin në kutinë e tekstit.
  4. Kliko "Shpejto" për të kërkuar pagesat e tua.

Ku të gjeni më shumë kode

Mund të gjeni kodet Dance for UGC në POND STORE Discord, llogaria X e zhvilluesit (@lily_pondstore), dhe grupi POND STORE Roblox. Sidoqoftë, shënimi i artikullit tonë është një opsion më i mirë pasi ju kursen kohë nga kërkimi vetë nëpër të gjitha rrjetet sociale.

Zgjidhja e problemeve

Nëse kodet tuaja Dance for UGC nuk funksionojnë, sigurohuni që t'i vendosni saktë pa gabime drejtshkrimore. Rekomandohet të përdorni copy/paste për të futur kodin direkt në lojë. Për më tepër, mbani në mend se kodet kanë një datë skadimi, kështu që nëse hasni një kod të skaduar, ju lutemi na njoftoni.

Mënyra të tjera për të marrë shpërblime falas

Përveç përdorimit të kodeve Dance për UGC, ka mënyra të tjera për të fituar shpërblime falas në lojë. Anëtarësimi në grupin Roblox që përmendëm më herët ose ftimi i miqve mund të zhbllokojë kornizat falas. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga shpërblimet ditore dhe rrotullimet falas që plotësohen çdo minutë.

konkluzioni

Dance for UGC është një lojë zbavitëse dhe tërheqëse ku mund të vallëzoni në mënyrën tuaj për të mbledhur Pikët e Famës dhe për t'i shkëmbyer ato me artikuj të lezetshëm UGC. Mos harroni të shikoni artikullin tonë të kodeve Play për UGC dhe të eksploroni seksionin tonë të kodeve Roblox për më shumë falas në lojërat tuaja të preferuara.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?
2024-04-13

Mega Incineroar: Një ndryshim i lojës apo një dështim konkurrues?

Lajme